Infosec جامعه مخالف با تغییر "کلاه سیاه" اصطلاح با توجه به نژادی كليشه اي

امنیت اطلاعات (infosec) جامعه با عصبانیت واکنش نشان داد و امروز به تماس به کنار گذاشتن استفاده از "کلاه سیاه و

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 14 تیر 1399
Black Hat USA

امنیت اطلاعات (infosec) جامعه با عصبانیت واکنش نشان داد و امروز به تماس به کنار گذاشتن استفاده از "کلاه سیاه و کلاه سفید' شرایط با استناد به آن دو و به خصوص "کلاه سیاه" آیا ربطی به نژادی كليشه اي است.

بحث در مورد این موضوع آغاز شده و در اواخر شب گذشته پس از دیوید Kleidermacher معاونت مهندسی در گوگل و مسئول امنیت آندروید و فروشگاه بازی گوگل انصراف از یک برنامه ریزی صحبت او مجموعه را در ماه اوت در کلاه سیاه در ایالات متحده آمریکا 2020 کنفرانس امنیتی.

در خروج اعلام Kleidermacher خواسته infosec صنعت به نظر به جای عباراتی مانند کلاه سیاه و کلاه سفید و man-in-the-middle با خنثی جایگزین.

در حالی که Kleidermacher تنها خواسته این صنعت در نظر بگیرید تغییر این شرایط بسیاری از اعضای اشتباه بیانیه خود را به عنوان یک درخواست مستقیم به کنفرانس کلاه سیاه به تغییر نام آن است.

با کلاه سیاه و سفید بودن بزرگترین رویداد در سایبر-امنیت آنلاین بحث و گفتگو در مورد این موضوع به سرعت فراگیر شد میان امنیت سایبری کارشناسان مسلط ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

در حالی که بخشی از infosec جامعه توافق با Kledermacher اکثریت قریب به اتفاق نیست و آن را به نام فضیلت سیگنالینگ گرفته تا افراطی.

اکثر محققان امنیتی با اشاره به این واقعیت که شرایط هیچ ربطی به نژاد پرستی و یا رنگ پوست و ریشه های خود را در فیلم های غربی که در آن تبه کار معمولا عینک های کلاه سیاه و سفید در حالی که پسر خوب عینک کلاه سفید.

دیگران با اشاره به دوگانگی بین سیاه و سفید به عنوان نمایندگی از بد و خوب مفاهیم است که اطراف از سپیده دم تمدن قبل از نژادی تقسیم حتی وجود داشته بین انسان ها است.

در حال حاضر infosec جامعه به نظر نمی رسد حاضر به رها کردن دو شرایط است که آنها را نمی بینیم به عنوان یک مشکل در هنگام استفاده در infosec مربوط نوشته.

بخشی از یک روند بزرگتر برای تمیز کردن فن آوری lingo

اما در طرح بزرگ از چیزهایی Kleidermacher تماس به دو نظر جایگزین جایگزین است و نه منحصر به فرد تلاش و به دنبال یک روند کلی برای تمیز کردن ویژگی های زبان در بزرگتر tech جامعه به عنوان یک کل.

پس از Black Lives Matter فوران اعتراضات در سراسر آمریکا و در برخی از نقاط اروپا و چندین شرکت اعلام کرد قصد دارد برای جلوگیری از استفاده از لحاظ نژادی و برده داری شارژ نظر خود را در اسناد و مدارک فنی.

شرکت هایی مانند توییتر, GitHub, مایکروسافت, LinkedIn, Google, Ansible و دیگران متعهد به تغییر زبان فنی در محصولات خود و زیرساخت برای حذف عباراتی مانند استاد, برده, لیست سیاه, لیست سفید و دیگران.

اما این تلاش ها به حرکت به دور از توهین عباراتی مانند استاد, برده, لیست سیاه, لیست سفید آغاز شده و حتی قبل از سیاه زندگی ماده تظاهرات.

شرکت ها و منبع باز پروژه های مانند دروپال, Python, PostgreSQL و ردیس برداشته و توهین آمیز سال قبل از نظر برخی به عنوان اوایل به عنوان در اواخر 2000s.

در ماه مه سال 2020 حتی دولت بریتانیا سایبری-آژانس امنیت در NCSC اعلام کرد آن را متوقف خواهد کرد با استفاده از "لیست سفید" و "لیست سیاه" با توجه به انگ و نژادی كليشه اي در اطراف دو نظر.

روند تمیز کردن فن آوری, زبان بود به خوبی در جریان است اما سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تظاهرات داد و آن را تقویت و کمک به آن را به دست آورید رسانه های جریان اصلی توجه بیشتر و حمایت.

اما infosec جامعه است و نه حاضر به قبول تغییر در این لحظه برای شرایط آن را نمی بینم به عنوان توهین آمیز و شانس هستند که این شرایط را دارند در اینجا به ماندن بگیرید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن