صنعت گزارش خواستار ACSC به توهین و سازمان های کوچک تر برای دریافت سایبر کمک

صنعت مشاوره پنل ایجاد شده برای تغذیه به استرالیا در آینده 2020 سایبر استراتژی امنیت صادره در گزارش خود در روز سه شنبه که شامل 60 پیشنهادات طراحی شده برای تقویت ملت دفاع.

از توصیه های 25 تلقی می شد به عنوان شایسته فوری وضعیت اولویت در حالی که باقی مانده بودند پیشنهادات خود را برای استراتژی خود را.

در میان توصیه شد calls برای افزایش توانایی استرالیا Cyber Security Centre (ACSC) به “اخلال مجرمان اینترنتی در وب تاریک و به هدف درآمد حاصل از جرایم اینترنتی” و برگزاری مخرب بازیگران پاسخگو از طریق اجرای قانون دیپلماسی و یا حتی تحریم های اقتصادی است.

“دولت استرالیا باید آشکارا توصیف و حمایت از این اقدامات ممکن است در پاسخ به جدی امنیت سایبر حادثه برای جلوگیری از مخرب سایبری بازیگران از هدف قرار دادن استرالیا” در این گزارش توصیه می شود.

این گزارش همچنین به نام “بزرگتر و بیشتر قادر به” ادارات دولتی به کمک سایبری دفاع از سازمان های کوچک تر.

پس از سال 2016 ساختار کشورهای مشترک المنافع سایبر دفاع شده است متکی در هر سازمان-از سوپر ادارات مانند امور را به آنهایی که کوچک مانند علوم استرالیا — مسئول خود را دفاع.

همچنین نگاه کنید به: علوم استرالیا به بالا 4 سازگار با پس از کشف ناشناخته rogue فایل

“نظر من این است که ما می خواهیم هر فرد و گروه و سازمان به مسئولیت خود و بهترین راه ما می توانید انجام دهید این است که فقط به یادآوری آنها نیاز به آنها را به این موضوع فوق العاده جدی” و سپس وزیر کمک نخست وزیر در امنیت سایبر دن Tehan گفت: در آن زمان.

“من فکر می کنم اگر ما به بیش از بالا رفتن … مرتب کردن بر اساس یک رویکرد متمرکز, من فکر می کنم که ارائه خطرات. من فکر نمی کنم الزامی است راه رفتن است.”

صندلی از صنعت پانل و Telstra مدیر عامل اندی پن گفته ZDNet روز سه شنبه که این توصیه بود نه ملامت از Tehan رویکرد است.

“من فکر می کنم آن است که به رسمیت شناختن است که ساختمان سایبر دفاع به درجه شما نیاز به با توجه به پیچیدگی مجرمان اینترنتی و سایبری فعالیت … آن نیاز به سرمایه گذاری قابل توجه و بسیار نیاز به منابع قابل توجه و بسیار عمیق و تخصص است. این اذعان که مقیاس نقش مهمی در آن,” او گفت:.

“این یک شناخت از فرصتی که دولت برای تمرکز در بخش … که آنها می تواند نقش مهمی در توسعه بسیار پیچیده دفاع قابلیت های است که آنها پس از آن می تواند اعمال نفوذ کوچکتر بخش فقط یک عملی نتیجه از پیچیدگی از چشم انداز است.”

این گزارش همچنین گفت: مشوق ها باید در دسترس ساخته شده به اجازه دولت برای جذب و حفظ سایبر متخصصان در حالی که آن را نیز نامیده می شود در شبکه های دولت به معادل یا بالاتر حفاظت از شبکه های خصوصی.

“در نهایت دولت باید exemplars از امنیت سایبر بهترین عمل و استرالیا دولت باید برخی از راه برای رفتن در دستیابی به این آرمان است.”

به طور مشابه, این گزارش توصیه می شود که کسب و کارهای بزرگ دریافت مشوق برای حمایت از کسب و کارهای کوچک در زنجیره تامین خود را و پایه مشتری.

“بزرگ بوده در استرالیا .. نه به عنوان به خوبی به عنوان آنها نیاز به اما احتمالا بهتر آماده از کوچک و متوسط کسب و کار” پن گفت.

این گزارش همچنین به نام “پویا اعتباربخشی و یا اجباری cybersecurity برچسب طرح” است که اطلاع رسانی به مصرف کنندگان گفت: دولت باید در نظر صدور گواهینامه اجباری از زنجیره تامین برای زیرساخت های حیاتی و استراتژی که باید بهبود دسترسی به آماری داده ها به کمک سایبری در صنعت بیمه.

در اوایل این سال به Telstra برداشته درب آن تمیز کننده لوله ابتکار که می بیند مخابراتی تلاش برای محدود کردن نرم افزارهای مخرب و باتنت فرماندهی ارتباطات در شبکه خود را.

این گزارش گفت: صنعت می تواند قدرت را به تکرار چنین طرح ها و بیشتر وجود دارد گفت: باید قانون به هر دو به عقب روند و ارائه safe harbour مقررات به telcos اطمینان در مورد اطلاعات آنها با یکدیگر به اشتراک بگذارید در پاسخ به تهدیدات سایبری.

آن نیز توصیه می شود دولت ایجاد خودکار, دو جهته تهدید های سیستم بین دولت و صنعت و اول آن منطقه تمرکز باید زیرساخت های حیاتی.

“پانل توصیه می کند که تهدید به زیرساخت های حیاتی دیجیتال زنجیره تامین و سیستم ها از اهمیت ملی باید اول” این گزارش گفت:.

“دولت منطقه ای و محلی نیز باید در نظر گرفته شود کلید اجرای شرکای برای همه عناصر استراتژی.”

این پنل همچنین توصیه می شود مشابه ایستاده پنل تاسیس شود به توصیه وزیر امور سایبر امور و اجرای آینده 2020 استراتژی.

مربوط به پوشش

اسکات موریسون گریه می کند ‘سایبر گرگ!’ به deniably سرزنش چین

استرالیا نخست وزیر نمی نام چین به عنوان منبع اخیر ‘پیچیده’ حملات سایبری در روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی. او به ندارد.

نخست وزیر استرالیا می گوید که تحت حمله سایبری از دولت مبتنی بر بازیگر

نور در جزئیات و امتناع از ویژگی اسکات موریسون می گوید دولت مبتنی بر حملات هدف قرار دادن تمام سطوح دولت و همچنین بخش خصوصی است.

کار شناور فعال سایبری دفاع و غیر نظامی سایبری سپاه برای استرالیا

کار پیشنهاد بهداشت عمومی با رویکرد به امنیت پرداختن به این خطر و حساسيت کل کشور به حمله سایبری نه تنها زیرساخت های حیاتی و یا “ليزينگ قابلیت های’.

کار می پرسد برای نگهداری از استرالیا عقب افتاده استراتژی امنیت سایبر

سایه دستیار وزیر برای امنیت سایبری تیم وات امیدوار استراتژی جدید نشان می دهد که ماده و تخیل است که ما national cyber-انعطاف پذیری سزاوار’ و آن را همراه با یک وزیر پاسخگو.

AustCyber می گوید دیجیتال اعتماد مورد نیاز برای تقویت اقتصاد استرالیا

رقابتی جهانی استرالیا, امنیت, بخش خواهد شد و در نهایت زیر بنای موفقیت در آینده از هر صنعت در اقتصاد ملی غیر انتفاعی مدیر عامل شرکت گفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>