ژاپن در اولین قدم به سمت دیجیتال و ارز مجازی ین آزمایش

بانک مرکزی ژاپن (BoJ) در نظر دارد برای شروع به آزمایش با نسخه های دیجیتال از ین ژاپن به آزمون امکان از پول م

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 14 تیر 1399

بانک مرکزی ژاپن (BoJ) در نظر دارد برای شروع به آزمایش با نسخه های دیجیتال از ین ژاپن به آزمون امکان از پول مجازی.

به عنوان گزارش شده توسط سکه تلگراف این بانک با انتشار گزارشی در روز پنج شنبه -- "ویژگی های مانع برای CBDC" - که اشاره به آینده آزمایش با بانک مرکزی ارز دیجیتال (CBDC) می تواند با ارائه یک جایگزین برای سنتی ین.

این بانک هیچ برنامه ای -- به عنوان رتبهدهی نشده است -- به موضوع ارز دیجیتال, اما می گوید که این سازمان حاضر به بررسی این مفهوم با توجه به افزایش استفاده از پرداخت دیجیتال به طور بالقوه به تصویب رسید در یک نرخ بالاتر از انتظار می رود با توجه به رمان coronavirus همه گیر و تغییر توسط بسیاری از فروشندگان به تماس با ما و یا کارت های مبتنی بر معاملات.

همچنین نگاه کنید به: اجرایی می میرد در نظر گرفتن سرمایه گذار cryptocurrency با او. در حال حاضر آنها می خواهند بدن که

بانک مرکزی ژاپن می خواهد برای پژوهش در دو زمینه خاص که موسسه مالی معتقد است که اصلی ترین موانع برای اتخاذ ارز دیجیتال: انعطاف پذیری و دسترسی.

انعطاف پذیری مربوط به حالات مانند از دست دادن قدرت و یا دسترسی به آن سیستم -- یک مفهوم مهم در کشور است که تجارب زلزله غالبا. اگر هیچ وسیله ای برای دسترسی به یک ارز در زمانی که سیستم در حال پایین این می تواند از نظر اقتصادی مضر است ،

علاوه بر این کامل تغییر به ارزهای دیجیتال می تواند یک فاجعه برای آسیب پذیر و یا افراد مسن اعضای جامعه که ممکن است نیاز به استفاده از پول نقد به صورت روزانه و که ممکن است دسترسی به فن آوری تلفن همراه و یا نرم افزار استفاده می شود برای دسترسی به منابع مالی.

محلی انتشار Nikkei تخمین می زند که از سال 2018 تنها 65 درصد از شهروندان ژاپنی متعلق به یک گوشی هوشمند است.

CNET: COVID-19 کلاهبرداری به دنبال خود بانک اطلاعات با غلط وعده سپرده نقدی

به عنوان یک نتیجه, ژاپنی, بانک نه تنها نیاز به پیدا کردن یک امکان پذیر ارز دیجیتال است که می تواند به طور گسترده ای استفاده می شود اما همچنین یکی است که می تواند دسترسی آفلاین در هر محیط و لزوما نیاز به تکیه بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

تاریخ شروع برای آزمایش است هنوز اعلام نشده اما این بانک در نظر دارد برای کار با دیگر موسسات مالی و شرکت های فن آوری به زودی برای پیدا کردن یک راه متعادل رو به جلو است. در خصوص آفلاین پرداخت که آیا تشویق یا تشدید تقلب در یک موضوع مورد علاقه.

TechRepublic: "جهان واقعا در حال تغییر': چرا از لینوکس بر روی دسکتاپ است که مصرف یک جهش ناگهانی به جلو

ژاپن اعلام شرح زیر است چین یک کشور است که در حال حاضر شروع به تست خود CBDC. تبلیغ به عنوان یک رقیب بالقوه برای دلار آمریکا در چین حزب حاکم در نظر دارد به دادگاه cryptocurrency در سراسر شنژن چنگدو سوژو و پکن است.

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن