کایلی Jenner پاسخ به بدن Shamers بی بها است

کایلی Jenner هرگز ترس به ذهن او صحبت می کنند. به تازگی زیبایی مغول به نام بدن shamers پس از یک فن حساب ارسال ش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 اردیبهشت 1399

کایلی Jenner هرگز ترس به ذهن او صحبت می کنند. به تازگی زیبایی مغول به نام بدن shamers پس از یک فن حساب ارسال شده رجعت تصویری از واقعیت ستاره سه سال پیش زمانی که او با حضور در افتتاح کارخانه قند در لاس وگاس.

در این ویدئو ستاره به نظر می رسد بسیار باریک است که برخی نه چندان خوب پاسخ از طرفداران. نگه داشتن خواندن برای دیدن آنچه که کایلی به حال به می گویند به بدن shamers!

هنگامی که یک فن اظهار نظر در چگونه لاغر کایلی نگاه, ترول پاسخ داد: "[S]او بهتر است."

Jenner دیدم نظر و به نام کردن حساب با یک روش ساده و در عین حال موثر پیام: "[من] birthed یک کودک."

Kylie Jenner

چلپ چلوپ

کایلی باز کرده است تا در مورد راه بارداری تغییر بدن او قبل از اینکه در یک ویدیو یوتیوب. زیبایی مغول توضیح داد: "مردم فکر می کنم که من در پشت صحنه فوق العاده سریع است که من حدس می زنم من."

او همچنین فکر می کند که رسانه های اجتماعی می تواند گمراه کننده اصرار دارد که "مردم می توانند این ایده اشتباه در Instagram گاهی اوقات."

Kylie Jenner

شاتر

در این ویدئو Jenner همچنین اظهار نظر در این زمینه او را دیده است قابل توجه ترین تغییرات: "من سینه قطعا مانند سه برابر اندازه که مرا ناراحت می کند. من مانند کشش در سینه. من احساس می کنم شما می دانید, من, معده, نمی, همان, کمر من نیست همان لب به لب من بزرگتر من ران های بزرگ تر هستند."

Kylie Jenner

چلپ چلوپ

اما Jenner قطعا نیست بیش از حد ناراحت در مورد این تغییرات است. او توضیح داد: "این چنین بزرگ دوران بارداری و تولد و مانند من خیلی خوشحال و من انجام داده اند همان چیزی که بیش از دوباره."

در یک سال 2018 Instagram پست Jenner نوشت: "بارداری شده است, زیبا ترین توانمندسازی و زندگی در حال تغییر تجربه من در تمام زندگی من."

Kylie Jenner

چلپ چلوپ

صحبت کردن به زرق و برق بریتانیا در 2018, Jenner گفت: "بارداری به طور کامل تغییر بدن من در یک سوپر سن پایین اما من واقعا نمی مراقبت."

دو سال بعد از آن به نظر می رسد که کایلی احساس به همان شیوه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب