iOS 14 عمده تعمیرات اساسی به آی فون صفحه نمایش ممکن است آنچه شما انتظار می رود - CNET

این صفحه اصلی جدید در iOS 14? نه دقیقا. پاتریک هلند/CNET در برخی از راه, سیب داده, آن, آی فون, صفحه اصلی, طرح

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
screen-shot-2020-06-22-at-1-08-42-pm.png

این صفحه اصلی جدید در iOS 14? نه دقیقا.

پاتریک هلند/CNET

در برخی از راه, سیب داده, آن, آی فون, صفحه اصلی, طرح, عمده, تعمیرات اساسی. اما ممکن است دقیقا راه شما انتظار می رود. این درست است که iOS 14 به ارمغان می آورد ابزار سفارشی که در حال حاضر یک راه جدید برای سازماندهی مجدد برنامه های خود را برای مشاهده آسان و توانایی به جای ابزارک از اندازه های مختلف در سراسر صفحه نمایش. شما حتی می توانید مخفی کردن کل صفحات آیکون برنامه خود را که استفاده نمی کنید اما احساس نمی مانند حذف کردن. اما آنچه که شما می خواهید این است که کمتر طراحی مجدد و انعطاف پذیری بیشتر. چه مقدار یا کمی شما با استفاده از ابزارهای جدید است تا به شما.

در واقع CNET آیفون مؤلف پاتریک هلند توصیف iOS 14 صفحه اصلی تغییرات به عنوان "اما نیز متفاوت است."

این است زیرا هنگامی که شما برای اولین بار بوت کردن آی فون خود را با سیستم عامل iOS 14 (هر کسی می تواند دانلود iOS 14 بتا عمومی در حال حاضر) شما ببینید همان صفحه اصلی طرح بندی صفحه نمایش شما در حال حاضر در iOS 13 یا 13.5با شبکه ای از آیکون های است که امتداد بیش از چند صفحه نمایش.

در iOS 14, اما, شما باید چندین گزینه های جدید. شما قادر خواهید بود برای اضافه کردن ویدجت به صفحه اصلی اگر شما می خواهم از جمله انتخاب خود را اندازه و موقعیت و اینکه آیا شما می خواهید یک ویژگی جدید به نام Smart پشته به چرخه اصلی ویجت بسته به زمان از روز است. (به عنوان مثال, شما ممکن است بخواهید آب و هوا در صبح و باد کردن روال در شب.)

برای مشاهده و مخفی کردن صفحات متعدد از برنامه های شما نمی اغلب استفاده و یا به یاد داشته باشید فشار داده و نگه دارید تا زمانی که برنامه های اهسته تکان دادن. شیر سطر از محافل در پایین صفحه نمایش. صفحات را انتخاب کنید شما می خواهید برای مخفی کردن و سپس دکمه انجام می شود.

این نرم افزار هنوز هم وجود دارد اما در حال حاضر -- و این است که آن پوشه نمایش در می آید-وجود دارد یک راه جدید برای پیدا کردن آنها. برنامه کتابخانه است که اپل نام یک ویژگی جدید است که نگه می دارد آهنگ از تمام برنامه های خود را سازماندهی آنها را به کسانی که جعبه مانند پوشه های شما نگاه کنید به بالا. شما در رسیدن به آن را با کشیدن به سمت راست تا زمانی که شما رسیدن به پایان خود باقی مانده صفحه نمایش. و سپس کش رفتن دوباره تا زمانی که شما رسیدن به برنامه کتابخانه -- آن را مانند یک جایزه صفحه.

و این صفحه که سرپرستی از طریق اپل AI. شما باید پیشنهادات و اخیرا اضافه شده برنامه های در بالا و همچنین پوشه ها که سازماندهی برنامه های شما باید بر اساس نوع-فقط شیر برای باز کردن. شما می توانید به صورت عمودی اسکرول برای پیدا کردن آیکون و یا شما می توانید نوع برنامه را در قسمت جستجو و یا حرکت حروف الفبا با نام برنامه.

اگر شما نمی خواهید به استفاده از آن شما می توانید نگه داشتن صفحه نمایش خود را طرح دقیقا چگونه است و چشم پوشی از برنامه کتابخانه برای همیشه لطفا برای.

همان می رود برای ویدجت. iOS 14 را به شما بدهد همان طرح شما امروز به طور پیش فرض اما شما باید این گزینه برای اضافه کردن ویدجت به صفحه اصلی خود و تنظیم مجدد آنها را با کشیدن و رها کردن.

برای برخی از سرد جدید ترفندهای آیفون شما قادر خواهید بود برای دیدن بر روی صفحه نمایش خود را به عنوان خوانده شده بر روی تصویر در تصویر تصویری ابزار. و در اینجا هر جزئیات مهم در iOS 14.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: iOS 14 hands-on preview: تلاش توسعه دهندگان'...

12:13tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب