iOS 14 پیش نمایش: Hands-on with widgets, برنامه, کلیپ, پشت ضربه بزنید و تصویر-در-تصویر - CNET

iOS 14 به ارمغان می آورد تعدادی از اصلاحات کوچک و بزرگ برای اپل, از جمله توانایی به پین کردن ویدجت به صفحه اصل

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 تیر 1399
iOS 14 developer version

iOS 14 به ارمغان می آورد تعدادی از اصلاحات کوچک و بزرگ برای اپل, از جمله توانایی به پین کردن ویدجت به صفحه اصلی خود را و تصویر-در-تصویر تصویری.

پاتریک هلند/CNET

در روز دوشنبه اپل راه اندازی در iOS 14 در آنلاین سخنرانی سالانه خود در سراسر جهان توسعه دهنده کنفرانس. آخرین سیستم عامل آیفون جدید شامل سفارشی برای صفحه اصلی و صفحه نمایش و تصویر در تصویر, تصویری, بهتر, ویدجت جدید سیری رابط کاربری و نرم افزار, کتابخانه, یک راه جدید برای سازماندهی برنامه های خود را.

نسخه نهایی iOS 14 منتشر خواهد شد در پاییز در کنار به شدت شایعه آیفون 12. اما من دست بر توسعه دهنده بتا از iOS 14 و قادر به سعی کنید از بسیاری از امکانات از جمله ترجمه, برنامه, برگشت, شیر, جدید, گروه, پیام, گزینه های جدید و Memoji سفارشی که شامل گزینه ای برای اضافه کردن یک ماسک صورت.

این یک نقد و بررسی از توسعه دهنده beta نرم افزار. و نه آن را یک دست بر روی پیش نمایش از برخی از ویژگی های مهم در iOS 14 و چگونه کار می کنند.

IOS 14 صفحه نمایش است اما همچنین متفاوت

در نگاه اول یک آی فون 11 در حال اجرا در iOS 14 به نظر نمی رسد به هر گونه متفاوت است. تمام برنامه های من در حال درست جایی که آنها در iOS 13. اما ساده کش رفتن به سمت راست نشان می دهد یک صفحه به نام برنامه کتابخانه که سازماندهی تمام برنامه های من در یک مکان.

این امر می تواند آسان به مقایسه برنامه کتابخانه برای اندروید برنامه کشو. اما اپل را به پیچ و تاب در همه چیز با گروه بندی برنامه ها به دسته های. Twitter, Instagram و برنامه های مشابه با هم گروه بندی زیر گروه اجتماعی ،

iOS 14

نرم افزار کتابخانه سازماندهی تمام آی فون خود را برنامه را در یک فضا.

پاتریک هلند/CNET

گروه شبیه بزرگ برنامه پوشه اما بدون نیاز به باز کردن یک برای رسیدن به یک برنامه. شما به سادگی برنامه و رفتن. گروه با بیش از چهار برنامه را مینی برنامه خوشه. شما می توانید ضربه بزنید و آنها را به گسترش خوشه ای و سپس روی برنامه شما می خواهید.

هنگامی که شما برای باز کردن برنامه کتابخانه در نوار جستجو یک فهرست الفبایی از تمام برنامه های خود را به نظر می رسد. بنابراین بین سیری جستجوی خود را و صفحه اصلی گزینه ها در نرم افزار کتابخانه صفحه در حال حاضر وجود دارد یک دسته از راه های پیدا کردن و باز کردن برنامه های خود را در iOS 14.

ابزارک می تواند دوخته به صفحه اصلی خود را

با اعلام iOS 14 اپل در حال حاضر دارای سه اشکال از نرم افزار: دارد نرم افزار ویدجت بر اساس آن برنامه و نرم افزار کلیپ. که یکی از آخرین من بحث در مورد لحظه ای. در iOS 13 ویدجت نشان داد تا در امروز صفحه نمایش به سمت چپ از صفحه نمایش. اما در حال حاضر شما می توانید پین ویدجت به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش خود را. شما به سادگی فشار طولانی بر روی صفحه نمایش ضربه بزنید دکمه به علاوه و ویجت گالری میآید.

ویجت گالری که یک مخلوط از پیشنهاد ابزارک و همچنین به عنوان یک لیست از برنامه های است که باید یک ویجت شما می توانید نصب کنید. بدیهی است از آنجایی که این نسخه توسعه دهنده تنها ویدجت در حال حاضر برای برنامه های کاربردی اپل.

هر ویجت می آید در سه سایز کوچک متوسط و بزرگ. ابزارک یک عرض ثابت است که خطوط با برنامه ستون ها در صفحه اصلی است. بنابراین شما می توانید با قرار دادن یکی در وسط صفحه نمایش خود را. داشتن ویدجت که در اندازه های مختلف یکپارچه در میان برنامه های من باعث می شود آی فون صفحه نمایش نگاه معاصر و قانع کننده است. و اجازه دهید اذعان قطعا وجود دارد یک گوشی ویندوز کاشی پرنیان رفتن که یک چیز بد نیست.

ویجت پشته و پشته هوشمند

شاید یکی از جالبترین تغییرات در صفحه اصلی ویجت پشته. شما ایجاد یک به سادگی با کشیدن یک ویجت را بر بالای دیگری که به همان اندازه. برای نمایش ابزارک در یک پشته شما کش رفتن به بالا یا پایین که به ارمغان می آورد یک متفاوت به بالا.

چه کسی می توانست تصور ویدجت می تواند بسیار هیجان انگیز در سال 2020? و قبل از شما به نظر من می دانم که اندیشه را widgets یک مدت زمان طولانی پیش. اما آن را تنبل به اخراج iOS 14 ویدجت به سادگی به عنوان یک کپی از ویژگی های به خصوص پس از اپل قرار داده و چرخش خود را بر روی ویدجت با آنچه به نام هوشمند پشته.

ios-14-smart-stack

شما می توانید پیدا کردن هوشمند پشته در ویجت گالری و سپس پین آن را به صفحه نمایش خود را مانند یک ویجت.

پاتریک هلند/CNET

iOS 14 ایجاد یک Smart پشته از ویدجت بر اساس برنامه های شما با استفاده از ترین و زمان از روز شما از آنها استفاده کنید. بنابراین اگر شما با استفاده از برنامه نقشه به طور منظم بعد از کار که وقتی که ویجت خواهد شد در بالای هوشمند خود را پشته. اگر شما همیشه بررسی آب و هوا در صبح پس از آن که یکی بالا زمانی که شما از خواب بیدار. آی فون خود را curates های هوشمند خود را پشته برای شما. من هیجان زده برای دیدن چگونه این کار را پس از من به صرف زمان بیشتری را با سیستم عامل iOS 14.

من مطمئن هستم که بسیاری از مردم هرگز لمس یک ویجت و یا هوشمند پشته در زندگی خود را و هرگز عاقل تر است که چرا اپل اجرای زرنگ و دانا. در یک معنا هیچ چیز را تغییر بر روی صفحه نمایش خود را. اما در دیگر بسیار متفاوت است.

برنامه کلیپ اساسا mini برنامه های کاربردی برای آی فون خود را

iOS 14 به ارمغان می آورد یک راه کاملا جدید را برای شما به تعامل با برنامه. آن را به نام برنامه کلیپ و هدف در برنامه های است که بر روی آی فون خود را. اساسا یک برنامه کلیپ یک مینی نرم افزار با قابلیت های محدود و تعیین شده توسط نرم افزار توسعه دهنده. ایده این است که شما لازم نیست که به زمان و یا تلفن فضا برای دانلود کل یک برنامه و به جای آن شما می توانید یک تجربه سریع.

در طول نطق اصلی WWDC اپل نشان داد یک مشتری ثبت نام برای یک باشگاه پاداش در یک کافی شاپ از طریق یک نرم افزار کلیپ. کدهای QR و NFC می تواند آغاز یک نرم افزار کلیپ. اما شما همچنین می توانید ارسال آنها از طریق یک دوست برای سفارش غذا و یا پیدا کردن یکی برای یک کسب و کار در نقشه.

اگر توسعه دهندگان به طور گسترده ای اتخاذ برنامه کلیپ, آن می تواند کمک به نگه داشتن آی فون خود را decluttered و تغییر رابطه خود را با نرم افزار.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: برای اولین بار: iOS 14 و تمام ویژگی های جدید

8:10

iOS 14 به شما امکان مخفی کردن برنامه صفحات

اگر شما از برنامه های کاربردی که شما با استفاده از به ندرت اما نمی خواهید را حذف کنید شما می توانید همه آنها را بر روی یک صفحه و پنهان کردن آن. شما هنوز هم دسترسی به برنامه از طریق جستجو سیری یا نرم افزار کتابخانه, اما آنها را از مشاهده.

در تئوری شما می توانید تمام برنامه های خود را پر کردن صفحه اصلی خود را با ویجت پشته و هنوز هم قادر به استفاده از آی فون خود را. من فکر می کنم من قصد دارم به سعی کنید که در برخی از نقطه.

تصویر در تصویر می آید به آی فون خود را

پس از بر روی iPad برای تعدادی از سال تصویر-در-تصویر تصویری از ویژگی های وارد شده بر روی آی فون از طریق iOS 14. به صداقت آن را بیشتر شبیه به تصویر-در-خانه-صفحه ویدئو و یا تصویر-در-متفاوت-برنامه های تصویری. این کار نه تنها برای فیلم بلکه FaceTime تماس.

ios-14-pip-1

شما می توانید سقوط و ویدئوها به یک بازیکن کوچک پنجره و تماشای آن را در حالی که داشتن دسترسی به همه چیز را در آی فون خود را.

پاتریک هلند/CNET

من عاشق بودن قادر به نوبه خود من FaceTime چت به یک پنجره کوچک بنابراین من می تواند دسترسی به چیزی دیگری در آی فون من. این اجازه می دهد تا به من برای ادامه مکالمه بدون که صفحه خالی نشان دادن به مردم در انتهای دیگر تماس بگیرید. و شما تقریبا می توانید حرکت مینی FaceTime پنجره در هر نقطه که شما می خواهید.

ویدئوها مشابه کار: اگر من به تماشای یک ویدئو در حالت تمام صفحه از طریق یک برنامه مانند Safari, من می توانید کش رفتن به بالا برای ورود به app switcher مشاهده و سپس شیر روی صفحه نمایش برای به حداقل رساندن آن است. شما می توانید تغییر اندازه پنجره و حرکت آن را در اطراف درآمده است. اگر شما آن را فشار به طرف های صوتی را حفظ خواهد کرد بازی بدون تصویر.

مجموعه ای از یک شخص ثالث مرورگر و یا پست الکترونیکی برنامه به عنوان پیش فرض

این بود که در نطق اصلی اما در پایین iOS 14 صفحه پیش نمایش در اپل وب سایت کوچک برای اعلام یک از ویژگی های بسیاری از ما آرزو برای: شما هم اکنون می توانید انتخاب کنید سیستم به طور پیش فرض از برنامه های شخص ثالث.

iOS 14 خواهد اجازه دهید به شما در تنظیم یک برنامه شخص ثالث خود را به عنوان پیش فرض مرورگر اینترنت و یا برنامه ایمیل. گرفتن در اینجا این است که توسعه دهندگان نیاز به پرچم خود نرم افزار به عنوان یک مرورگر یا برنامه ایمیل آن را به کار. در تئوری این به این معنی شما می تواند با استفاده از کروم یا فایرفاکس خود را به عنوان پیش فرض مرورگر تلفن همراه یا جی میل خود را به عنوان پیش فرض نرم افزار ایمیل. من هیجان زده برای دیدن این در عمل هنگامی که توسعه دهندگان را فعال کنید برنامه های خود را.

iOS 14 می افزاید: ترجمه برنامه به آی فون خود را

جدید ترجمه برنامه دارای چند حالت است. در موقعیت عمودی شما می توانید آن را ترجمه کلمات و عبارات و همچنین نشان دادن تعریف از این واژه ها. هنگامی که شما چرخش آن را به چشم انداز آن وارد حالت مکالمه اجازه می دهد هر سخنران به نیمی از صفحه نمایش با ترجمه خود را نشان میدهد. شما حتی می توانید این برنامه را نشان می دهد که ترجمه در صفحه نمایش کامل و یا صحبت می کنند آن را برای شما.

ios-14-translate-app

ترجمه برنامه با این نسخهها کار بین 11 زبان مختلف.

پاتریک هلند/CNET

نقشه های اپل می شود دوچرخه سواری جهت

نقشه های گوگل تا به حال جهت مسیرهای دوچرخه در حالی که برای. اما با iOS 14, نقشه اضافه کردن دوچرخه سواری جهت خود را. و وجود دارد برخی از خوب فکر کردن گزینه: شما می توانید ارتفاع و هشدار در مورد خیابان و یا که در آن شما نیاز به پیاده روی دوچرخه خود را. شما همچنین می توانید تغییر دهید گزینه برای جلوگیری از مانند پله ها تپه ها و جاده های شلوغ ، مسیرهای دوچرخه در نقشه نشان دادن مکان های مانند دوچرخه تعمیر مغازه ها و کافی شاپ ها در طول راه. در, راه اندازی, دوچرخه سواری جهت تنها در دسترس خواهد بود در یک تعداد انگشت شماری از شهرستانها.

ios-14-apple-maps-cycling

نقشه در حال حاضر پشتیبانی از مسیرها برای دوچرخه سواری.

پاتریک هلند/CNET

چراغ سبز به این معنی است دوربین خود را در

یک ویژگی مفید در iOS 14 شاخص نور است که به شما اجازه می دانم که اگر یک برنامه با استفاده از دوربین خود را و یا میکروفن در پس زمینه. هنگامی که شما میکروفون گوشی است که در یک نقطه نارنجی به نظر می رسد در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش. نقطه سبز نشان می دهد تا زمانی که یک برنامه با استفاده از دوربین خود را ترک صفر شک در مورد آنچه در جریان است.

ماشه یک میانبر با ضربه زدن بر روی پشت آی فون خود را

وجود دارد یک تن جدید, دسترسی, امکانات, اما یکی که خارج از غرفه را به من بازگشته است ، به ضربه بزنید. در لمس بخش از دسترسی به تنظیمات شما می توانید فعال کردن پشت ضربه بزنید که به شما اجازه می دهد به ماشه یک عمل یا میانبر با ضربه زدن دو یا سه گانه-ضربه زدن به پشت آی فون خود را. برای مثال من می توانید دو شیر را به کنترل پنل. و اگر من دو شیر دوباره کنترل پنل می رود.

شما می توانید انتخاب کنید از بیش از دو دوجین اقدامات و کلید های میانبر باعث می شود با بازگشت شیر مانند گرفتن اسکرین شات یا بالا آوردن ذره بین.

به رسمیت شناختن صدا می تواند به شما هشدار به آلارم و حیوانات

یکی دیگر از فوتی و فوری در دسترس از ویژگی های است که به نام صدا به رسمیت شناختن. آن را می تواند به شما هشدار اگر آی فون خود را تشخیص می دهد برای تلفن های موبایل خاص مانند آتش سوزی یا دود زنگ و یا یک حیوان. شما انتخاب کنید که صدای شما می خواهید به اطلاع داده شود و زمانی که آی فون خود را تشخیص یکی از کسانی که برای تلفن های موبایل آن را به شما اطلاع با بر روی صفحه نمایش هشدار.

ios-14-sound-recognition

به رسمیت شناختن صدا کمک می کند تا افراد مبتلا به اختلال شنوایی می دانم چه خبر است در اطراف آنها.

پاتریک هلند/CNET

پیام های دریافت Memoji ماسک صورت و گروه جدید موضوع اشاره

اگر شما در گروه موضوعات در iOS 14 باعث می شود آنها را حتی بیشتر قابل کنترل است. شما می توانید با ذکر یک فرد خاص در یک موضوع و تنها هشدار است که فرد. شما همچنین می توانید پین مکالمات به بالای برنامه.

iOS 14

در نشانه ای از بار شما هم اکنون می توانید اضافه کردن یک ماسک صورت را به خود Memoji.

پاتریک هلند/CNET

وجود دارد یک دسته از تغییرات جدید از جمله مو و کلاه سبک برای Memoji و همچنین به عنوان توانایی برای اضافه کردن یک ماسک صورت.

تماس های تلفنی و سیری کوچک

به جای یک تماس ورودی در نظر گرفتن کل صفحه نمایش قبل از اینکه شما پاسخ آن را در حال حاضر نشان می دهد تا به عنوان یک بنر اطلاع رسانی در سراسر بالا. شما شیر برای پاسخ و یا ضربه تند وشدید زدن آن به دور است.

سیری که تا به حال مشابه عادت بد از مصرف بیش از کل صفحه نمایش در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان یک انیمیشن گوی در پایین.

یکی دیگر از iOS 14 بتا در راه است

یک نسخه بتا از iOS 14 راه اندازی خواهد شد در ماه جولای. iOS 14 اجرا خواهد شد و در همان اپل است که در حال پشتیبانی در iOS 13 -- به طور خاص آیفون 6S و جدیدتر.

آخرین مطالب