کار پژواک سبزی' تماس برای یک کمیسیون سلطنتی به robo-بدهی

تصویر: کار رهبر Anthony Albanese/ALP فدرال مخالفت کرده است روز سه شنبه به نام رویال کمیسیون به دولت robo-بدهی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 تیر 1399
robodebt-anthony-albanese.jpg
تصویر: کار رهبر Anthony Albanese/ALP

فدرال مخالفت کرده است روز سه شنبه به نام رویال کمیسیون به دولت robo-بدهی فاجعه پس از آن ورود در اواخر ماه مه که این امر بازگشت AU$721 میلیون به کسانی که در دریافت رفاه با توجه به اتوماسیون خطا.

کار رهبر Anthony Albanese توییتی حمایت خود را از سلطنتی کمیسیون گفت: "این اشتباه بود. آن را غیر قانونی بود. آن را هرگز نمی تواند اجازه داده می شود برای دوباره اتفاق می افتد" با یک تصویر همراه گفت: "آن زمان برای یک کمیسیون سلطنتی به robo-بدهی".

صحبت های روز سه شنبه وزیر سایه برای خدمات دولت لایحه ای کوتاه گفت: یک کمیسیون سلطنتی را "کشف آنچه واقعا اتفاق افتاده است".

"در یک جمله robo-بدهی یک کامپیوتر تولید شده نامه تقاضا فرستاده شده به بیش از نیم میلیون استرالیایی که در دولت گفت: ما مدیون شما پول "-- تنها یک مشکل است که طی چهار و نیم سال آن را غیر قانونی بود, آن را غیر قانونی" سابق نیروی کار رهبر گفت.

"اگر یک بانک فرستاده نیم میلیون نامه از خواسته های به مصرف کنندگان که غیر قانونی بودند ما می شود تا در آغوش.

"دولت دریافت نمی کند ترک تصویب و [اگر] ما نمی توانیم به انتهای آن در پارلمان شهروندان نباید خود را به دولت به دادگاه فقط به پول ما نیاز به یک کمیسیون سلطنتی برای رسیدن به پایین از آنچه که باعث آسیب واقعی به مردم است."

همچنین نگاه کنید به: خدمات استرالیا متهم کرده از 'پوشش' robo-بدهی های اتوماسیون ظروف سرباز یا مسافر

The Australian Greens, پارتی, در حال حاضر به نام رویال کمیسیون سه هفته پیش گفت: Centrelink آنلاین انطباق مداخله (OCI) ابتکار باعث زیاد آسیب و تروما به تعداد زیادی از استرالیا که یک کمیسیون سلطنتی را "کمک به عدالت برای قربانیان این طرح غیر قانونی و اطمینان حاصل شود که یک برنامه شبیه به این هرگز نور روز را می بیند دوباره".

"من می توانید ببینید هیچ راه دیگری به جلو از طریق یک کمیسیون سلطنتی اطمینان کامل مستقل بررسی این برنامه و حسابرسی قانونی از این ظروف سرباز یا مسافر" سبز سخنگو و خانواده و جامعه خدمات سناتور راشل Siewert در بیانیه ای گفت در اوایل این ماه.

Siewert تماس بود تعطیل توسط ائتلاف و ALP.

"از آن زمان سالهای زیادی برای کار به پیوستن به سبزها خواستار RC را به سوء استفاده از افراد معلول به عنوان به خوبی به بخش بانکی است. من مطمئن هستم که در نهایت آنها را به عضویت در این مسیر به عدالت بیش از حد" سناتور توییتی در اوایل این ماه.

تماس از سبز آمد و چند روز بعد از این دولت به آن اعتراف کردم حدود 470,000 "بدهی" صادر شده تحت OCI ابتکار عمل اشتباه است و انتظار می رود حدود AU$721 میلیون خواهد بود مسترد بازگشت به استرالیا بود که پرداخت پول به دولت است که به آنها بدهکار نیست.

در سال 2016 گروه لگد کردن داده ها مطابق با برنامه از کار که دیدم به صورت خودکار از صدور اعلامیه بدهی به کسانی که در دریافت پرداخت های رفاهی از طریق Centrelink طرح. این OCI برنامه به طور خودکار در مقایسه با درآمد اعلام شده به اداره مالیات استرالیا برابر درآمد اعلام شده به Centrelink که منجر به بدهی اعلامیه همراه با 10% بازیابی هزینه صدور هر گاه اختلاف در دولت داده بود شناسایی شده است.

یک خطا در سیستم بود که آن اشتباه محاسبه درآمد دریافت کننده پایگاه هر دو هفته یکبار پرداخت حقوق سالانه خود را به جای در نظر گرفتن یک تجمعی 26-هفته عکس فوری از آنچه یک فرد پرداخت شد.

Centrelink را OCI برنامه از 1 جولای 2016 از طریق 31 اوت 2019 دیدم 1,159,662 ارزیابی آغاز شود با استفاده از خودکار داده ها-مطابق با روش.

نخست وزیر اسکات موریسون تا حدودی عذر خواهی کرد برای robo-بدهی در پاسخ به یک داستان در یک مورد خاص به اشتراک گذاشته شده توسط کوتاه شدن طول زمان سوال چند هفته پیش.

"من می خواهم عذر خواهی برای هر گونه صدمه و یا آسیب در راه است که دولت در برخورد با موضوع است و به هر کس دیگری که خودشان را در آن شرایط" موریسون گفت.

کار تا به حال خواستار آن شدند که دولت گسترش مناسب عذرخواهی به کسانی که تحت تاثیر این طرح است.

بیشتر در ROBO-بدهیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب