M1 ایرباس به خلبان 5G به صورت بدون سرنشین پرواز

سنگاپوری مخابراتی M1 و ایرباس همکاری به خلبان استفاده از 5G به کار وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین در محیط های د

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 خرداد 1399

سنگاپوری مخابراتی M1 و ایرباس همکاری به خلبان استفاده از 5G به کار وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین در محیط های دنیای واقعی. آزمایشات ارزیابی خواهند کرد که آیا این وسایل نقلیه می تواند اجرا با خیال راحت و کارآمد در طول این مدت از پروازهای خود را از جمله در تعیین هواپیماهای بدون سرنشین-fly zones.

دو طرف را همکاری در کنار Infocomm توسعه رسانه سازمان (IMDA) و دریانوردی و بندر مقام از سنگاپور (MPA) به انجام ساحلی محاکمه خواهد شد و اجرا بر روی M1 را 5G شبکه مستقل در سنگاپور دریایی هواپیماهای بدون سرنشین و مستغلات. مجوزهای لازم و تاییدیه های اول خواهد بود به دست آورد و از سازمان های مربوطه قبل از هر پرواز آزمایشات انجام شده آنها گفت.

به غیر از ارائه 4G و 5G شبکه پشتیبانی M1 نیز جمع آوری داده ها برای ارزیابی عملکرد و پوشش شبکه تلفن همراه در عامل مناطق و همچنین انجام شبکه پارامتر بهینه سازی و اجرای دخالت minimisation روش.

از telco نیز خواهد ارزیابی استفاده از 4G و 5G فن آوری به منظور تسهیل در افزایش geo-location موقعیت برای تمام مراحل از هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم پرواز با استفاده از شبکه های مبتنی بر داده که در آن گفته بود دقیق تر از زمان جهانی ناوبری ماهواره ای و سیستم های فن آوری. از telco نیز ارزیابی عملکرد شبکه پیشرفت در ارتباط ثبات آپ تایم و توان داده ها هنگامی که گرد بین 4G و 5G شبکه.

علاوه بر این M1 برنامه ای برای کار با کسب و کار محلی TeamOne فن آوری برای طراحی و ساخت یک هوانوردی گواهی 5G ارتباطات مودم شهری هوایی تحرک عملیات. این دستگاه خواهد بود تست شده و بهینه سازی شده در طول محاکمات است.

جدا از ساحلی آزمایش های M1 و ایرباس همچنین برنامه ریزی برای انجام اتصال محاکمه در مناطق زمین که قادر می سازد هر دو شرکت به شیر علاقه رو به رشد در سیستم های هواپیماهای بدون سرنشین از دیگر صنایع است.

این هواپیما تولید کننده ارائه می کنند یک ناوگان از جمله سیستم برای تست به عنوان به خوبی به عنوان آن تخصص صنعت برای اطمینان از عملیات پرواز ملاقات ایمنی و الزامات قانونی.

آموخته های از این محاکمات را ارائه درک بهتر از 5G استانداردهای خود امکان سنجی و نیاز های شهری هوایی تحرک برنامه های کاربردی و آینده سراسر شهر بود هواپیماهای بدون سرنشین سیستم عملیات در سنگاپور شهری و ساحلی محیط زیست است. هدف در اینجا خواهد بود برای ایجاد پروتکل برای "امن تصویب 5G" به عنوان یک فن آوری هسته ای به منظور تسهیل هواپیماهای بدون سرنشین طرح و عملیات آنها گفت.

با توجه به M1 5G می تواند دقیق تر و امن و قابل اعتماد برای ارتباطات مانند هواپیما. از telco قبلا اجرای آزمایش های مربوط به عملیات هواپیماهای بدون سرنشین با Nanyang فن آوری دانشگاه زد که در سابق 4.5 G شبکه

M1 مدیر عامل Manjot سینگ مان گفت: "این همکاری [بین M1 و ایرباس] به عنوان یک واقعی testbed برای شکل دادن به آینده هوای شهری تحرک با استفاده از فن آوری های پیشرفته 5G شبکه مستقل."

ایرباس سر بدون سرنشین مدیریت ترافیک ایزابل Del Pozo De Poza افزود: "این همکاری را ایجاد کلید های تلفن همراه 5G معیارهای عملکرد و الزامات مورد نیاز برای فعال کردن هواپیماهای بدون سرنشین سیستم با خیال راحت به ادغام و پرواز در حریم هوایی ملی سیستم است."

IMDA در سال گذشته اعلام کرد طرح های مختلف با هدف نوآوری رانندگی و تصویب 5G فناوری در سنگاپور که شامل یک SG 40 میلیون دلار ($29.53 میلیون نفر) قابلمه برای ساخت حمایت از اکوسیستم مانند فناوری 5G محاکمه و R&D تلاش. این طرح ها شامل تلاش های متمرکز در شش کلید عمودی مانند smart شهرکهای تحرک شهری و دریایی است که اختصاص داده شده بود به صورت بالقوه خود را به نمایش گذاشتن 5G استفاده از موارد است که می تواند دفاع و پشتیبانی در سطح جهان است.

آی بی ام در ماه گذشته پرده برداری از برنامه های کار با M1 و سامسونگ الکترونیک به منظور توسعه و تست برنامه های کاربردی برای بخش تولید است که شنود گذاشته 5G و همچنین به عنوان فن آوری های دیگر مانند هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء. تحت مشارکت IMDA خواهد به اشتراک گذاری برنامه های کاربردی و آموخته های از دادگاه محلی و شرکت های کوچک و متوسط کسب و کار در صنعت ساخت و همچنین دیگر شرکت کنندگان در محلی 5G اکوسیستم. آزمایشات برنامه ریزی شده برای شروع در سه ماهه دوم خواهد بود اجرا در آی بی ام در سنگاپور مرکز صلاحیت برای هوشمند مقاطعه عامل ،

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب