Facebook ممنوعیت boogaloo گروه اما برخی از گروه های کوچک تر باقی می ماند - CNET

یک پچ در یک جلیقه ضد گلوله بازیافت توسط FBI در یک بررسی یک قتل که گفته شده است توسط یک boogaloo عضو. پچ ویژگی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 تیر 1399
screen-shot-2020-06-18-at-5-19-27-pm

یک پچ در یک جلیقه ضد گلوله بازیافت توسط FBI در یک بررسی یک قتل که گفته شده است توسط یک boogaloo عضو. پچ ویژگی های یک خانه ی اسکیمو و هاوایی به سبک چاپ هر دو محبوب boogaloo نمادها ("big کلبه اسکیموها" و "بزرگ لواو" صدا "boogaloo").

Federal Bureau of Investigation

Facebook اتحادش را تغییر مواضع خود در boogaloo جنبش است. رسانه های اجتماعی شرکت گفت: این ممنوعیت گروه های مرتبط با راست افراطی و جنبش و برچسب آن را "خطرناک سازمان است." قبلا Facebook گفت: آن را نمی خواهد حذف این گروه.

این شرکت گفت: در آن زمان پایین هسته مجموعه ای از 220 Facebook حساب 95 حساب در Facebook متعلق به Instagram 28 صفحه و 106 گروه های وابسته به boogaloo جنبش است. آن را نیز حذف اضافی 400 گروه و 100 صفحه است که شامل محتوای مشابه اما حفظ شد و توسط حساب های خارج از هسته boogaloo شبکه.

"به منظور ایجاد Facebook به عنوان نامهربان به این خشونت آمیز آمریکا بر ضد دولت شبکه که ممکن است ما انجام استراتژیک اختلال شبکه از حضور خود" Facebook نوشت: در یک پست وبلاگ. "این آخرین گام در تعهد ما برای ممنوعیت افرادی که اعلام خشونت آمیز ماموریت با استفاده از پلت فرم ما."

Facebook می گوید که اجازه نمی دهد بیان نفرت و نژاد پرستی و آزار و اذیت سفید ملی یا سفید تجزیه طلب محتوای آن سایت است که آن را به حذف هر گونه پست یا دیدگاه است که نقض آن سیاست ها. اما بسیاری هنوز هم می شود گذشته Facebook را سانسور از جمله اتهام قتل که برنامه ریزی شده بود توسط boogaloo اعضای آن پلت فرم و تعداد بی شماری از گروه های اختصاص داده شده به گسترش الگوهای رفتاری نژادپرستانه و اطلاعات غلط.

در طول هفته گذشته Facebook آمده است تحت فشار به پلیس بهتر و به طور کامل حذف محتوای چنین است. گروهی از سازمانهای مدافع حقوق مدنی راه اندازی یک تبلیغ تحریم علیه این شرکتبه نام "توقف نفرت برای سود است." شبکه های اجتماعی باعث می شود تقریبا تمام پول خود را از تبلیغات سال گذشته در آوردن بیش از 70 میلیارد دلار در درآمد تبلیغات. بیش از 100 مارک های پیوست, تحریم, از جمله عمده آنهایی که مانند Clorox, Unilever, ورایزون, آدیداس, فورد, denny's, فولکس واگن, مایکروسافت, چهره شمال پاتاگونیا Chobani و بیشتر.

تحریم می آید پس از FBI گفت: دو boogaloo اعضای توطئه در Facebook به قتل فدرال ماموران امنیتی در اوکلند کالیفرنیا. این حمله که گفته می شود هماهنگ را در اعتراض به خشونت های پلیس در مارس 29. یک نگهبان کشته شد و دیگری به شدت مجروح شدند.

این شل گره boogaloo جنبش به شدت مخالف اجرای قانون است. نام آن از سال 1984 فرقه فیلم Breakin' 2: Electric Boogaloo استفاده شده است و جالب اینجاست که برای اشاره به یک دوم جنگ داخلی. برخی از اعضای ماندن به شدت متمرکز بر ضد دولت فعالیت ها و لفاظی در حالی که دیگران اسلاید به supremacist یا نئو نازی ها ایدئولوژی است. چند boogaloo اعضا گرفته اند فعالیت های خود را آفلاین بیش از چند ماه گذشته و دستگیر شده اند برای جنایات مختلف از جمله ساخت بمب لوله و توطئه برای ارتکاب یک عمل تروریستی.

پس از کشتار در اوکلند Facebook گفت: این امر هنوز هم اجازه می دهد boogaloo گروه فعال باقی می ماند بر روی پلت فرم آن. آن گفت: آن را متوقف توصیه boogaloo گروه از طریق نوار کناری آن الگوریتم اوایل این ماه بود و طولانی حذف محتوا است که به تصویر کشیده مسلح خشونت است.

"این شبکه به نظر می رسد بر اساس در سراسر مکان های مختلف در ایالات متحده و مردم در آن تعامل با یک دیگر بر روی پلت فرم ما," Facebook نوشت و در وبلاگ خود پست سه شنبه. "این است که به طور فعال ترویج خشونت علیه غیرنظامیان اجرای قانون و مقامات دولتی و موسسات."

هر چند Facebook در حال حاضر ممنوع boogaloo گروه از خود سایت برخی از شاخه گروه به نظر می رسد هنوز هم فعال باشد. J. J. MacNab از دانشگاه جورج واشنگتن برنامه در افراط گرایی که تحقیقات ضد دولت افراطی سازمان گفت: در توییتر که او در بر داشت چند "کلبه اسکیموها" گروه هنوز در سایت. کلبه اسکیموها اشاره به boogaloo.

"بزرگ کلبه اسکیموها Bois: شما می خواستم یک گروه خیلی پیچ آن را در اینجا بله' از بین رفته است. این یک گروه خصوصی با حدود 34,000+ اعضای" MacNab توییتی در روز سه شنبه. "کوچکتر کلبه اسکیموها گروه هنوز هم در محل."

این گروه ها عبارتند از "کلبه اسکیموها از luau" "کشورهای غربی کلبه اسکیموها انجمن" و "کاپیتان پینگ بزرگ کلبه اسکیموها کروز." MacNab اشاره کرد برخی از این حساب های ساخت برنامه های پشتیبان. اعضای پیش بینی بودن تعطیل, به طوری که آنها اعلام جایگزین صفحات اعضا می تواند بپیوندید.

MacNab نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Facebook ضمنی که از بین بردن تمام boogaloo حساب صفحات و گروه ها خواهد بود به احتمال زیاد یک بازی ضربت سخت زدن یک مول. این شرکت گفت: آن کار را به نقطه تلاش اعضا برای بازگشت به پلت فرم و به مطالعه زبان جدید و نمادها که boogaloo اعضای ممکن است استفاده از به ردای خود را از وابستگی.

"ما انتظار داریم برای دیدن خصمانه رفتار از این شبکه از جمله مردم در تلاش برای بازگشت به استفاده از پلت فرم ما و اتخاذ جدید اصطلاحات" Facebook نوشت و در وبلاگ خود پست. "تا زمانی که جنبش های خشونت آمیز عمل در دنیای فیزیکی آنها به دنبال بهره برداری از سیستم عامل های دیجیتال."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب