IRS محرک بررسی تاخیر? 10 دلیل شما هنوز هم انتظار برای پرداخت خود را - CNET

چه چیزی شما را نگه داشتن از پول خود را? آن را فقط می تواند زمان. و یا ممکن است وجود دارد یکی دیگر از دلایل به

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 خرداد 1399
 014-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

چه چیزی شما را نگه داشتن از پول خود را? آن را فقط می تواند زمان. و یا ممکن است وجود دارد یکی دیگر از دلایل به نگاه است.

سارا تو/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

اگر شما بوده ام به مارک کردن این روز در تقویم شما در حال انتظار برای شما محرک چک کنید, شما می توانید نگه دارید در حال انتظار-و یا شما می توانید با استفاده از چندین ابزار و تکنیک های به سعی کنید به کشف محل خود پرداخت.

در حال حاضر توسط IRS فرستاده است بیش از 159 میلیون محرک چک, اما این می تواند تقریبا یکی دیگر از 35 میلیون پرداخت به (PDF). اگر شما هنوز هم بدون پول خود را, ما به شما راه رفتن شما را از طریق نمونه های شناخته شده از موانع است که می تواند باعث تاخیر و در برخی از موارد ما نشان می دهد اقدامات شما می توانید برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

شما همچنین ممکن است تصمیم به ثبت نام برای یک برنامه رایگان از خدمات پستی ایالات متحده است که می تواند به شما کمک کند پیدا کردن آنچه در روز خود را به اتمام خواهد رسید و آنچه آن را مانند زمانی که آن را ندارد.

ما همچنین برخی از اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر شما فکر می کنم شما محرک پرداخت نخواهد آمدو وضعیت فعلی پیشنهادی دور دوم پرداخت. این داستان اغلب به روز رسانی.

شما نمی توانید یک محرک چک کردن اگر شما واجد شرایط

این بررسی برای اولین بار. شما واجد شرایط برای دریافت یک محرک پرداخت اگر شما:

  • یک ساکن آمریکا و یک تنظیم درآمد ناخالص کمتر از $99,000.
  • فایل را به عنوان رئیس خانواده و کسب در زیر $146,500.
  • فایل به طور مشترک بدون فرزند و کسب کمتر از $198,000.
  • آیا پدر و مادر یک کودک در سن 16 یا جوان.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

IRS برنامه ریزی شده پرداخت خود را برای بعد از آن در سال

در حالی که IRS فرستاده بود از 159 میلیون پرداخت که از ژوئن 3, آن را هنوز هم بیشتر به رفتن. در مارس IRS در برآورد (PDF) آن می تواند تا 20 هفته برای ارسال هر پرداخت و آن را اولویت برنامه پرداخت با ارسال چک به کسانی که با کمترین درآمد را برای اولین بار. بسته به درآمد ناخالص تنظیم خود را, شما ممکن است هفته ها و احتمالا چند ماه صبر کنید با توجه به طرح نمایندگان.

30-meal-cooking-at-home-roku-tv-movie-night-alone-slippers-wine-remote-control-streaming-services-coronavirus-cnet

شما می خواهید برای بررسی صندوق پستی خود را.

سارا تو/CNET

IRS آغاز شده و پردازش کاغذ خود را چک کنید قبل از اینکه شما فرستاده شده خود را پرداخت مستقیم اطلاعات

اگر IRS در حال حاضر آماده را به پست الکترونیکی مقاله خود را بررسی کنید زمانی که شما ارائه اطلاعات بانکی خود را آنلاین, شما هنوز هم دریافت خود را در پست الکترونیکی. IRS گفت: آن را به طور معمول می تواند تا 14 روز برای دریافت پرداخت در این وضعیت.

بانکی اطلاعات IRS برای شما این است که خارج از تاریخ و یا دیگر معتبر نیست

IRS گفت: آن را با استفاده از اطلاعات بانکی خود را از سال 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی خود را برای ارسال پرداخت. برخی از تهیه مالیاتی, اما, راه اندازی حساب های موقت برای مشتریان خود را برای دریافت بازده خود را مانند یک کارت اعتباری بدهی. اگر این اطلاعات IRS برای شما آژانس گفت: پرداخت بازگردانده خواهد شد و فرآوری.

اگر به هر دلیلی اطلاعات بانکی IRS برای شما معتبر نیست این آژانس می گوید آن را به ایمیل خود را چک کنید. IRS گفت: برای بررسی آن دریافت ابزار پرداخت برای به روز رسانی. اگر اداره پست گرداند از طریق پست چک کنید و همچنین شما نیاز به به IRS فعلی خود را به آدرس پستی و یا حساب بانکی.

ادامه مطلب: بهترین نرم افزار مالیات برای سال 2020

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اندازه گیری coronavirus در فاضلاب می تواند کمک به پیش بینی...

3:54

IRS منتظر اطلاعات بانکی خود را قبل از ارسال بررسی خود را

IRS یک فشار بزرگ به هر کسی که واجد شرایط برای یک چک امضا برای پرداخت مستقیم توسط May 13. سود واریز مستقیم IRS گفته شد شما می توانید بررسی خود را سریعتر از طریق ایمیل. حالا که مهلت تصویب کرده است IRS گفت: آن شروع خواهد شد در حال ارسال مقاله چک و کارت های بدهی به کسانی که آن را نمی باید اطلاعات بانکی برای ماه ژوئن.

بانک خود را به حال مشکل پردازش پرداخت مستقیم

اگر بانک خود را نمی تواند پردازش الکترونیکی انتقال پول از IRS پرداخت بازگردانده شد و IRS در حال حاضر پستی خود را چک کنید به آدرس فعلی آن بر روی فایل یا از یک 2019 یا 2018 اظهارنامه مالیاتی یا یکی از خدمات پستی.

ادعا وابسته است واجد شرایط برای پرداخت

پدر و مادر که نه به دیگری و نه اظهارنامه نمی تواند ادعای یک فرزند واجد شرایط به عنوان یک وابسته است. پدر و مادر که فرزند خود را در سال 2019 بازگشت ممکن است دریافت پرداخت. نیز وابسته به دانشجویان واجد شرایط نیست برای پرداخت.

شما مدیون حمایت از کودکان

اگر شما در گذشته به علت در حمایت از کودکان IRS گفت: پرداخت خود را ممکن است کاهش می یابد و یا به طور کامل کسر خواهد شد. اگر که اتفاق می افتد, دفتر خدمات مالی شما ارسال خواهد شد توجه کنید.

شما ممکن است فریب خوردن

اف بی آی هشدار می دهد که کلاهبرداران به دنبال سرقت محرک را بررسی کنید. ما یک راهنمای برای چگونه به محافظت در برابر این حملات. اگر شما دریافت نامه ای از IRS اطلاع شما که آژانس در حال حاضر ارسال پول خود را -- با جزئیات در مورد اینکه آیا آن را از طریق پست الکترونیکی و یا مستقیما به بانک خود را -- اما شما نمی توانید پرداخت نامه شامل اطلاعات در مورد نحوه گزارش که پول نمی رسند.

شما نیاز به یک فایل nonfilers فرم

اگر شما واجد شرایط برای پرداخت اما به دلیل درآمد کم نمی نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی برای سال 2018 یا 2019, شما ممکن است نیاز به استفاده از IRS' nonfilers ابزار به آژانس اطلاعات خود را. اگر شما فکر می کنم که شما سر به IRS' سایت بررسی الزامات و سپس به ارائه برخی از اطلاعات اولیه خود را به دریافت محرک را بررسی کنید.

به شما کمک کند با مشکلات بالقوه مربوط به خود را پرداخت IRS اضافه شده از 3500 تلفن نمایندگان برای کمک به حرکت مسائل مشترک. نمایندگان نمی قادر خواهد بود برای کمک به با مشکلات خاص خود را با پرداخت اما.

به عنوان شما سعی می کنید به کشف وضعیت خود محرک چک کنید در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد نحوه تماس با IRS اگر شما فکر می کنم خود را چک کنید بدون نمایشآخرین با دور دوم محرک چک و چگونه به بهترین استفاده را محرک بررسی می آید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن