این رسمی است. ال جی بهتر از سامسونگ

در واقع بازی کمی بیشتر مانند () توله در حال حاضر. تصویر توسط ZDNet شما ممکن است بیشتر بیمار از من. شما ممکن ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 خرداد 1399
screen-shot-2020-06-18-at-11-13-51-am.png

در واقع بازی کمی بیشتر مانند () توله در حال حاضر.

تصویر توسط ZDNet

شما ممکن است بیشتر بیمار از من.

شما ممکن است برگزاری برای ناچیز لیگ اصلی بیس بال برنامه و تمدید postseason به خوراک ژیان, دروغگو صاحبان تیم با حتی بیشتر خوش مزه پول.

من نمی توانم تحمل اواره مزخرف spouted توسط تیم MLB صاحبان گریه ضعیف است. بنابراین من تبدیل دور به آسیا و به bountiful, زیبا سرگرمی به دنیا آورده توسط بیس بال کره ای سازمان است. و برای این, من برای تشکر از کره فن آوری شرکت است. (خوب و ESPN.)

این 10 تیم لیگ می بینید که متشکل از بسیاری از تیم ها متعلق به آشنا با تکنولوژی علامت های تجاری.

و مانند کسانی که مارک های لیگ خود را ندارد خجالتی در مورد خیلی در همه. Hitters عمل و ماهرانه اجرا florid بت flips. گاهی اوقات زمانی که آنها تنها به یک تک. چنین رفتاری ناپسند است ما بیس بال محافظه کار دیوان عالی کشور است.

کره ای cheerleaders آواز خواندن و سعی کنید برای انجام هر چیزی که برای حفظ فضای پر جنب و جوش. این بسیار سخت تر از زمانی که تنها موجودات در غرفه حیوانات است. (شما ممکن است نقطه SpongeBob.)

کره جنوبی با داشتن مدیریت coronavirus به مراتب بهتر از, می گویند که ما هنوز هم اجازه نمی دهد که علاقه مندان به این بازی. که حیف است به عنوان طرفداران رفتار در راه آمریکا طرفداران بیس بال آرزو می کنم آنها می تواند. یا ای کاش آنها می دانستند که چگونه.

هر hitter وظیفه خود را به آهنگ. طرفداران آن را می دانم و آن را می خوانم. هر بار که او می آید تا به خفاش. شور و شوق خود را شبیه است که از بازیگران جدید Netflix آمار 365 Dni. در شدت و نه محتوا.

هنوز حتی بدون طرفداران, ESPN شده است هوشمند و سخاوتمندانه به اندازه کافی به فاش کردن یک کمی از کره ای بیس بال جذابیت.

پخش برنامه هستند برای ما بینندگان در وسط شب. ما گوینده نگاه به عنوان اگر آنها فقط به یک وحشتناک چهار روز frat حزب. آن را خیلی زود برای آنها به انعطاف پذیری خود را صدای زیبا. یا جهان خود را فرسوده مواجه است. هر چند من باید اعتباری ویژه به ESPN جان Sciambi که به نحوی موفق به نگاه به عنوان اگر او را با داشتن یک زمان خوب است یا حداقل در واقع زنده است.

در 5 بعد از ظهر. هر روز من مکث و افتخار این فناوری جدید تامین مالی, کره ای, تعجب تماشای قبلی شب ESPN بازی. (افشای: کمی سریع به جلو است که گاهی اوقات درگیر است.)

شرکت های فن آوری در کره جنوبی در آغوش بازاریابی مانند یک مار بوا پذیرای کسانی که این احساسات قوی در مورد. بنابراین 10 تیم (غالبا) به نام بعد از شهرستانها در آنها. در عوض, به انجمن خوش آمدید, LG, دوقلو, سامسونگ, شیرها, و کیا ببر. (اتومبیل در حال صرف اطلاعات عروق این روز مناسب است؟)

آن را نه تنها متوقف با نام. Hitters در سامسونگ Lions تیم پوشیدن کلاه unsubtly آراسته در یک طرف با Samsung Galaxy S20/S20+ و Samsung Galaxy S20 فوق العاده دیگر. LG دوقلوها hitters لذت بردن از یادآوری در مورد LG OLED TV بر روی کلاه خود. آه و یک پلاگین برای 5G در حق خود ساخت.

آن را به عنوان اگر بازیکنان نوسانی فن آوری تابلوهای تبلیغاتی.

تکنولوژی برندهای کمتر شناخته شده در ایالات متحده -- SK Telecom به عنوان مثال -- همچنین خود تیم. این SK Wyverns باید آن را پذیرفته و در حال حاضر به عنوان کارآمد به عنوان یک دور انداخته فلیپ تلفن.

بهترین تیم -- حداقل به عنوان من نوشتن -- است NC Dinos. NC (کمی) کوتاه برای خواندن سریع پستهای انجمن شرکت های معروف بازی های ویدئویی توسعه دهنده. اما درست در پشت سر آنها است که ال جی یک fulsome پنج مکان بالاتر از سامسونگ است که باید تحریک بالا بردن (چند) در LG boardroom. یا سونا. (به من گفته شده است که کره ای ها در واقع مقایسه عملکرد مارک های مربوطه با عملکرد خود تیم بیس بال.)

وجود دارد و حتی بیشتر به دلیل گرفتن دوقلوها بازی -- superfan Sangkyu Jeon. او می تواند به ایجاد یک آهنگ از روی هوس با ارائه هارمونی زیبا در پس زمینه. همه از آپارتمان خود زندگی می کنند در ESPN.

شما باید هرگز زیرفشار به بیس بال کره ای, شما ممکن است تصور کنید که آن را پر از ما castoffs. اما هیچ. هر تیم تنها مجاز است یک خارجی موقعیت بازیکن و دو خارجی در کوزه. بیشتر کسانی هستند که یا تا به حال فرصت برای ضربه زدن به لیگ های بزرگ و یا کسانی که موفق به ساخت آن, اما نه برای مدت طولانی.

این درست است که استاندارد بازی می تواند نوسان بین بالا AAA و خفه تیم اول دانشگاه یا دانشکده. مدیریت پرواز توپ را می توان شبیه به استاندارد امریکا راه آهن خدمات. Infielders دلسرد شده با استفاده از پشت دست ضربه زدن به طوری که آنها گاهی اوقات یخ به عنوان توپ رو به آن طرف و پرش ،

در عین حال بازیکنان را مدیریت برای انجام با یک مقدار غیر منطقی از شادی یک احساس است که لیگ اصلی بیس بال از دست داده و یا به ندرت کاملا دستگیر شده است.

من البته که مثال سامسونگ, ال جی, Kia, SK و بقیه را می توان منتقل به سواحل ما.

اگر چه مایکروسافت, گوگل و اپل, عضلانی, دلتنگ, رشوه خوار پیر مدرسه گذاران خارج از بیس بال مالکیت و در زمان بیش از گوگل غول مایکروسافت دریانوردان و اپل فرشتگان (oh, so مناسب)?

اگر چه غول hitters تا به حال صفحه-نابودسازی کلاه? اگر ملوانان hitters تا به حال ویندوز 10 بر روی یک طرف از کلاه خود و سطح با یکدیگر ، اگر فرشتگان hitters تبدیل شده تا با ویندوز 10 بر روی یک طرف از کلاه خود و شوهر با یکدیگر ،

اگر چه این فناوری جدید متعلق به تیم القا بازی با همان روح وضوح در حال حاضر در حال انتقال از کره جنوبی ؟

اگر چه فن آوری می تواند در واقع بیس بال سرگرم کننده دوباره ؟ فن آوری کردم به چیزی سرگرم کننده در پایان نشده است ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن