ال جی در نمایشگاه IFA سال 2020 به عنوان سامسونگ مردد کردن

تصویر: LG LG Electronics خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در آینده IFA سال 2020 نمایشگاه است که مجموعه ای

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 تیر 1399
LG
تصویر: LG

LG Electronics خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در آینده IFA سال 2020 نمایشگاه است که مجموعه ای را در ماه سپتامبر این شرکت اعلام کرد.

شرکت افسر ارشد فناوری IP پارک صحبت خواهد شد در نمایشگاه IFA سال 2020 را در روز افتتاحیه. بیش از دو سال گذشته پارک صحبت کرده است در نمایشگاه IFA 2018 و CES 2019.

در این سال تکرار IFA است برای اجرا از سپتامبر 3 تا 5 در برلین. بر خلاف سال های گذشته این نمایشگاه را نمی خواهد باز به عموم مردم و تنها تعداد محدودی از بازدید کنندگان از شرکت ها و رسانه ها خواهد شد اجازه ورود با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

این رویداد سازماندهی Messe Berlin قبلا گفته IFA سال 2020 در حال همکاری با مقامات آلمانی به اجرای دستورالعمل های بهداشتی. ال جی در عین حال گفت: این امر به طور فعال اعمال اجتماعی فاصله اقدامات خود را برای کنفرانس مطبوعاتی به عنوان به خوبی.

در علاوه بر این به اعلام آن در آینده حضور در نمایشگاه IFA سال 2020 ال جی اضافه شده که افزایش کار از راه دور و آنلاین آموزش و پرورش را مطرح کرده و اهمیت زندگی در خانه و که این امر نشان می دهد آینده خود را در صفحه اصلی لوازم خانگی چشم انداز در نمایشگاه.

در اوایل سال جاری ال جی یکی از اولین شرکت ها به بیرون از MWC سال 2020 قبل از این رویداد بود که در نهایت با توجه به COVID-19 ترس.

این غول الکترونیکی کره جنوبی به تازگی گفت: این انتظار از 24% در سال در سال کاهش آن سود عملیاتی در سه ماهه دوم با توجه به اثرات COVID-19. با وجود این, آن, لوازم خانگی, کسب و کار است که هنوز هم انتظار می رود به بزرگترین سود مشارکت کننده.

در ضمن هموطن سامسونگ الکترونیک تصمیم گرفتند از حضور در نمایشگاه IFA سال 2020 است. از آن خواهد شد میزبان خود را دیجیتال رویداد در ماه سپتامبر به جای.

"ما هیجان انگیز تصمیم برای به اشتراک گذاشتن آخرین اخبار و اطلاعیه ها در خود ما دیجیتال رویداد در اوایل ماه سپتامبر. در حالی که سامسونگ نمی خواهد شرکت در نمایشگاه IFA سال 2020 ما نگاه رو به جلو به ما ادامه همکاری با نمایشگاه IFA در آینده" سامسونگ در بیانیه ای گفت به ZDNet.

سامسونگ انتظار می رود که به آن در سه ماهه دوم عامل افزایش سود 23 درصد به عنوان مصرف کننده و کسب و کار الکترونیک است شانس بهتر از انتظارات اولیه بیش از اثرات COVID-19.

مربوط به پوشش

LG گسترش خدمات ربات اعزام به بیمارستان

LG Cloi Servebot کمک کارکنان بیمارستان توسط حمل تجهیزات پزشکی در دانشگاه ملی سئول بیمارستان.

LG سود پایین 24 درصد در Q2

کره جنوبی شرکت لوازم خانگی و تلویزیون, کسب و کار شده اند منفی نهفته COVID-19 بیماری همه گیر.

LG مخملی نقد و بررسی: صالح تلفن با یک نگاه متفاوت

LG مخملی چند کاستی از نظر ویژگی های اصلی و ورزش های مختلف جلا نگاه, اما آن را نیز برگ زیادی از سوالات باز برای آینده ال جی گوشی های هوشمند کسب و کار.

این رسمی است. ال جی بهتر از سامسونگ

در حالی که لیگ اصلی بیس بال flounders, کره ای بیس بال سازمان حفظ سلامت عقل برای بسیاری از آمریکایی ها از جمله خود من. و این همه به شما به ارمغان آورد توسط شرکت های فن آوری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب