جان استوارت مقاومت صرفنظر از تئاتر و در حال حاضر شما می توانید جریان آن را در صفحه اصلی – CNET


irresistable
تمرکز امکانات

به یاد داشته باشید فیلم تئاتر ؟ من نه بیشتر. هنگامی که تمام سالن آمفی تئاتر-سبک COVID-رشد تعطیل این بهار, هالیوود ساخته شده برخی از تماس های سخت و شروع به انتشار فیلم در جریان خدمات به جای انتظار برای اکران. جان استوارت کمدی سیاسی غیر قابل مقاومت است فقط بدست همان direct-to-digital درمان است.

بر روی کاغذ غیر قابل مقاومت برای تلفن های موبایل بسیار جذاب است. جان استوارت مورد علاقه همه را باور گوینده خبر, کارگردانی این داستان در مورد یک خسته مدیر کمپین (استیو کارل) که کمک می کند تا از لحاظ سیاسی بی تجربه نظامی سابق نامزد (کریس کوپر) اجرا در برابر جمهوری و شهردار (Brent Sexton) در یک بصورتی پایدار و محکم قرمز شهر کوچک است. باید این حق در جان استوارت wheelhouse اما بررسی های اولیه نشده اند به خصوص چاپلوس.

حتی پس از آن ممکن است سرگرم کننده انحراف از سیاست است. اما قبل از اینکه شما کارت اعتباری خود را forewarned می شود که آن را به 20 دلار برای اجاره در همه جا. که کمی گران است بنابراین شما ممکن است بخواهید صبر کنید تا قیمت پایین آمده است. هنوز هم مشتاق به آن را به عنوان رفتن ؟ در اینجا تمام راه شما می توانید جریان فیلم در حال حاضر:


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>