ISS به نظر می رسد مانند یک Star Wars TIE fighter آن را به عنوان عبور خورشید در تصویر ناسا - CNET

ایستگاه فضایی بین المللی ترانزیت خورشید در 24 ژوئن سال 2020 در این تصویر ترکیبی. ناسا/Joel Kowsky آن را از رو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 تیر 1399

ایستگاه فضایی بین المللی ترانزیت خورشید در 24 ژوئن سال 2020 در این تصویر ترکیبی.

ناسا/Joel Kowsky

آن را از روی حیله و تزویر به اندازه کافی برای گرفتن یک عکس خوب از ایستگاه فضایی بین المللی به عنوان آن را از زیپ در سراسر آسمان است. آن را حتی سخت تر برای به دست آوردن یک زرق و برق دار به ضرب گلوله از آن عبور از صورت از خورشید است. لطفا به دور از تشویق به ناسا عکاس Joel Kowsky.

ناسا منتشر شد, یک تصویر ترکیبی ساخته شده از شش فریم نشان ISS در شبح آن را به عنوان ترانزیت در سراسر خورشید "در حدود 5 مایل در هر ثانیه" در ژوئن 24. ناسا نیز منتشر شد یک فیلم کوتاه از حمل و نقل ساخته شده از 10 عکس.

در آن زمان ترکیبی از مهارت و تجهیزات و زمان بندی برای ضبط تصویر. در حالی که ایستگاه شبح به نظر می رسد کمی مانند یک کراوات جنگنده از ستارگان آنچه که شما در حال دیدن به طرف بزرگ ISS پانل های خورشیدی آرایه.

ISS نشان دهنده بیش از فقط یک مجموعه از مدار تجهیزات. وجود دارد در حال حاضر دو فضانورد روسی و سه ناسا فضانوردان در ایستگاه. ناسا خدمه شامل SpaceX خدمه اژدها پیشگامان باب Behnken و داگ هرلی که وارد در اواخر ماه مه در طول تاریخی Demo-2 ماموریت.

اگر شما می خواهید برای گرفتن ISS برای خودتان که آیا با یک دوربین و یا با چشم غیر مسلح اتمام ناسا نقطه ایستگاه سایت و ثبت نام برای سر تا هشدار برای زمانی که از آن خواهد شد در حال پرواز بر فراز بخشی خود را از جهان است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن