ال جی و کاترین به استفاده از هوش مصنوعی برای پیشگیری از بیماری همه گیر

ال جی الکترونیک و LG Uplus را امضا کرده اند به توافق با KT به همکاری در زمینه هوش مصنوعی (AI) شرکت به طور مش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399

ال جی الکترونیک و LG Uplus را امضا کرده اند به توافق با KT به همکاری در زمینه هوش مصنوعی (AI) شرکت به طور مشترک اعلام کرد.

سه توافق کرده اند برای به اشتراک گذاشتن و همکاری توسعه هسته ای, هوش مصنوعی, فن آوری, ایجاد, جدید, محصولات, خدمات و راه حل از طریق استفاده از هوش مصنوعی و همچنین استفاده از هوش مصنوعی برای حل مسائل اجتماعی با هم.

کره جنوبی سخت افزار های غول پیکر و دو telcos خواهد شد و همچنین به پرورش هوش و استعداد آنها گفت.

اولین پروژه خواهد شد در حال توسعه AI همه گیر پیشگیری مدل در نور اخیر COVID-19 بیماری همه گیر. این پروژه مستلزم KT و LG Uplus ترکیب خود را رومینگ دیتا با LG Electronics' AI پلت فرم ها و محصولات.

KT دارای بیشترین تجربه در این زمینه به عنوان آن را قبلا ارائه شده به سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) در سال 2016 که جهانی telcos باید به اشتراک گذاری اطلاعات و همکاری توسعه راه حل های پیشگیرانه به صورت بالقوه قبل از بیماری های همه گیر در نهایت با امضای یک یادداشت تفاهم با سازمان ملل متحد بعد از آن سال.

KT و سپس نورد از آن سرایت پیشگیری برنامه در غنا در همکاری با مقامات محلی در ماه اوت سال گذشته و در حال حاضر با Safaricom از کنیا برای انجام همان وجود دارد.

به عنوان بخشی از توافق ال جی و کاترین نیز با استفاده از هوش مصنوعی برای ساخت راه حل های است که با هدف جلوگیری از آسیب های زیست محیطی و افزایش ایمنی صنعتی آنها اضافه شده است.

آنها همچنین ترکیب های مربوطه خود را, هوش مصنوعی, سیستم عامل, KT را گیگا جن و LG ال جی برای توسعه خدمات جدید علاوه بر استفاده از KT و LG Uplus' 5G شبکه به عنوان بخشی از تحقیقات و تلاش های توسعه.

در هوش مصنوعی فضای KT مستقر شده آن AI پلت فرم در هتل ها محلی برای ارائه صدای فرمان خدمات ترجمه برای خارجی ها. همچنین راه اندازی روبات ها و سخنرانان با پلت فرم. در ضمن ال جی دارای یک تعیین شده ال جی برنامه ای است که اجازه می دهد تا مشتریان برای کنترل و پیکربندی لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی.

مربوط به پوشش

KT اعزام 5G خودمختار چرخ دستی در انبارها

خودمختار چرخ دستی را کاهش حجم کار را کاهش دهد و انسان-به-انسان, تماس, کاترین می گوید.

SK Telecom توسعه مستقل ضد عفونی کننده ربات

آن را نیز بررسی افراد درجه حرارت و بخواهید آنها را به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19 مخابراتی می گوید.

LG Uplus گسترش 5G پوشش با سامسونگ تجهیزات

LG Uplus را آغاز کرده است در حال گسترش آن 5G پوشش در خارج از سئول با سامسونگ به عنوان اصلی آن تامین کننده تجهیزات.

LG بازسازى تلویزیون جهانی عملیات کارخانه

الکترونیک ساز است تغییر برخی از آن تلویزیون تولید از کره جنوبی به کشور اندونزی است.

هوش مصنوعی کمک به تحقیقات پزشکی به دست پزشکان و بیماران (TechRepublic)

یک بیمار محور با رویکرد کمک می کند تا پیشرفت دانش پزشکی است که به شدت مورد نیاز در وسط یک حرکت سریع همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن