آی فون 11 Pro است بعید است رقیب در این 7 ساله تلفن - CNET

اندرو هویل/CNET این آی فون 11 Pro یکی از بهترین دوربین تنظیم بر روی هر یک از امروز بالا پایان گوشی های. آن ر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399
dscf4527
اندرو هویل/CNET

این آی فون 11 Pro یکی از بهترین دوربین تنظیم بر روی هر یک از امروز بالا پایان گوشی های. آن را می توانید در عکس هایی که می تواند به dslr ها یک اجرا برای پول خود را و می تواند به نگه داشتن در تیراندازی و زمانی که نور پایین می رود. اما تا چه حد این تکنولوژی واقعا در سال های اخیر ؟

برای پیدا کردن من قرار دادن آی فون در برابر Nokia Lumia 1020. منتشر شده تمام راه برگشت در سال 2013 Lumia 1020 بود در آن روز نهایی به عنوان مثال تلفن همراه تصویربرداری دلاوری. آن 41 مگاپیکسل حداکثر وضوح برای اولین بار بود و ثروت خود را از ویژگی ها به معنای آن است که مناسب برای عکاسان که نمی خواهید برای حمل در اطراف یک دوربین جمع و جور و در تمام طول روز.

"در 1020, نوکیا, هل دوربین گوشی های هوشمند پاکت با ترکیبی از تصویر raw-گرفتن دلاوری و-برداشت قابلیت را دارد که باعث می شود آن را یکی از مهمترین و هنری قادر دوربین های گوشی های هوشمند ما آزمایش کردیم." جسیکا Dolcourt توضیح داده شده در کرک را نقد و بررسی گوشی.

این قطعه نیست طراحی شده به شکل هر نوع مشاوره خرید -- هیچ کس نباید تلاش برای کار کردن که آیا به خرید یک آی فون جدید و یا 7 ساله تلفن در حال اجرا منسوخ سیستم عامل. اگر شما, شما باید واقعا خواندن چرا با استفاده از یک تلفن منسوخ شده می تواند یک خطر امنیتی جدی. اما من فکر می کنم این امر می تواند جالب را ببینید که چگونه دو ردیف بالا بورس از زمان خود مقایسه کنید و ببینید تا چه حد گوشی دوربین آمده اند.

تمام تصاویر گرفته شده در استاندارد اتوماتیک حالت دوربین. همه آنها در فرمت JPEG مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد. به طور پیش فرض Nokia Lumia طول می کشد تا 5 مگاپیکسل JPEG عکس آن چیزی است که ما می خواهیم در سراسر این قطعه مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد.

dean-lumia-1020

Nokia Lumia 1020

اندرو هویل/CNET
dean-iphone-11-pro

آی فون 11 Pro

اندرو هویل/CNET

اول این رو به آفتاب نظر در ادینبورگ دین ایجاد کرد. در حال حاضر من تحت تاثیر قرار با Lumia 1020: این دست آورد بزرگ به طور کلی قرار گرفتن در معرض با کنترل برجسته در آسمان و مقدار زیادی از جزئیات سایه. من می دانستم که این نوع صحنه نمی تواند یک چالش برای آی فون خود را با خودکار حالت HDR اما انتظار نداشتم Lumia برای دریافت. مطمئن شوید که آی فون شات بیشتر و جزئیات سایه و بیشتر punchy, پر جنب و جوش, رنگ, اما من می خواهم بیشتر به نگاه طبیعی است که Lumia دست یافته است در اینجا.

dean-lumia-1020-200-percent

Lumia 1020 در 200% محصول

اندرو هویل/CNET
dean-iphone-11-pro-200-percent-crop

آی فون 11 Pro 200% محصول است.

اندرو هویل/CNET

برداشت به که تصویر: 200% می کند و نشان می دهد برخی بیشتر قابل توجه تفاوت هر چند. Lumia شات فاقد جزئیات با برخی از خوب اون روز به دنبال احساساتی. Lumia را JPEG است که تنها 5 مگاپیکسل, بنابراین من باز خام DNG فایل در فتوشاپ و افزود: برخی از جوش که آی فون به طور خودکار اعمال می شود.

dean-crop-sharpened-lumia-1020

Lumia 1020 DNG فایل با جوش 200% محصول است.

اندرو هویل/CNET

برداشت در همان منطقه روشن است که آن را نمی دانسته شده است.

harbour-lumia-1020

Lumia 1020.

اندرو هویل/CNET
harbour-iphone-11-pro

آی فون 11 Pro.

اندرو هویل/CNET

دوباره من تحت تاثیر قرار با چگونه به خوبی Lumia 1020 اسیر این صحنه در ادینبورگ ساحل شمالی. به طور کلی قرار گرفتن در نقطه ای به خوبی با حفظ نکات برجسته و سایه. تعادل رنگ سفید مناسب و معقول است بیش از حد وجود دارد و یک مقدار خوبی از جزئیات زمانی که زوم در. مطمئن شوید که آی فون را به ضرب گلوله یک لمس روشن تر با جزئیات سایه اما این یک رقابت نزدیک.

ex54otswaayb5mq

Lumia 1020 پردازش فایل raw.

اندرو هویل/CNET

کار از Lumia را DNG raw فایل من تنها چند ترفند در لایت روم برای بلند کردن سایه ها و تنظیم تعادل رنگ برای ایجاد این تصویر نهایی. من فکر نمی کنم کسی خواهد بود قادر به حدس می زنم که این شات گرفته شده در یک تلفن ساخته شده در سال 2013 است.

shells-lumia-1020

Lumia 1020.

اندرو هویل/CNET
shells-iphone-11-pro

آی فون 11 Pro.

اندرو هویل/CNET

من این پوسته در ساحل, بیشتر, تا ساحل. آیفون شات crisper اما در غیر این صورت کمی وجود دارد تفاوت بین عکس.

rock-lumia-1020

Lumia 1020.

اندرو هویل/CNET
rock-iphone-11-pro

آی فون 11 Pro.

اندرو هویل/CNET

تفاوت بین این دو گوشی بسیار بیشتر قابل توجه در اینجا. آیفون شات روشن تر است با crisper جزئیات در نقاشی کلمات و پوست درخت.

flowers-lumia-1020

Lumia 1020.

اندرو هویل/CNET
flowers-iphone-11-pro

آی فون 11 Pro.

اندرو هویل/CNET

تفاوت روشن است در این مثال بیش از حد; آیفون شات بهتر است به دنبال قرار گرفتن در معرض, مقابل, و به طور کلی جزئیات.

path-lumia-1020

Lumia 1020.

اندرو هویل/CNET
path-iphone-11-pro

آی فون 11 Pro.

اندرو هویل/CNET

آی فون 11 Pro واقعا شروع به کشیدن دور در نور کم. آیفون نسخه از این رودخانه صحنه روشن تر است به طور قابل توجهی با جزئیات بیشتر بر روی درختان و برگ.

bridge-lumia-1020

Lumia 1020.

اندرو هویل/CNET
bridge-iphone-11-pro

آی فون 11 Pro.

اندرو هویل/CNET

داستان بسیار مشابه در اینجا. Lumia 1020 شات تیره تر است, با بسیاری از جزئیات خوب به طور کامل از دست داد.

bridge-lumia-1020-crop

Lumia 1020 محصول جزئیات.

اندرو هویل/CNET
bridge-iphone-11-pro-crop

آی فون 11 Pro محصول جزئیات.

اندرو هویل/CNET

کشت در وجود تفاوت گسترده ای در روشنایی و جزئیات.

cat-lumia-1020

Lumia 1020.

اندرو هویل/CNET
cat-iphone-11-pro

آی فون 11 Pro.

اندرو هویل/CNET

برگشت داخل خانه من تا به حال به یک ضربه محکم و ناگهانی از من فوق العاده زنجبیل پسر تولوز بود که مبارک به ژست گرفتن برای دوربین است. دوباره Lumia 1020 تلاش کرده است برای رسیدن به حتی قرار گرفتن در معرض از دست دادن جزئیات در برجسته خارج و بسیاری از سایه های عمیق در داخل. تعادل رنگ کردن بیش از حد یک اثر خفیفی از رنگ سبز به تولوز. آیفون شات روشن با رنگ های دقیق.

آنچه ما آموخته است ؟

این هیچ جای تعجب است که آی فون 11 Pro طول می کشد بهتر تصاویر -- انتظار نداشتم که این نتیجه می تواند هر چیز دیگری. اما من تحت تاثیر قرار چقدر نزدیک به Lumia 1020 در آمد برخی از عکس های. در آن طول می کشد بهترین تصاویر مانند تمام دوربین در نور خوب. و در برخی از سواحل صحنه Lumia مناسب و معقول ارائه می دهد رقابت برای بسیاری از امروز گوشی های. آن دسته قرار گرفتن در معرض به خوبی و در حالی که آن را ندارد یک حالت HDR این امکان را به جلو و عقب برجسته و جزئیات سایه با ویرایش raw DNG فایل.

Lumia کم نور مهارتهای لازم نیست مقایسه کنید تا به نتیجه مطلوب برسد ، دوباره که جای تعجب نیست به خصوص که شب تیراندازی شده است و تمرکز بیشتر از امروز گل سرسبد گوشی های برای برخی از زمان. آی فون 11 Pro, وان پلاس 8 پیکسل 4 و Samsung Galaxy S20 تمام اختصاص داده اند شب حالت های است که می تواند تصاویر بسیار عالی در نور کم.

آن را روشن کنید پس از آن که در آن تصویربرداری پیشرفت های ساخته شده در سال های اخیر است. که گفت:, اگر از رفتن به هر نوع دور از این تمرین این است که شما لازم نیست به مطلق, آخرین, بهترین سخت افزار به منظور گرفتن تصاویر خوب. و در حالی که این بدان معنا نیست که رفتن و خرید یک 7 ساله تلفن, آن می تواند شما را در نظر بگیرید که آیا شما واقعا نیاز به ارتقاء خود را از سال 2017 آیفون X برای بهتر دوربین و یا اینکه آیا شما هنوز هم می تواند فشار برخی از زندگی خارج از آن نشده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب