Kotlin زبان برنامه نویسی: گوگل ارائه می دهد دوره های رایگان برای آندروید توسعه

گوگل راه اندازی آندروید اصول اولیه در Kotlin یک برنامه برای مبتدی توسعه دهندگان است که آنها را می آموزد که

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 تیر 1399

گوگل راه اندازی آندروید اصول اولیه در Kotlin یک برنامه برای مبتدی توسعه دهندگان است که آنها را می آموزد که چگونه برای ساخت برنامه های Android.

Kotlin تبدیل به یکی از سریعترین رشد زبان در GitHub در بخشی با تشکر از گوگل اولویت Kotlin برای آندروید توسعه است. در حال حاضر با 70% بالا 1,000 Android apps نوشته شده در Kotlin گوگل می خواهد بیشتر مبتدیان برای یادگیری مدرن زبان برنامه نویسی است.

"این دوره را می آموزد Kotlin و مدرن با زبان برنامه نویسی است که توسعه دهندگان را دوست دارم به دلیل آن conciseness و چگونه آن را افزایش می دهد بهره وری گفت:" کت Kuan, یک توسعه دهنده مدافع در اندیشه تیم.

ببینید: توسعه دهندگان نرم افزار: برنامه نویسی, مصاحبه, فاجعه هستند و به همین دلیل

"آموزش کد برای اولین بار احساس می تواند تهدید آمیز اما ممکن است به یاد بگیرند که بدون زمینه های فنی."

"هدف این است که به افشای شما به ابزار و منابع است که حرفه ای توسعه دهندگان آندروید استفاده کنید. با دست در عمل شما در یادگیری اصول برنامه نویسی" اضافه شده کوان.

اندیشه اصول اولیه در Kotlin البته دانش آموزان می دهد گام به گام دستورالعمل در مورد نحوه استفاده از Google Android Studio IDE و راهنمایی در آنها در حال اجرا بر روی دستگاه های آندروید.

کوان وعده داده است که تا پایان این دوره دانش آموزان را تکمیل مجموعه ای از برنامه های آندروید را نسبت به یک نمونه کارها.

دانش آموزان نیاز به پاسخ امتحان در پایان هر یک از "مسیر" در یک دوره و سپس آنها را از دریافت نشان, اگر آنها به تصویب آزمون.

در حالی که این دوره نیازی به توسعه تجربه و دانش آموزان انتظار می رود که پایه کامپیوتر سواد و مهارت های ریاضی عمومی.

در حال حاضر تنها واحد 1 از 5-واحد دوره در دسترس است. واحد 1 شامل 20 فعالیت در سراسر چهار 'مسیر' از جمله ایجاد اولین برنامه اندروید و چگونه برای اضافه کردن یک دکمه به یک برنامه.

این دوره را می سازد در آندروید مبانی برنامه درسی است که همچنین با هدف مبتدیان اما منتشر شد در سال 2016 قبل از گوگل پشتیبانی Kotlin برای آندروید.

دیگر رایگان Kotlin دوره های گوگل ارائه می دهد شامل Kotlin Bootcamp برای برنامه نویسان اندروید Kotlin اصول و پیشرفته اندروید در Kotlin.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب