باور نکردنی, شاهرخ افزایش یافت و به 100 مایل را بدون بال زدن بال خود را - CNET

معلوم است که آند condors ندارد و به فلپ بال خود را بسیار. Facundo حیاتی نگاه, کارشناسی ارشد بدون بال فلپ.یک آ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399

معلوم است که آند condors ندارد و به فلپ بال خود را بسیار.

Facundo حیاتی

نگاه, کارشناسی ارشد بدون بال فلپ.

یک آند شاهرخ یکی از بزرگترین پرندگان پرواز در این سیاره افزایش یافت و از طریق هوا برای 100 مایل (172 کیلومتر) و زحمت نیست با زدن بال خود را. این حماسه به عنوان مثال از پرواز به ما می آید از یک تیم به رهبری توسط محققان در دانشگاه سوانزی در انگلستان است.

دانشمندان در زمان یک نگاه عمیق در ارتباط بین شرایط محیطی و میزان تلاش زیادی پرندگان قرار داده و به پروازهای خود را. برای انجام این کار آنها متصل ضبط داده ها به آند condors است که به آنها اجازه ورود هر فلپ بال و همچنین پرندگان را مسیرهای پرواز.

مطالعه منتشر شده در روز دوشنبه در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم نشان داد که آند condors تنها فلپ بال خود را برای حدود 1 ٪ از زمان پرواز. بیشتر از آن اتفاق افتاده در طول پرواز و در هنگام پرواز در نزدیکی زمین.

Condors' افزایش استقامت چشمگیر است اما این سنگین پرندگان باید انتخاب خود در میدان جنگ وقتی که می آید به صرف انرژی در بال فلپ.

"نتایج ما نشان داد که مقدار پرندگان flapped نمی تغییر قابل ملاحظه ای با آب و هوا" گفت: مطالعه همکاری نویسنده هانا ویلیامز از موسسه ماکس پلانک برای رفتار حیوانات. "این نشان می دهد که تصمیم گیری در مورد زمانی که و که در آن به زمین بسیار مهم هستند که نه تنها condors نیاز به قادر به دوباره اما غیر ضروری فرود اضافه خواهد شد به طور قابل توجهی به خود کلی هزینه پرواز."

مطالعه تساوی یک ارتباط بین امروز condors و برخی منقرض شده که غول شد "بیشتر شبیه به یک اژدها." "به طور کلی, این می تواند کمک به توضیح دهید که چگونه منقرض پرندگان با دو بال از condors می تواند پرواز" کاغذ نشان می دهد.

وجود دارد می تواند برخی از درس های زندگی برای انسان در اینجا بیش از حد. شما همیشه مجبور به شکستن عرق. گاهی اوقات ساده ترین مسیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن