Liam Hemsworth فقط کاهش یافته است, این رشته بمب خود را در مورد ازدواج به مایلی سایرس

Liam Hemsworth و مایلی سایرس شده اند تنظیم به زندگی جدید خود را پس از اعلام تقسیم در ماه اوت است. Hemsworth, ب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 اردیبهشت 1399

Liam Hemsworth و مایلی سایرس شده اند تنظیم به زندگی جدید خود را پس از اعلام تقسیم در ماه اوت است. Hemsworth, به طور خاص در تلاش است برای پیدا کردن تعادل خود را روز به روز روال در زندگی خود را بدون کوروش.

اگر چه ازدواج خود را به طول انجامید کمتر از یک سال Hemsworth شناخته شده است کوروش از سال 2009. به طور ناگهانی از دست دادن کسی که از زندگی خود را پس از یک دهه است که آسان نیست به ویژه هنگامی که شما یک ستاره با یک برنامه پر مشغله.

Hemsworth اخیرا در مصاحبه ای با سلامت مردان و نشان داد که چگونه او در نگه داشتن قوام در زندگی خود را در میان عمده تغییرات شخصی.

"این شش ماه گذشته صادقانه برای نگه داشتن سر سطح و فقط به ماندن متعادل و من می خواهم بگویم ورزش شده است بزرگ برای من" Hemsworth گفت.

liam hemsworth and miley cyrus

چلپ چلوپ اخبار

Hemsworth مشترک خود را فوق العاده شدید روال تمرین با سلامت مردان و واقعا نشان داد که تناسب فیزیکی سطح خود را طول می کشد برخی از تعهد جدی و سخت کار می کنند.

liam hemsworth

چلپ چلوپ اخبار

"ما 60 دقیقه تمرینات و یا گاهی اوقات بیشتر," Hemsworth گفت. "این فقط شدت بالا. ترکیبی از ورزشهای سبک بدون وسیله, با سورتمه حمل کردن را می کشد, با سورتمه حمل کردن فشار و مقدار زیادی از وزن ، اما ما متوقف نمی برای 60 دقیقه. شما در حال عرق کردن و تنفس سخت بلکه حرکت مقدار زیادی از وزن به عنوان به خوبی."

liam hemsworth and miley cyrus

چلپ چلوپ اخبار

زمانی که Hemsworth نیست پس روال تمرین او مشغول cozying تا به دوست دختر خود را گابریلا بروکس. 30 سال بازیگر شده است قدمت 23 ساله مدل از دسامبر فقط چند ماه پس از انشعاب از کوروش.

miley cyrus

چلپ چلوپ اخبار

یک منبع گفت: همکاران که آن را بروکس است که کمک Hemsworth انطباق با زندگی جدید خود را پس از ازدواج خود را به کورش به پایان رسید.

"در حالی که لیام خانواده بوده است پشتیبانی پس از فروپاشی با مایلی آن کس که او را متوجه وجود زندگی پس از, مایلی" این منبع گفت. "گابریلا آرام پایین کلید...او را دوست دارد به تنهایی با لیام و نیست به دنبال توجه از دیگران است."

چه چیزی شما فکر می کنم Liam Hemsworth, جدید, زندگی, زیر تقسیم خود از مایلی سایرس ؟ اجازه دهید ما می دانیم که افکار خود را در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب