است استرس برای شما خوب است ؟

شما به سختی به خواب شب گذشته از آنجا که شما در آنجا ماند تا سنباده های چوبی ماشین شما وعده داده شده خود را پسر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 اردیبهشت 1399

شما به سختی به خواب شب گذشته از آنجا که شما در آنجا ماند تا سنباده های چوبی ماشین شما وعده داده شده خود را پسر شما می خواهم برای ساخت پروژه های مدرسه خود را. دختر خود را به سمت چپ کیسه کتاب در خانه و شما خواهید بود در اواخر صبح امروز جلسه پس از شما آن را بازیابی—او نیاز به استنشاقی داخل آن است. شما می خواهم به بازدید خود پدر امشب چون او جدا شده و خود را همیشه از مادر خود گذشت. اما شما همچنین نیاز به انتخاب کنید تا شام قبل یا بعد از دختر خود فوتبال بازی.

است استرس برای شما خوب است ؟ می توان آن را? همه ما احساس این نوع از استرس و این نوع از استرس وحشتناک است. اما استرس به معنی این نیست که ما سرنگونی. این یک پاسخ ساخته شده را به بدن ما است که با هدف محافظت از ما را از آسیب. است وجود دارد یک راه برای لاغر به استرس در یک راه خوب برای مبارزه با آن ؟ بله. در اینجا این است که خوب و بد از "پدر و استرس" و آنچه شما باید انجام دهید به ماندن در میانه منطقه از عملکرد مطلوب.

Eustress

Eustress است "خوب" استرس است. شما احساس می کنید آن را هنگامی که شما رانندگی خود را به بیمارستان هنگامی که پسر خود را به خفاش زمانی که شما و دختر خود را در یک راه اهن مرتفع و یا زمانی که شما در حال تماشای یک فیلم ترسناک با خانواده است.

Eustress افزایش سیستم ایمنی بدن شما را بهبود می بخشد حافظه و یادگیری و حتی می تواند کمک به تصمیم گیری. Eustress مرا به یاد بازی پنج سال 1997 NBA finals. در آن مایکل جردن بازی برای 44 دقیقه و 38 به ثمر رساند نقاط در حالی که مبتلا به مسمومیت غذایی شدید.

استرس او باید احساس قبل ، حین و بعد از بازی غیر قابل تصور است. هنوز اردن توانایی انجام در این سطح ما می آموزد که چگونه به استفاده از eustress به نفع ما است. او در زمان خطر فیزیکی به خاطر او از تیم طرفداران و شهر شیکاگو. وقتی که درست انجام شود eustress ایجاد پشتکار و قدرت است.

تمرین eustress به استرس.

  • رفتن طناب از ارتفاع بپرم, آسمان غواصی و یا تکمیل یک مضمون مسابقه مانند یک 5K زامبی اجرا شود.
  • بازی های ورزشی شما در یک مدت زمان طولانی. دریافت بچه ها با هم برای یک 3-در-3 بازی بسکتبال.
  • آماده گریز عاشقانه برای شما و همسر خود را که شما نیاز به پیدا کردن یک جانشین برای کودکان و نوجوانان, کتاب, سفر و برنامه ریزی برنامه.
  • کلاس آنلاین در یک موضوع شما علاقه مند شده اند در مانند عکاسی پخت و پز و یا نوشتن.
  • ترکیب بچه های خود را به یکی از این ایده ها. آن را اجازه می دهد آنها را به ارتباط با احساسات خود است و ممکن است شما معرفی به برخی از آنها.

پریشانی

پریشانی است که "بد" استرس است که می تواند باعث جسمی و روانی آسیب مانند نگرانی در مورد امور مالی. پریشانی به طور طبیعی خواهد آمد و به زندگی پیشرفت می کند اما ما می توانید انتخاب کنید به افسار خود را به آن را به طور نامحدود و یا به آن اجازه دهید بروید. چسبیده به پریشانی می توان آسیب رساندن به کودکان خود را به دلیل آن را می توان منتقل به آنها بیولوژیکی. اما از طریق خود آگاهی شما می توانید خود را تبدیل پریشانی به eustress.

هوارد شولتز, سابق, مدیر عامل شرکت استارباکس مشترک یک داستان از یک موقعیت استرس زا و پدرش هنگامی که او در زمان یک کار به عنوان یک راننده کامیون. پدر خود را تضعیف یخی آسفالت و ترک خورده اش هیپ ترک خانواده خود را به دفع کردن برای خود را به عنوان صورتحساب های پزشکی متصلب.

شولتز به خاطر ناراحتی که ریخت و بیش از پدر خود که سرریز به دوران کودکی خود را. او با استفاده از این تجربه برای ساخت اولین شرکت تا کنون به ارائه کامل و جامع مراقبت های پزشکی برای همه وقت کارکنان: استارباکس. شولتز به رهبری شرکت خود را با تکیه به پریشانی و تبدیل آن به چیزی مثبت است.

بیشتر به شما سرکوب احساسات, بالاتر از سطح استرس خود را.

پریشانی عوامل شما می توانید تبدیل:

  • نمی کمك احساسات خود را. آشکارا برقراری ارتباط احساسات خود را به همسر و فرزندان خود را. بیشتر به شما سرکوب احساسات, بالاتر از سطح استرس خود را.
  • این جهان است که بر روی شانه های خود را به عنوان "مرد خانه است." بله شما باید مسئولیت اما شما باید یک پشتیبانی شبکه. اگر شما زندگی می کنند مانند مشکلات تنها متعلق به شما و سپس پریشانی خود را مو خاکستری.
  • همه ما نیاز به پول برای ارائه برای خانواده های ما, اما هیچ گونه نگرانی نیست شما کسب درآمد. اگر شما بین شغل ایجاد یک بودجه خود را با همسر فروتن به اندازه کافی به درخواست برای کمک مالی و استراتژیک به دنبال کار. اگر شما استرس بیش از حد در مورد این کار سلامت خود را کاهش و جلوگیری از شما را از کار به هر حال.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ به اشتراک گذاری این iMOM مقاله خود را با همسر: 5 راه برای درمان استرس است.

صدا کردن: چه چیزی به ارمغان می آورد شما بیشتر استرس در حال حاضر ؟

منابع:

واکنش پاسخ به استرس مرتبط است به زانو-عمل جراحی موفقیت – روانشناسی آمریکا

چگونه پدر را از تنش گذشت به همراه فرزندان – علمی آمریکاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن