مدیریت خطرات جدید نیروی کار از راه دور

در طول زمان COVID-19 بحران کار از خانه کسب و کار ضرورت و دیگر فقط خوب بوده. در یک سال نرمال تنها 5 درصد از اطل

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 تیر 1399

در طول زمان COVID-19 بحران کار از خانه کسب و کار ضرورت و دیگر فقط خوب بوده. در یک سال نرمال تنها 5 درصد از اطلاعات کارگران در درجه اول از خانه کار می کنند اما از ماه مارس سال 2020 47 درصد از پاسخ دهندگان به یک Forrester نظرسنجی می گویند سازمان خود را دگرگون شده حداقل نیمی از نیروی کار خود را به کنترل از راه دور کار می کنند.

معلوم نیست که آیا این روند محدود به زمان بحران و یا اینکه آیا همه گیر خواهد طلیعه چیزی بودن در یک آینده با انعطاف پذیری بیشتر برای کار از راه دور. در تحقیقات اخیر در اطراف این بهترین روش برای محافظت از خود را homeworkers' نقطه انتهایی ما به طرح بهترین روش برای محافظت از دستگاه را قادر می سازد که از راه دور کار می کنند.

اقدامات کلیدی برای کاهش خطر ناشی از کار-از-خانه عبارتند از:

  • ترویج برنامه محور امنیت است. در محیط فعلی بسیاری از کارمندان مجبور به استفاده از دستگاه های شخصی خود به محل کار از خانه. برای محافظت از دارایی های شرکت که قابل دسترسی بر روی دستگاه های شخصی, سرمایه گذاری در برنامه های مبتنی بر راه حل های مانند نرم افزار مجازی سازی, نرم افزار, ظروف و نرم افزار امنیتی است که قادر به متخصصان امنیت به deemphasize دستگاه محور endpoint protection.
  • خودکار تهدید تشخیص به منظور کاهش بار بر روی تیم های امنیتی. گسترده کار از راه دور ایجاد شده جدید بار برای امنیت حرفه ای. خودکار ابزار امنیتی مانند تهدید پیشگیری و تشخیص پاسخ و رمزگذاری داده ها به کمک برخی از تعهد کردن مدیران اجازه می دهد آنها را به تمرکز انرژی در تطبیق با چالش های جدید ناشی از کار از راه دور.
  • به کارگیری یکپارچه پایانی مدیریت (UEM) سیستم عامل است. UEM سیستم عامل می تواند تسهیل فرآیند نورد از به روز رسانی های امنیتی و وصله دارایی در سراسر سیستم عامل های مختلف (سیستم عاملها). ارزشمند برای نیروی کار از راه دور این ابزار همچنین اجازه می دهد تا تیم امنیتی به مدیریت بومی قابلیت های امنیتی به دست آوردن وضوح بیشتری در سراسر دستگاه و اجرای استانداردهای رمزگذاری در سراسر اجراست.

این پست نوشته شده توسط تحلیلگر ارشد کریستوفر شرمن و تحلیلگر Andrew Hewitt و آن در اصل به نظر می رسد در اینجا.

کار از راه دورtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب