مایکروسافت ضربان Q4 تخمین می زند با تشکر قوی ابر فروش

مایکروسافت روز چهارشنبه مذکور را شکست بازار انتظارات خود را برای سه ماهه چهارم به لطف ابر کسب و کار تجاری ابر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 مرداد 1399

مایکروسافت روز چهارشنبه مذکور را شکست بازار انتظارات خود را برای سه ماهه چهارم به لطف ابر کسب و کار تجاری ابر پیشی 50 میلیارد دلار درآمد سالانه برای اولین بار در این سال ، Microsoft Azure, درآمد, رشد سریع 47 درصد سال بیش از سال.

مایکروسافت Q4 رقیق درآمد آمد به $1.46 هر سهم در درآمد حاصل از $38 میلیارد دلار تا 13 ٪ در سال بیش از سال.

وال استریت انتظار درآمد از $1.37 هر سهم در درآمد حاصل از $36.5 میلیارد دلار است.

"پنج ماه گذشته را روشن ساخته است که با تکنولوژی شدت کلیدی برای کسب و کار انعطاف پذیری است. سازمان هایی که خود را ساخت دیجیتال با قابلیت بهبود سریعتر و خروج از این بحران قوی تر" مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا در بیانیه ای گفت. "ما تنها شرکت با یکپارچه تکنولوژی مدرن پشته -- طراحی شده توسط ابر و AI و بیمه های امنیتی و انطباق -- برای کمک به هر سازمان تبدیل و reimagine آنها چگونه نیازهای مشتری."

برای سال مالی 2020, مایکروسافت گزارش درآمد خالص از $44.3 میلیارد و رقیق سود هر سهم $5.76. درآمد برای سال $143 میلیارد و 14 درصد.

از طریق سه ماهه چهارم مایکروسافت دیدم ابر مصرف و تقاضا را افزایش می دهد به عنوان مشتریان همچنان به کار از خانه با توجه به COVID-19 pandemic, افزایش درآمد در آن بهره وری و فرآیندهای کسب و کار بخش و همچنین هوشمند آن ابر بخش.

درآمد در بهره وری و فرآیندهای کسب و کار $بود 11.8 میلیارد دلار به 6 ٪ در سال بیش از سال است. در این بخش دفتر تجاری محصولات و خدمات ابر درآمد افزایش 5 درصد رانده شده توسط Office 365 تجاری رشد درآمد از 19 درصد است. دفتر مصرف کننده محصولات و خدمات ابر درآمد افزایش 6% و دفتر 365 مصرفی مشترکان افزایش یافته و به 42.7 میلیون.

علاوه بر این, لینک, درآمد افزایش 10% در حالی که پویایی محصولات و خدمات ابر درآمد افزایش 13 درصد.

درون هوشمند ابر بخش درآمد دلار رسیده 13.4 میلیارد دلار افزایش 17 درصد است. سرور محصولات و خدمات ابر درآمد افزایش 19 درصد رانده شده توسط لاجوردی رشد درآمد حاصل از 47 درصد. شرکت خدمات درآمد نسبتا بدون تغییر باقی ماند.

درآمد در بیشتر محاسبات شخصی بود $12.9 میلیارد دلار تا 14 درصد است. در این بخش ویندوز نصب شده درآمد حاصل از افزایش 7 درصد. ویندوز تجاری محصولات و خدمات ابر درآمد افزایش 9 درصد. ایکس باکس محتوا و خدمات درآمد حاصل از افزایش 65% و سطح درآمد افزایش 28 درصد. جست و درآمد تبلیغات به استثنای کسب ترافیک هزینه های کاهش 18 ٪ است.

فن آوری درآمدtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن