آی فون شما را مجبور به استفاده از رادیکال iOS 14 صفحه نمایش تغییرات: آنچه شما باید بدانید - CNET

نگاهی به اپل دوباره طراحی صفحه نمایش برای iOS 14. تصویر توسط سارا تو/CNET تغییر است هرگز آسان به خصوص برای دی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 تیر 1399
 screen-shot-2020-06-22-at-1-08-42-pm.png

نگاهی به اپل دوباره طراحی صفحه نمایش برای iOS 14.

تصویر توسط سارا تو/CNET

تغییر است هرگز آسان به خصوص برای دیرین آیفون (699 دلار در اپل) صاحبان ایم که کامل روی صفحه نمایش خود را طرح. در حال حاضر اپل رفته و تغییر همه که. "طراحی مجدد اساسی" یک عبارت است که در حال پرتاب در اطراف. این درست است که iOS 14 به ارمغان می آورد ابزار سفارشی که در حال حاضر یک راه جدید برای سازماندهی مجدد برنامه های خود را برای مشاهده آسانو توانایی به جای ابزارک از اندازه های مختلف در سراسر صفحه نمایش. شما حتی می توانید مخفی کردن کل صفحات آیکون برنامه خود را که استفاده نمی کنید اما احساس نمی مانند حذف کردن. اما آنچه که شما در واقع نیست یک صفحه نمایش طراحی مجدد و در همه حال فقط کمی انعطاف پذیری.

جدید صفحه نمایش ابزار کاملا داوطلبانه به استفاده از. در اینجا چه اتفاقی می افتد اگر شما جست و خیز آنها در دسترس نباشد: هیچ چیز در همه.

زمانی که iOS 14 آید به بتا عمومی در ماه جولای و برای هر کس دیگری در پاییز (توسعه دهندگان می توانید دانلود iOS 14 شرکت) شما در واقع همان صفحه اصلی طرح بندی صفحه نمایش شما در حال حاضر در iOS 13 یا 13.5با شبکه ای از آیکون های است که امتداد بیش از چند صفحه نمایش.

در iOS 14, اما, شما باید چندین گزینه های جدید. شما قادر خواهید بود برای اضافه کردن ویدجت به صفحه اصلی اگر شما می خواهم از جمله انتخاب خود را اندازه موقعیت و اینکه آیا شما می خواهید یک ویژگی جدید به نام Smart پشته به چرخه اصلی ویجت بسته به زمان از روز است. (به عنوان مثال, شما ممکن است بخواهید آب و هوا در صبح و باد کردن روال در شب.)

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: برای اولین بار: iOS 14 و تمام ویژگی های جدید

8:10

شما می توانید مشاهده و مخفی کردن صفحات متعدد از برنامه های شما نمی اغلب استفاده و یا به یاد داشته باشید. که به کاهش درهم و برهمی شما را بدون نیاز به حذف برنامه های. (فشار دهید و نگه دارید تا زمانی که برنامه های اهسته تکان دادن. شیر سطر از محافل در پایین صفحه نمایش. صفحات را انتخاب کنید شما می خواهید برای مخفی کردن و سپس دکمه انجام می شود.)

این نرم افزار هنوز هم وجود دارد اما در حال حاضر -- و این است که آن پوشه نمایش در می آید-وجود دارد یک راه جدید برای پیدا کردن آنها. برنامه کتابخانه است که اپل نام یک ویژگی جدید است که نگه زبانه ها در تمام برنامه های خود را سازماندهی آنها را به کسانی که جعبه مانند پوشه های شما نگاه کنید به بالا. شما در رسیدن به آن را با کشیدن به سمت راست تا زمانی که شما رسیدن به پایان خود باقی مانده صفحه نمایش. و سپس کش رفتن دوباره تا زمانی که شما رسیدن به برنامه کتابخانه -- آن را مانند یک جایزه صفحه.

و این صفحه که سرپرستی از طریق اپل AI. شما باید پیشنهادات و اخیرا اضافه شده برنامه های در بالا و همچنین پوشه ها که سازماندهی برنامه های شما باید بر اساس نوع. شما می توانید به صورت عمودی اسکرول برای پیدا کردن آیکون شما می شناسید و یا شما می توانید نوع برنامه را در قسمت جستجو و یا حرکت حروف الفبا با نام برنامه.

اگر شما نمی خواهید به استفاده از آن شما می توانید نگه داشتن صفحه نمایش خود را طرح دقیقا چگونه است.

همان می رود برای ویدجت. iOS 14 را به شما بدهد همان طرح شما امروز به طور پیش فرض اما به زودی شما باید این گزینه برای اضافه کردن ویدجت به صفحه اصلی خود و تنظیم مجدد آنها را با کشیدن و رها کردن.

برای برخی از سرد جدید ترفندهای آیفون شما قادر خواهید بود برای دیدن بر روی صفحه نمایش خود را به عنوان خوانده شده بر روی تصویر در تصویر تصویری ابزار. و در اینجا هر جزئیات مهم در iOS 14.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن