ال جی گرم 17 (2020) چکیده: حمل و طولانی مدت 17 اینچی لپ تاپ اما عملکرد ناامید

جوانب مثبت ✓بسیار سبک برای 17 اینچی لپ تاپ ✓براق طراحی مینیمالیستی ✓صفحه نمایش عالی ✓چشمگیر عمر باتری

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 تیر 1399

جوانب مثبت

  • بسیار سبک برای 17 اینچی لپ تاپ
  • براق طراحی مینیمالیستی
  • صفحه نمایش عالی
  • چشمگیر عمر باتری

منفی

  • مقدار زیادی از انعطاف پذیری در شاسی
  • صفحه نمایش بسیار انعکاسی
  • عملکرد می تواند بهتر
  • گران

ال جی گرم لپ تاپ عمده در براق و طراحی مینیمالیستی عمر باتری بزرگ و سبک وزن است. دستیابی به دومی است که به خصوص به چالش کشیدن برای بزرگترین دستگاه در محدوده مورد بررسی در اینجا که ورزشی 17 اینچ صفحه نمایش. ما تحت تاثیر قرار گرفته بودند دو سال پیش توسط ال جی گرم 14 بنابراین این صفحه بزرگ مدل تا حد زیادی به زندگی است.

17-inch لپ تاپ نیاز به تعادل مزایای کار بر روی یک صفحه نمایش بزرگ با مسائل عمده و وزن. 17-inch صفحه نمایش بزرگ برای کار بر روی اسناد متعدد جانبی توسط سمت و مشاهده ویدئو به صورت سخنرانی و یا پس از ساعت, سرگرمی, اما هیچ کس می خواهد به پس زدن دهنه اسب در یک ماشین سنگین در اطراف به طور منظم.

lg-gram-17-main.jpg

17-inch LG گرم 17 (2020) وزن آن فقط 1.3 کیلوگرم -- سبک تر از بسیاری از کوچکتر-صفحه نمایش لپ تاپ.

تصاویر: LG

کمی وجود دارد و هر لپ تاپ و ساز می تواند در مورد اندازه 17 اینچ لپ تاپ -- اندازه صفحه نمایش تغییر ناپذیر است, بعد از همه. اما LG در انجام آنچه در آن می تواند در این رابطه به گرم 17 نسبتا باریک ناهنجاری ترک بسیار کمی فضای مرده' در اطراف صفحه نمایش در حالی که هنوز مسکن در نخست بالای صفحه نمایش محل. کلی ابعاد 38.1 سانتی متر گسترده ای با 26.6 سانتی با 1.74 سانتی متر ضخامت وجود دارد مقدار زیادی از عمق برای طیف وسیعی از پورت ها و اتصالات (پایین را ببینید).

وقتی که می آید به وزن ال جی پیشی گرفته است از همه انتظارات. با آن آلیاژ منیزیم شاسی LG گرم 17 (2020) وزن آن تنها 1.3 کیلوگرم است. من بررسی 14 اینچ لپ تاپ که به این وزن و چیدن این لپ تاپ بزرگ است که تا حدودی غیر طبیعی را تجربه کنند.

این وزن سبک پرسش در مورد کیفیت ساخت و در واقع این می تواند یک مسئله است. با لپ تاپ باز نگه داشتن لبه بالایی صفحه نمایش در هر دو سمت چپ و راست دست, من قادر به تعظیم صفحه نمایش برای هشدار دهنده درجه و وجود دارد مقدار زیادی از انعطاف پذیری در زمانی که درب کیس بسته است, به نقطه ای که من نمی خواهم برای قرار دادن هر چیزی حتی از راه دور سنگین در بالای این لپ تاپ است. مچ دست بقیه هم بسیار انعطاف پذیر است. اگر شما انجام این لپ تاپ در حدود یک آستین محافظ بهتر است.

که گفت:, آن مهم است به یاد داشته باشید که ال جی دست MIL-STD-810G امتیاز برای LG 17 گرم که به معنی آن باید مقاومت در برابر سطوح قابل توجهی از شوک دما (بالا و پایین) و گرد و غبار و مه نمک فشار و ارتعاش.

بالا ZDNET بررسی

صنعتی طراحی مینیمالیستی: این رد و بدل یک مدرسه نقره ای-خاکستری در داخل و خارج با نسبتا کمی پایین تر مورد 'گرم' نام تجاری در مرکز درب بخش و آرم LG جمع شده در زیر صفحه نمایش است.

lg-gram-17-keyboard.jpg

دارای نور پس زمینه صفحه کلید لمس راحت-تایپ پلت فرم و بزرگ شیشه ای پد لمسی به خوبی کار می کند.

تصویر: ساندرا وگل / ZDNet

باز کردن درب و صفحه کلید به نظر می رسد هکتار از فضای اطراف آن است. مچ دست بقیه بزرگ است, به عنوان پد لمسی که سطح شیشه ای صاف و کارآمد در استفاده از. صفحه نمایش است را لمس نیست-پاسخگو پس از آن حیاتی است که صفحه لمسی به خوبی کار می کند -- که آن را ندارد. آن را به راحتی غیر فعال در صورت لزوم از طریق کلید Fn که در یک وضعیت نور (روشن زمانی که صفحه لمسی است unlit هنگامی که آن را خاموش).
 
این کلید QWERTY بزرگ هستند و به خوبی فاصله در حالی که Fn ردیف کلیدها کمی کوچکتر اما هنوز هم به اندازه کافی بزرگ به آمار دقیق است. پد تعداد کلید ها کمی باریک تر از کسانی که از اصلی آرایه. من ترجیح می دهم کمی بیشتر جدایی بین اصلی و کلید های شماره, اما این یک مسئله جزئی است.

کلید افسرده با کمی 'thunk و بسیار راحت برای تایپ کردن. وجود دارد کمی انعطاف پذیری در, صفحه کلید, اما نه به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهم انتظار می رود با توجه به درجه ای از انعطاف پذیری در جای دیگر در شاسی. وجود دو سطح نور پس زمینه برای صفحه کلید مدیریت از طریق یک کلید Fn.

lg-gram-17-power-button-fingerprint.jpg

قدرت را فشار دهید (بالا سمت راست) دو برابر کردن به عنوان یک اثر انگشت خوان است.

تصویر: ساندرا وگل / ZDNet

دکمه پاور که نشسته در سمت راست بالای صفحه شماره یک اثر انگشت خوان تعبیه شده در آن است. این محل ایده آل برای یک اسکنر بیومتریک و در این مورد آن متناسب با منظمی با کلی no-frills طراحی.

17-inch IPS LCD, صفحه نمایش بسیار انعکاسی پایان است که می تواند مشکل زمانی که شما در حال تلاش برای کار در کنار یک پنجره در یک روز روشن. هنوز رزولوشن 2,560 توسط 1,600 پیکسل (178ppi) باعث می شود برای تیز تصاویر -- من کاملا خوشحال بود تماشای catch-up TV در این لپ تاپ به عنوان مثال. این بلندگو از کیفیت متوسط, اما آنها ارائه مقدار زیادی از حجم است که خبر خوبی برای تماس های ویدئویی و سخنرانی.

شما می توانید با تکان دادن صفحه نمایش به 'reader mode که باعث تغییر در شدت رنگ از طریق یک کلید Fn. من در بر داشت 'خواننده' یک بیت از یک اسم به عنوان این حالت اغلب من تنظیمات دلخواه برای ویدئو ، هنوز, آن را به یک گزینه جالب, و من می خواهم برای دیدن بیشتر لپ تاپ ها ارائه توانایی به راحتی تلنگر بین تنظیمات رنگ. بر روی صفحه نمایش هشدار به شما اجازه می دانم زمانی که شما تغییر حالت و وجود نور را در کلید Fn به شما اجازه می دانم خواننده حالت است. اما به عنوان با صفحه لمسی کلید Fn, این چراغ بسیار دشوار است برای تشخیص در هر روز و روشنایی کمی منحرف در تیره تر شرایط.

ببینید: ویندوز 10 منوی استارت هک (TechRepublic حق بیمه)

من بررسی واحد زد 10-generation Intel Core i7-1065G7 با پردازنده یکپارچه Iris به علاوه گرافیک 16GB RAM و یک 512GB SSD. این بالا مشخصات سه مدل و هزینه آن £1,599.99 (inc. مالیات بر ارزش افزوده; £1,332.50 سابق. مالیات بر ارزش افزوده). این احساس کمی تنبل در استفاده از مصرف آن زمان برای رندر صفحات وب با تعداد زیادی از وب سایت های باز به عنوان مثال (به عنوان شما به احتمال زیاد روی دستگاه). این یک مسئله جدی است, اما من قطعا احساس نمی کند که این لپ تاپ پرواز از طریق آزمون حجم کار و من می خواهم انتظار عملکرد بهتر برای قیمت. شاید یک نوع با گرافیک گسسته خواهد بود یک ایده خوب است ؟

وجود تنظیمات دیگر که یکی از آنها سهام CPU و RAM از نظر من واحد است اما رها کردن SSD به 256GB. این هزینه £1,549.99 (inc. مالیات بر ارزش افزوده; £1,290.83 سابق. مالیات بر ارزش افزوده). سوم پیکربندی اجرا بر روی یک پردازنده Core i5-1035G7 با 8GB حافظه RAM و یک 512GB SSD و هزینه £1,449.99 (inc. مالیات بر ارزش افزوده: £1,208.32 ex. مالیات بر ارزش افزوده). هر سه اجرای ویندوز 10 خانه.

در ایالات متحده یک پردازنده Core i7 مدل 16GB RAM و 1TB از ذخیره سازی SSD (2x 512GB) هزینه $1,899.

lg-gram-17-ports.jpg

وجود دارد مقدار زیادی از اتصالات LG 17 گرم از جمله اسلات کارت حافظه MicroSD و یک پورت HDMI.

تصاویر: ساندرا وگل / ZDNet

وجود دارد مجموعه ای از پورت ها و اسلات ها: لبه سمت راست دارای دو USB 3.1 پورت 3.5 میلیمتری هدست جک و یک اسلات کارت حافظه MicroSD در حالی که لبه سمت چپ خانه یکی دیگر از USB 3.1 پورت کامل HDMI و پورت USB-C صاعقه 3 پورت و یک دور پین اتصال برق.

عمر باتری تست درگیر با استفاده از LG گرم 17 به عنوان کار روزمره که به معنای من به نوشتن برنامه های وب در حال دیدن سایت وب و جریان برخی از ویدیو. من سمت چپ یوتیوب جریان در حال اجرا در پس زمینه در طول چهار ساعت کار جلسه و این را دیدم 80Wh باتری سقوط از 100 ٪ تا 65٪. به طور پیش فرض تنظیمات روشنایی صفحه نمایش در بیش از 50 درصد خوب بود برای این ورزش است. عمر باتری به نقل از ال جی که تا 17 ساعت است که به نظر می رسد و نه امیدوار با توجه به تجربه من. هنوز هم من می خواهم انتظار برای دریافت یک روز کامل کار در قدرت باتری.

نتیجه گیری

LG دارای مجموعه ای از چالش معیار برای دیگر تولید کنندگان از نظر قابلیت حمل با LG 17 گرم وزن کمتر از 14 اینچ لپ تاپ. اما سوال وجود دارد در اطراف طراحی قدرت با وجود MIL-STD-810G امتیاز و عملکرد است که حتی در top-of-the-محدوده نمونه بررسی شد کمی تنبل. باتری باید به راحتی تحویل یک روز کامل کار کند و صفحه نمایش را به راحتی انتخاب حالت خواندن لمس خوب است. وجود دارد مقدار زیادی از پورت ها و اتصالات بیش از حد.

اگر شما در حال جذب 17 اینچ صفحه نمایش و وزن شاسی و وظایف سنگین خود را نمی بیش از حد خواستار LG گرم 17 (2020) باید متناسب با این لایحه به سادگی.

اخیر و مطالب مرتبط

LG تازه باریک گرم لپ تاپ صف

ال جی گرم 14 نقد و بررسی: جمع و جور و سبک و طولانی مدت

HP ZBook 17 G6 نقد و بررسی: سنگین کاربر ارتقا mobile workstation

نوت بوک 'پرسشگری دارد" کشیده بازار کامپیوتر از افسردگی

بهترین لپ تاپ با طولانی ترین عمر باتری در سال 2020: Dell, Asus, Acer,, HP, Lenovo, و بیشتر

ادامه مطلب نظراتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن