آن زمان برای یک Edgebook?

پس از اتخاذ کروم موتور رندر مایکروسافت لبه برجسته است تقریبا سازگاری کامل با کروم در سمت راست پایین بودن قاد

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399

پس از اتخاذ کروم موتور رندر مایکروسافت لبه برجسته است تقریبا سازگاری کامل با کروم در سمت راست پایین بودن قادر به نصب برنامه های افزودنی Chrome فروشگاه app. آن را نیز فعال مایکروسافت به راحتی پشتیبانی سیستم عامل که لبه نیست قبلا پشتیبانی مانند macOS و لینوکس. اما در حال حاضر که لبه کار خوب ممکن است مایکروسافت سعی کنید بعد از سیستم عامل Chrome? در حالی که "به مطلب" نسخه ای از ویندوز است که شایعه شده است برای سال های بسیاری از قطعات دیگر در حال حاضر در محل و یا اعلام کرد.

اولین بار, مایکروسافت ساخته شده است که هیچ راز که چگونه آن را covets بازار آموزش و پرورش است که در آغوش Chromebooks. این مبارزه با کم هزینه ویندوز نوت بوک از همکاران که در حال قیمتگذاری با چنین دستگاه اما ممکن است فاقد سیستم عامل کروم ادراک از سادگی و امنیت است.

دوم پس از سال ها از داشتن برنامه های وب از office.com چشمان پر اشتیاق نگاه کردن به مایکروسافت تاکید کرد که نسخه PC آنلاین مجموعه خواهد بود که برای اولین بار به استفاده از مایع چارچوب این شرکت منبع باز جزء چارچوب است که اجازه می دهد تا با تعبیه اپلت عملکرد و همکاری به طیف وسیعی از ظرف اسناد مانند لبه صفحات.

سوم در حالی که ایده مایکروسافت محدود کردن فرصت برای ویندوز توسعه دهندگان بر روی یک پلت فرم ممکن است غیر قابل تصور سال پیش زمان تغییر کرده است. بسیاری از توسعه دهندگان مایکروسافت شامل ساخته شده اند برنامه های وب جریان اصلی. خارج از ویندوز-افزایش سطح تیم مایکروسافت به نظر می رسد بی تفاوت به عنوان به که در آن شما دسترسی به اشتراک خود مبتنی بر مشتری و ابر ارائه شده است.

در نهایت مایکروسافت در حال حاضر صلیب-معماری پردازنده پشتیبانی به جنگ به گوگل -- اگر چه حداقل در حال حاضر آن را منحصرا متمرکز بر عملکرد بالا Qualcomm Snapdragon طرح به عنوان مخالف به Mediatek یا ARM Allwinner مبتنی بر تراشه در بودجه Chromebooks

فراتر از این, نقاط, چند, چه, خواهد یک Edgebook را به جدول مقابل یک Chromebook? و با توجه به اینکه خود مایکروسافت رایانه های شخصی کاهش حق بیمه ردیف آنچه را تشویق PC فروشندگان به حمایت از چنین یک محصول ؟ در حالی که لبه های ورزشی چند افتراق ویژگی های از قبیل مجموعه های, هسته, وب, تجربه, خواهد احتمال بسیار مشابه است. مایکروسافت قوی ترین رقابتی نقطه خواهد بود و بیشتر تمرکز بر حفظ حریم خصوصی یکی از بهترین دلایل برای استفاده از Edge در مقابل Chrome امروز.

بزرگ مایکروسافت معمای با یک محصول خواهد بود در انتخاب عملکرد و موقعیت هر چه خواهد قدرت یک Edgebook. ویندوز پشتیبانی نرم افزار خواهد بود یک شمارنده به Chromebooks' برنامه اندروید پشتیبانی می کند. با این حال بهتر است برای حمایت از برنامه های ویندوز کمتر تمایز یک Edgebook را در مقابل موجود در نوت بوک.

یک پاسخ می تواند به از نو خلق کردن اصلی ChromeOS گزاره اجازه می دهد تنها برنامه های وب است. لبه در حال حاضر امکان تبدیل هر صفحه وب به یک "برنامه است." و رسم یک خط در شن و ماسه برای "EdgeOS" خواهد جلوگیری از بهت و حیرت به وجود آمد که زمانی که سیستم عامل های مانند ویندوز RT, ویندوز, و ویندوز در پیکسل (در راه اندازی به هر حال) ارائه شده کمتر از سازگاری کامل. (تا به حال لبه مدرن شده است در اطراف در ویندوز RT عصر این دستگاه شده اند که عملکرد نزدیک به یک Edgebook.)

متناوبا, مایکروسافت می تواند گسترش "S mode" به حتی بیشتر محدود "E (برای لبه) حالت" است که می توان برای حداقل "S حالت" قابلیت. که می تواند خوش طعم تر گزینه برای مجوز که در حال حاضر فروش کم هزینه ویندوز لپ تاپ به بازار آموزش و پرورش. اما این امر می تواند عجیب و غریب به یک دستگاه در حال اجرا چیزی به نام "ویندوز" است که حداقل در خارج از جعبه نمی تواند اجرای هر برنامه های ویندوز. و اگر هدف اصلی خواهد بود به درایو لبه عملکرد کارآمد سخت افزار برای رقابت با سیستم عامل chrome یک نسخه کامل از ویندوز ممکن است انجام ضعیف در چنین سخت افزار. هنوز درس Windows S بود که مشتریان بیشتر به محیط های محدود در صورتی که یک مسیر فرار.

یک چیز مطمئن است: مایکروسافت نه تنها موفق به کشتن ChromeOS اما موفق به مهار آن است. علاوه بر این از بازی برنامه های فعال گوگل که قبلا دسکتاپ محور سیستم عامل برای حمله گسترده تر فرصت را از دستگاه های لمسی با برنامه های بهینه سازی شده برای یک محیط در حال گسترش در خارج از آموزش و پرورش متمرکز دستگاه های Acer و Lenovo به خیر Chromebook دونفری که تا به حال بالاترین انبوه درخواست تجدید نظر از هر ChromeOS تبلت به تاریخ. اگر مایکروسافت نمی ایجاد EdgeOS آن را به پین امید خود را در گسترده تصویب قانون جدید WinUI اعلام کرد در ساخت در نهایت به میزبان یک مجموعه گسترده ای از برنامه های است که یکپارچه گذشتن از نوت بوک و تبلت در حالت های مختلف.

قبلی و پوشش مرتبط:

سطح Go 2, IdeaPad Duet ارائه رقابت قوی برای پایه اپل
جدید ارائه اهرم مادر دسکتاپ سیستم عامل برای رقابت در انعطاف پذیری و ارزش.

مایکروسافت به تشریح بیشتر ویژگی های جدید در آینده به آن کروم مبتنی بر مرورگر Edge
مایکروسافت در حال آماده چندین قابلیت های جدید برای جدید خود را Edge مرورگر از جمله رمز عبور نظارت و زبانه عمودی.

مایکروسافت Edge تنظیمات حریم خصوصی را تغییر دهید حق دور
مایکروسافت با نام تجاری جدید لبه مرورگر اجازه می دهد تا شما کنترل چقدر اطلاعات شما به اشتراک گذاری هنگامی که در حال دیدن سایت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im