دانشگاه لا تروب با استفاده از هوش مصنوعی را به مراقبت از سلامت روان به بیماران مبتلا به سرطان

مرکز برای تجزیه و تحلیل داده ها و شناخت (CDAC) در دانشگاه لا تروب تیمی بین المللی سرطان محققان به منظور توسعه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399

مرکز برای تجزیه و تحلیل داده ها و شناخت (CDAC) در دانشگاه لا تروب تیمی بین المللی سرطان محققان به منظور توسعه هوش مصنوعی بیمار-گزارش اطلاعات چند بعدی چارچوب (نخست) به تشخیص و تجزیه و تحلیل یک بیمار روانی وضعیت بهداشت و درمان در حالی که تحت درمان سرطان است.

با توجه به CDAC مدیر و دانشگاه لا تروب سر از تجزیه و تحلیل نظم و انضباط Damminda Alahakoon با استفاده از نخست می تواند کمک به درک یک بیمار رفتار و احساسات و تصمیم گیری بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط بیمار.

او گفت: این اطلاعات می تواند متن ارائه شده توسط بیمار به صورت آنلاین chatbot آنلاین, گروه پشتیبانی به سرطان و یا دیگر خدمات پشتیبانی آنلاین.

"نخست آدرس چالش های مرتبط با درک unlabelled و بدون ساختار طبیعت از این اطلاعات اجازه می دهد آن را به نحو احسن شناسایی روند و ناهنجاری -- مانند زمانی که یک بیمار در حال مبارزه عاطفی-و به طور موثر در حال تغییر ماهیت داده که" او گفت:.

همچنین نگاه کنید به: 5 دلایل عملی را در آغوش هوش مصنوعی (TechRepublic)

Alahakoon گفت: نخست می تواند کمک به بهداشت حرفه ای بهتر مانیتور بیمار خود را.

"نخست می باشد که اولین گام مهم در شناسایی یک بیمار روانی نیاز به سلامت و بهداشت هشدار حرفه ای برای کسانی که در معرض خطر بالا اگر درمان نشود," او گفت:.

نخست توسعه داده شد به طور مشترک با یک تیم از سرطان ادراری درمان بیماران مبتلا به سرطان پروستات در Austin بیمارستان در ملبورن و بعد از آن با روانی-انکولوژی محققان از دانشگاه تورنتو و د سوزا موسسه در کانادا.

Austin انکولوژیست دامین بولتون گفت: فقدان بینش پریشانی عاطفی از بیماران مبتلا به سرطان به معنای بیشترین بالینی تصمیم گیری ها بر اساس آزمایش های تحقیقاتی به جای فرد بیمار نیاز دارد.

"مردان با استفاده از پشتیبانی آنلاین گروه محیط برای پرداختن به خود و نیازهای برآورده نشده ابراز احساسات و صدای نگرانی های خود را آزادانه," او گفت:. "نخست می تواند کمک به تجزیه و تحلیل نتایج آن بیمار-گزارش اطلاعات."

اولین مطالعه انجام شده با استفاده از نخست منتشر شده در مجله PLOS One, تجزیه و تحلیل 609,960 مکالمات از 22,233 بیماران که متشکل از 93,606,581 کلمات.

مربوط به پوشش

محققان دانشگاه موناش با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی به بررسی بیمارستان readmissions

در امیدواریم که که آن را به از بین بردن برخی از فشار سیستم بهداشت و درمان.

GE Healthcare و مایکروسافت شریک برای کمک به بیمارستان ها مبارزه COVID-19

با هم آنها را توسعه داده ها از راه دور نظارت بر فن آوری است.

گوگل توسعه هوش مصنوعی برای بهبود سرطان پستان نمایش فیلم

در آزمایش اولیه AI مدل انجام شده بهتر از انسان ،

AU$7.5 متر متوقف کرد تا دولت استرالیا برای تحقیقات به بهداشت و درمان AI

بودجه را پراکنده از طریق کمک های مالی از طریق دولت فدرال تحقیقات پزشکی آینده صندوق.

تالار بیوتکنولوژی انجام با استفاده از هوش مصنوعی به تحقیقات میکروبیوم روده

اعمال نفوذ Google Cloud برای شناسایی ارتباط بین میکروارگانیسم ها و ژن ها برای پیش بینی بیماری های مختلف متحده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن