لگو جدید برنامه ریزی ربات کیت پس از 7 سال Mindstorms وقفه - CNET

Lego Mindstorms Gelo یک ربات چهارپا یکی از پنج برنامه ریزی کامپیوتر کنترل ربات های موجود در این مخترع ربات کیت

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 خرداد 1399
The Lego Mindstorms Gelo, a quadrupedal robot, is one of five programmable, computer controlled robots available in the Robot Inventor kit.

Lego Mindstorms Gelo یک ربات چهارپا یکی از پنج برنامه ریزی کامپیوتر کنترل ربات های موجود در این مخترع ربات کیت.

لگو; تصویر توسط Stephen Shankland/CNET

اگر شما به برنامه ریزی لگو روبات خبر خوب: برای اولین بار در هفت سال وجود دارد Mindstorms کیت. این 949-قطعه 360 دلار (£330) مخترع ربات کیت ارائه می دهد جهت برای ساختمان پنج روبات های مختلف اما به عنوان شما می خواهم انتظار می رود با لگو می توان آن را مورد استفاده برای ایجاد هر چیز دیگری که شما می خواهید. و آن را فقط بلیط می تواند برای پدر و مادر امیدوار به نگه داشتن housebound بچه ها اشغال شده است.

لگو شروع با ساده پلاستیکی, ساختمان, بلوک, اما این شرکت دانمارکی در سال 1977 شروع به اضافه کردن بیشتر-تکنیک پیشرفته کیت با بیش پیچیده چرخ دنده struts محور و دیگر اجزای مکانیکی. زمانی که آنها برای اولین بار وارد 1998, Mindstorms کیت کامپیوتر اضافه شده به مخلوط. آنها کنترل شده با استفاده از نرم افزار شما می توانید با لگو توسعه دهنده ابزارهای در حال اجرا برای اپل, آندروید و گوشی های ویندوز یا MacOS عدد.

جدید ترین Mindstorm ارتقا بود EV3 کامپیوتر یک مدل پیشرفته تر اجرا می شود که در سیستم عامل لینوکس و وارد در سال 2013. پس از یک وقفه طولانی, Mindstorms اعلام مخترع ربات کیت در روز جمعه. گل سرسبد آن عنصر جدید هوشمند توپی که شش ورودی-خروجی و پورت یک 5x5 صفحه نمایش LED و یک سنسور شتاب سنج برای تشخیص گرایش و جنبش اتصال بلوتوث و USB و بلندگو.

کیت متناسب با گسترده فشار به بچه ها بیشتر ماهر با بنیادی موضوعات-علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی است. بنیادی تلاش های گسترده در مدارس و اما شرکت در حال تلاش برای سرمایه گذاری بر روی پدر و مادر تمایل به انجام کار بیشتر در خانه بیش از حد.

روبات است که می تواند بیشتر هیجان انگیز برای کودکان و نوجوانان از شخصیت های بر روی صفحه نمایش کامپیوتر و مدت طولانی است که یک ابزار را امتحان کنید برای آموزش برنامه نویسی. جدید Mindstorms کیت می تواند یک تابستان خوب پروژه برای بچه ها که در خانه گیر کرده در طول coronavirus همه گیر و نمی توانید به رفتن به کمپ تابستانی و یا بازدید از پدربزرگ و مادربزرگ.

این Mindstorms کیت می تواند تهدید آمیزحتی اگر شما فقط به دنبال دستورالعمل همکار من اسکات استین یافت. و اگر شما از بچه های جوان تر, شما ممکن است در نگاه لگو افزایش ربات پروژه هایی که در سال 2017 وارد.

ربات مخترع کیت به شما اجازه می دهد ساخت پنج مدل.

انفجار چکش می تواند موانع و گرفتن همه چیز و آتش دارت اگر حواس جنبش است. چارلی می تواند به بالا سپاس, بازی طبل و رقص. از روی حیله و تزویر است که یک ورزشی ربات است که می تواند کاسه بازی فوتبال و با شدت بهم زدن غوطه دادن بسکتبال. Gelo می تواند راه رفتن بر روی آن چهار پا و اجتناب از موانع. و MVP یک کنترل از راه دور خودرو است که می تواند یک پایه و اساس برای چیزهایی مانند کالسکه یا جرثقیل.

برخی از رفتارهای خود را از طریق پیوند بر روی لوازم جانبی مانند تصرف جرثقیل برج آجری خواران و چکش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب