مایکروسافت و Citrix متعهد به حرکت در محل Citrix کاربران به لاجوردی

مایکروسافت و Citrix شده اند همکاران برای بیش از دو دهه است. در جولای 14, مایکروسافت ارائه یک به روز رسانی مداو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399

مایکروسافت و Citrix شده اند همکاران برای بیش از دو دهه است. در جولای 14, مایکروسافت ارائه یک به روز رسانی مداوم آن Citrix ارتباط یک هفته جلوتر از مایکروسافت سالانه الهام بخش در سراسر جهان شریک کنفرانس.

انگار نه زیادی که با نام تجاری جدید در به روز رسانی امروز. Citrix در حال حاضر متعهد به مایکروسافت Azure ارجح ابر پلت فرم. و این جفت ارز در حال حاضر مورد بحث و بررسی برنامه های خود را برای محکم تر یکپارچه سازی Citrix مختلف ارائه با لاجوردی و مایکروسافت ویندوز دسکتاپ مجازی (شر <url>) خدمات.

این دو شرکت را متعهد امروز به ارائه مشترک خدمات و ابزار برای بالا بردن سرعت انتقال در محل Citrix مشتریان به لاجورد. و آنها گفتند که ایجاد یک "متصل نقشه راه" را پوشش می دهد که مشترک ارائه متشکل از Citrix فضای کاری Citrix SD-WAN, Azure, Microsoft 365. این مفصل ارائه خواهد شد به فروش می رسد از طریق خود احترام فروش مستقیم نیروهای طریق لاجوردی بازار و شرکای کانال.

به صداقت, جالب ترین قطعه از امروز همکاری تجدید بین شرکت های یک خط در آزادی مطبوعات با اشاره به "هر دو Citrix و Microsoft خود را حفظ خواهد کرد دیرینه سیاست های حمایت از انتخاب است." بیشتر از مایکروسافت اطلاعیه از شرکای ساخت لاجوردی خود را در "ارجح" ابر فروشنده نیست ذکر است که ترجیح نمی دلالت "تنها."

Citrix کاری و شبکه های در دسترس هستند در AWS و Google Cloud Platform علاوه بر لاجورد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب