است باتری آی فون خود را سالم ؟ آنچه در مورد مک خود و یا اپل دیده بان? چگونه برای بررسی CNET

چگونه سالم است آی فون خود را برای باتری ؟ Jason Cipriani/CNET چند سال پیش اپل گرفتار شد کاهش بزرگتر اپل بدون

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
iphone-battery-health

چگونه سالم است آی فون خود را برای باتری ؟

Jason Cipriani/CNET

چند سال پیش اپل گرفتار شد کاهش بزرگتر اپل بدون اطلاع یا رضایت صاحبان. اپل سرانجام تمیز و توضیح داد که به عنوان سلامت باتری داخل آیفون تنزل این شرکت تصمیم به ممانعت از عملکرد به منظور جلوگیری از تصادفی خاموش شدن ناگهانی و دیگر مسائل بالقوه.

پس از مقاومت اپل اضافه شده یک باتری سلامت, ویژگی های آیفون, آشکار, چگونه خوب -- و یا ضعیف -- باتری آی فون خود را انجام شده است و به شما اجازه می دانم که آن زمان به باتری جایگزین شده است. در حال حاضر همان باتری معاینه ابزار در حال آمدن است به دیده بان اپل WatchOS 7در حالی که MacOS Big Sur جدید را دریافت کنید battery stats در این پاییز.

در اینجا چگونه برای پیدا کردن بینش بیشتر به طول عمر خود را از آی فون و اپل دیده بان باتری و چگونه شما با استفاده از مک جدید باتری ابزار هنگامی که آنها می رسند.

iphoen-battery-health

در آن طول می کشد یک زن و شوهر از شیپور خاموشی خود را به نمایش باتری سلامت.

تصاویر توسط Jason Cipriani/CNET

بازرسی آی فون خود را وضعیت باتری

این فرایند را برای چک کردن آی فون خود را باتری فقط به عنوان ساده در iOS 14 بتا به عنوان آن بود زمانی که اپل برای اولین بار معرفی این ویژگی را در سال 2018 است. این مراحل را دنبال کنید در آی فون خود را:

1. باز کردن تنظیمات برنامه.

2. پایین را انتخاب کنید و باتری.

3. شیر سلامت باتریکه در آن شما پیدا کردن یک گزارش جزئیات باتری خود را سلامت, درصد, و هر گونه پیشنهاد مراحل شما می توانید به منظور بهبود عملکرد.

اگر iOS تعیین و از طریق آن تشخیص است که شما نیاز به یک باتری جدید این نرم افزار که بدن افت می کند عملکرد و پا زدن در. باتری برنامه بهداشت نیز توصیه شدن آن را جایگزینیک وظیفه است که می تواند هزینه تا $80.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: WatchOS 7: چه جدید در اپل دیده بان?

10:34

که در آن برای پیدا کردن خود را در اپل دیده بان سلامت باتری ابزار

شما نیاز به WatchOS 7 نصب شده به منظور بررسی وضعیت باتری خود را. در حال حاضر این بدان معناست که شما نیاز به شرکت در برنامه توسعه. اپل را اجرا خواهد کرد یک بتا عمومی برنامه برای اپل واچ مدتی در ژوئیه اگر شما یک توسعه دهنده حساب و یا شما می توانید صبر کنید تا انتشار رسمی این سقوط.

1. برنامه تنظیمات را باز کنید.

2. به پایین حرکت کنید و به آن ضربه بزنید بر روی باتری.

3. شیر سلامت باتری.

در صفحه بعدی شما خواهید دید یک درصد نشان می دهد که چگونه سالم باتری خود را به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه مشاوره در مورد چگونگی بهبود آن.

battery-health-apple-watch

با WatchOS 7 شما می توانید نگه داشتن زبانه ها بر روی باتری خود را سلامت.

تصاویر توسط Jason Cipriani/CNET

اپل در حال حاضر اضافه شده یک باتری سلامت ویژگی برای مک با انتشار MacOS 10.15.5 در ماه آوریل از این سال و با MacOS Big Sur اپل به ارمغان می آورد ابزارهای جدید برای کمک به نشان می دهد که برنامه های در حال تخلیه مک بوک خود را. این اولین بار است که این نوع از اطلاعات است در دسترس بر روی مک شما اجازه می دهد برای مشاهده و استفاده بیش از 24 ساعت گذشته و یا 10 روز است. در اینجا چه باید بکنید.

1. باز کردن تنظیمات سیستم یا با کلیک کردن بر روی لوگوی اپل در نوار منو در بالای صفحه نمایش خود را و یا در منوی برنامه ها.

2. بر روی باتری گزینه است.

این باتری جدید بخش خواهد گراف و نمودار خود را به استفاده از باتری شبیه به آنچه که شما در iOS و یا iPadOS در حال حاضر به شما اجازه می دانم که اگر برنامه وجود دارد که در حال اجرا در پس زمینه و باعث تخلیه بیش از حد.

اگر شما می خواهید برای مشاهده سلامت باتری خود را در حال حاضر شما می توانید باز کردن تنظیمات سیستم > Power Saver و با کلیک بر روی سلامت باتری را فشار دهید در پایین پنجره. شما ببینید وضعیت سلامت خود را در مک خود را به باتری و همچنین به عنوان گزینه ای برای خاموش کردن باتری مدیریت سلامت; یکی از ویژگی های است که تنظیم عملکرد و حداکثر شارژ باتری مک بوک خود را بر اساس چگونه شما با استفاده از لپ تاپ خود را.

macbook-pro-16-late-2019-8-de-8

خود مک بوک باتری نسبتا مهم است.

تصویر توسط Jason Hiner/CNET

توجه داشته باشید سریع در مورد بهینه سازی شارژ باتری

شما به احتمال زیاد متوجه این گزینه به نوبه خود بهینه سازی شارژ باتری یا خاموش کردن در هنگام مشاهده از سلامت باتری صفحه نمایش در سازمان دیده بان خود را یا آی فون. من پیشنهاد می کنم آن را تبدیل به کمک به گسترش به طور کلی عمر باتری خود را و جلوگیری از تخریب.

روشن است که اپل دستگاه خود را یاد بگیرند شارژ روال و به جای بلافاصله شارژ این دستگاه به 100% و نگه داشتن آن وجود دارد یک شبه آن را شارژ و نگه دارید و در 80% تا زمانی که درست قبل از شما به طور معمول را به دستگاه خود را خاموش و شارژر است که زمانی که آن را کامل شارژ.

در بهینه سازی شارژ باتری محدودیت مقدار زمان باطری نگه داشته است به طور کامل شارژ -- چیزی است که در طول زمان می تواند مضر به باتری سلامت.

این همان ویژگی را نیز در آینده به AirPods ($159 در اپل) هنگامی که در iOS 14 منتشر شده است. خیلی چیزهای سرد.

از یک نام تجاری جدید برنامه پیام و به روز رسانی سافاری در مکجدید, سلامت, ویژگی های اپل سازمان دیده بان به شش ویژگی در iOS 14 شما مطمئن به عشقوجود دارد مقدار زیادی بیشتر در تغییرات آینده به سخت افزار اپل در پاییز امسال.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: MacOS Big Sur: اتمام این 5 ویژگی های جدید در حال حاضر

3:44tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب