مایکروسافت Edge سرقت کروم کاربران داده ؟ من از مایکروسافت اگر آن را درست

یک پنجره به مرزی اب زیر کاه رقابت ؟ من یک ضعف برای درام. به ویژه هنگامی که آن را شامل جاسوسی اب زیر کاه رفتار

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 تیر 1399
microsoft-edge-logo-icon-20201.jpg

یک پنجره به مرزی اب زیر کاه رقابت ؟

من یک ضعف برای درام.

به ویژه هنگامی که آن را شامل جاسوسی اب زیر کاه رفتار و خشم کنترل نشده.

من شراب خواری-خوردن یک سطل بزرگ از ترش با طعم پاپ کورن, بنابراین, هنگامی که من شنیده ام که برخی از کروم و فایرفاکس کاربران شد متهم مایکروسافت از فراروی فعالیت های.

من هشدار داده بود به یک ق موضوع که ارائه اتهامات نگران کننده است. نمونه از Redditor krankie: "من بلافاصله اذیت چگونه تهاجمی این است. من یک توسعه دهنده نرم افزار پس من حساس به این نوع UI کلاهبرداری است."

و من حساس به آغاز چابک هیاهو. زمانی که امثال مایکروسافت افزایش یک توسعه دهنده نرم افزار را hackles شما باید گیری از زشت حماسه.

در این مورد این Redditors گفت که مایکروسافت در حال foisting جدید خود را Edge مرورگر unsuspecting در ویندوز 10.

Redditor krankie ادامه داد: "هیچ گزینه ای برای خلاص شدن از شر این پنجره شما می توانید نزدیک لبه با ماوس و شما می توانید فرار از پنجره مودال. تنها گزینه اگر شما نمی خواهید به 'شروع' برای استفاده از task manager به آن را بکشند. حتی زمانی که شما آن را پین خود را به نوار وظیفه خود را. آن را می دهد یک لبه آیکون بر روی دسکتاپ شما. آن unsets مرورگر پیش فرض خود را, بنابراین دفعه بعد شما با کلیک بر روی یک URL از یک میانبر شما را به دوباره خود را انتخاب کنید به طور پیش فرض مرورگر. ظاهرا آن را قورت داده ها از مرورگرهای دیگر بدون اجازه شما."

وجود دارد و من امیدوار بودم که مایکروسافت حداقل کمی شرافتمندانه تر از گوگل است که به تازگی بسیار ناراحت است که کاربران جیمیل ممکن است به روشن لبه.

Redditor rexington نیز دلسرد: "آره من اجازه لبه برای کپی کردن من فایرفاکس/کروم داده ها در هر نقطه. من شروع به پریدن کرد از طریق بسیاری از پرتال تخصصی اولی در تلاش برای حفظ برخی از سطح از حریم خصوصی با این سیستم عامل. در نهایت آن را فقط طول می کشد اطلاعات من بدون دادن من انتخاب برای انتخاب کردن."

به طور طبیعی من تماس گرفت مایکروسافت بپرسید که آیا (یا چرا) آن بود که بسیار نگران کننده اب زیر کاه. یک سخنگوی مایکروسافت گفت: "ما معتقدیم مرورگر داده ها متعلق به مشتری است و آنها حق دارند به تصمیم گیری آنچه که آنها باید با آن انجام دهد. مانند دیگر مرورگرهای Microsoft Edge ارائه می دهد مردم این فرصت را برای وارد کردن داده ها در طول راه اندازی."

اوه آمده در حال حاضر. این "ایستاده تا برای دفاع از حقوق مردم" بحث? این "همه آن انجام" عمل کنید.

ارائه به مردم یک فرصت است یک چیز است. آنها ارائه یک فرصت آنها برای پیدا کردن آن کمی بیش از حد سخت برای رد چیزی است که در ارتباط با nastier Mafiosoft.

من delved لمس عمیق تر. به نظر می رسد که -- و من paraphrasing به عنوان به خوبی به عنوان من می توانم -- شما باید واقعا مراقب باشید که چگونه شما را رد مایکروسافت تهاجمی مرورگر روش. کشیدن سمت چپ فقط آن را انجام نمی.

اساسا ردموند معتقد است که شما می توانید دور انداختن شخصی داده های مرورگر که آن را بسیار مفید وارد شده است. اگر شما باقی می ماند و بیمار است.

اما اگر شما خاتمه لبه مرورگر, um, موعد -- می گویند اگر شما مدیر وظیفه را به انجام آن -- وجود دارد ممکن است برخی از داده های باقیمانده را پشت سر گذاشت.

من در تلاش برای ظریف در اینجا. من درک می کنم مراحل نصب به گونه ای است که اگر شما را اذیت و فقط سعی کنید به آن را تعطیل قبل از آن را بیش از شما ممکن است دقیقا شگفتی ناخوشایند این Redditors تجربه کرده است.

وجود دارد بدتر است. بسیاری از مردم به ویندوز اما لزوما درک تمام تفاوت های ظریف است. آنها را از آن اعتماد. آنها فقط می خواهم آن را به کار. به طوری که این Redditors اشاره کرد و پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ-و کاملا چند از اقوام دیگر -- ممکن است حتی در حال حاضر با استفاده از لبه ها خود را به عنوان به طور پیش فرض اطلاعات شخصی با خوشحالی وارد شده و بدون تحقق آن.

این است که هر دو غمگین و غیرجذاب است. و همانطور که مایکروسافت کلی همراز دقیقا آنچه شما می خواهم انتظار یک شرکت با تکنولوژی انجام دهد.

اگر آنها فکر می کنم آنها می توانید دور با چیزی, خوب, آنها قطعا رفتن به ترک این گزینه باز است.

حیف به عنوان اگر شما به طور داوطلبانه دانلود لبه -- که من -- شما ممکن است پیدا کردن آن واقعا بسیار خوب مرورگر.

اما اگر شما پیدا کردن که برخی از داده های شخصی خود را رها شده است زیرا شما نمی گویند خوب است رهایی به لبه در راه حق, شما ممکن است به طور دائم اذیت در مایکروسافت.

من هنوز هم کمی اذیت در مایکروسافت به عنوان شرکت نگه می دارد در درخواست من برای دانلود لبه -- با تبلیغات در چشم انداز صندوق-حتی اگر من در حال حاضر آن را انجام داده.

من مطمئن هستم که شرکت های فن آوری کاملا کار می کرد چگونه می شود آزار دهنده است. من سرزنش افرادی که برای آنها کار می کنند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب