بومی فناوری و موسس آن ماموریت برای قرار دادن استرالیا در نقشه

Cheryl بیلی است که در یک ماموریت به ترک علامت خود را در استرالیا. از نسل Muruwari مردم از شمال غربی, New South

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 17 تیر 1399

Cheryl بیلی است که در یک ماموریت به ترک علامت خود را در استرالیا. از نسل Muruwari مردم از شمال غربی, New South Wales, بیلی در زمان علاقه چیزی نیست بسیاری از آیا در چنین سن جوانی: فن آوری اطلاعات.

indigenous-technology-cheryl-bailey.jpg

بومی فناوری بنیانگذار Cheryl Bailey

تصویر: عرضه

در سال 2019 او تاسیس بومی فناوری بومی متعلق به شرکت فن آوری. آن را فراهم می کند خدمات فناوری بومی و غیر بومی کسب و کار در سراسر استرالیا.

این بیلی هدف توانمندسازی مردم از طریق فن آوری.

"به عنوان یک فرزند جوان من همیشه می خواستم برای انجام کاری بزرگ و الهام بخش دیگران" بیلی گفت: صحبت کردن به ZDNet. "ایجاد این شرکت و داشتن این میراث در ادامه با بومی های تکنولوژی, من امیدوارم که برای ترک یک تمبر در جهان با ایجاد این کسب و کار و به دیگران فرصت هایی که من زمانی که من جوانتر بود."

به دست مایکروسافت و حرفه ای گواهینامه بیلی در زمان او دانش غول ردموند محصولات به شکل بومی فناوری که مایکروسافت شریک ارائه, ابر, اتصال, خدمات, این, مدیریت پروژه و استخدام برای مردم بومی است.

اما آن را نیز زمان خود را در شرکت هواپیمایی غول کوانتاس -- یک پست او تا به حال برای بیش از 12 سال و هشت در آن -- که به بیلی انگیزه برای کمک به دیگران این فرصت و این مهارت است. در حالی که تعدادی از کارکنان بومی مشغول به کار در سراسر مناطق دیگر در کوانتاس گنده, تنها بومی فرد شاغل در فناوری فضایی.

"من کاملا شگفت زده به شنیدن این که من تنها بومی فرد-و نه فقط بومی زن-کار در آن و با مبارزه است که من تا به حال وقتی که من برای اولین بار به آن رفت و هشت سال پیش که آن را یک چالش بود من فکر کردم من را به نگه داشتن رفتن من نمی توانم در این'," او گفت:.

همچنین نگاه کنید به: وضعیت زنان در علوم کامپیوتر: یک گزارش تحقیقی (TechRepublic دانلود)

در کوانتاس گنده, وظیفه بود با یک پروژه به مهاجرت از 3000 دستگاه برای ایمنی یکپارچه عامل مرکز و عملیات پرواز از ایکس پی به ویندوز 7. او گفت: این الهام بخش او برای یادگیری بیشتر در مورد فن آوری است.

"هنگامی که من متوجه شدم من مهاجرت 3000 دستگاه و آن را دوست داشتم, من فکر کردم," اوه, عجب, من در واقع هستم با بهره گیری از این " و این چیزی است که من می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن," او توضیح داد. "من تا به حال یک پیروزی ... و می خواستم برای دریافت به پروژه های بیشتر."

پس از برنده شدن در یک کوانتاس سالانه جایزه خدمات برای پروژه و دریافت ستایش از همسالان خود -- به عنوان به خوبی به عنوان دیگر زنان از نزدیک شدن به کسب و کار خود را برای مشاوره -- بیلی نگاه به توسعه بیشتر آن و مدیریت کسب و کار مهارت های خود را.

بیلی نزدیک دانشگاه تکنولوژی سیدنی (UTS) بیشتر مطالعات خود را در سال 2014 -- که در آن زمان او تنها زن بومی به مطالعه کارشناسی ارشد تکنولوژی و مدیریت کسب و کار.

با وجود داشتن مهارت و تجربه و همچنین شور و شوق بیلی هنوز راه اندازی راه اندازی در استرالیا که نیست بدون مشکلات خاص خود را دارد.

همچنین نگاه کنید به: راه اندازی و ساختمان, راه اندازی: یک موسس guide (free PDF) (TechRepublic)

"در طول راه اندازی فاز من ایجاد یک طرح کسب و کار پوشش عناصر کلیدی برای شروع یک کسب و کار که شامل تحقیقات بازار, مالی, محصولات و خدمات, خطر, مالکیت معنوی, بازاریابی رقبا و حقوقی به نام چند" او توضیح داد.

"من پس از آن ارائه شده من طرح کسب و کار به کسب و کار بومی استرالیا برای اطمینان من در مسیر درست قبل از راه اندازی بومی فن آوری است."

با حمایت از بومی کسب و کار استرالیا (IBA), بیلی گفت که او معرفی شد به راه اندازی کسب و کار برنامه های ارائه شده توسط امثال دولت استرالیا.

چشم انداز خود را به صورت بومی, فناوری به ارائه فناوری برای دیگر بومی کسب و کار, اما این رشد برای کمک به انتقال فن آوری های مبتنی بر آشتی پلان طرح برای دولت و شرکت ها بخش آموزش و پرورش و همچنین خرده فروشی سازمان.

"هدف من این است که به رشد این شرکت به حدود پنج تا 10 سال زمان است که شروع که من نخست هدف در حال حاضر, اما تنظیم آن به ارائه خدمات در سراسر استرالیا," او گفت: ZDNet.

او همچنین هدف از به کارگیری اکثریت بومی استرالیایی و همکاری با امثال بومی نیروی کار مشاوره را که یک واقعیت است.

"استخدام بومی مردم به شرکت مشاوره آنها و کمک به آنها برای یادگیری و رشد و توسعه -- فن آوری, الهام بخش, علاقه مندان," او گفت:.

بیلی نیست فقط می خواهید برای ایجاد یک کسب و کار پر رونق او می خواهد به یک شخصیت پیشرو در تکنولوژی بومی جامعه و کمک به ایجاد مسیر برای مردم بومی در بخش فن آوری.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب