IBM موناش و دانشگاه ساوتهمپتون توسعه خواندن ذهن ebike به صرفه جویی در زندگی

محققان دانشگاه موناش, IBM Research, استرالیا و انگلستان دانشگاه ساوتهمپتون را توسعه داده اند یک ebike نمونه اس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 تیر 1399

محققان دانشگاه موناش, IBM Research, استرالیا و انگلستان دانشگاه ساوتهمپتون را توسعه داده اند یک ebike نمونه است که می تواند "خواندن" یک دوچرخه سوار را در ذهن از طریق فعالیت مغز خود را برای جلوگیری از پتانسیل حوادث دوچرخه.

نمونه نام Ena با استفاده از یک الکتروآنسفالوگرام (EEG) سیستم به خواندن یک سوار فعالیت الکتریکی مغز را از طریق یک کلاه EEG برای تعیین زمانی که تغییرات وجود دارد به سوار محیطی آگاهی است. سیگنال های که در حال شناسایی از طریق کلاه تغذیه به یک کامپیوتر کوچک است که تبدیل این سیگنال به راهنمای دوچرخه موتور.

این سیستم می تواند تعیین اگر یک سوار آگاه است خود را گسترده و آرام است که اجازه می دهد تا موتور از دوچرخه برای سرعت بخشیدن به. اما اگر سوار محیطی آگاهی باریک -- که به طور معمول اتفاق می افتد زمانی که آن را در پاسخ به یک تهدید مانند یک ماشین برش آنها را خاموش و یا وجود انسداد یک مسیر دوچرخه سواری -- سیستم را بلافاصله متوقف موتور دوچرخه, کاهش سوار.

با توجه به مقاله پژوهشی [PDF] تغییرات در این زمینه در محیطی آگاهی است که اغلب در ارتباط با کاهش کیفیت عملکرد انسان است.

"کار نشان داده است که آرام و باز خلق و خوی می تواند منجر به گسترش ما ادراکی زمینه برای رسیدن به محیطی آگاهی است. این می تواند نتیجه در حال هماهنگ تر و آگاه از محیط زیست; مانند کمک به کاربران برای دسترسی به محیطی آگاهی می تواند به نفع اعمال تجارب مانند دوچرخه سواری که در آن بسیاری از حوادث رخ می دهد در تقاطع عبور که در آن محیطی آگاهی مهم است" کاغذ گفت.

به عنوان بخشی از این پژوهش یک مطالعه با شرکت 20 نفر انجام شد آشکار است که محیطی آگاهی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تراز انسان و ماشین ادغام با داخلی بدن فرآیندهای.

"تحقیقات جدید نشان می دهد که نتایج امیدوار کننده ای در مورد چگونه انسان می تواند با هم کار کنند با سیستم های هوشمند در زندگی روزمره به گسترش توانایی های خود" آندرس گفت.

"چندین سناریو دارد که در آن فن آوری های مانند این می تواند مفید از افزایش ایمنی و زمان پاسخ برای پرسنل اورژانس به طور بالقوه مانیتورینگ بیمار دید محیطی برای یادگیری در مورد یک وضعیت مناسب برای استفاده در ورزش به کمک بازیکنان فوتبال خود را توسعه دید محیطی است."

فلوریان 'Floyd' مولر مدیر فعالیت های آزمایشگاه در دانشکده فن آوری اطلاعات در دانشگاه موناش و شرکت سازنده از فناوری افزود: تحقیقات نشان می دهد وجود دارد یک فرصت را به تعامل انسان و کامپیوتر تجارب در زمان واقعی است.

"ما تحقیقات ما توانسته ایم به تراز داخلی بدن فرآیندهای مانند فعالیت عصبی با دستگاه یکپارچه سازی. از طریق Ena ما قادر به کشف فن آوری است که ادغام با بدن انسان برای تقویت شادی که از لحاظ جسمی فعال ارائه می دهد در حالی که نگه داشتن شما را امن تر," او گفت:.

این مقاله پژوهشی دقیق این تکنیک می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از دیگر تجارب است که همچنین نیاز به میدان دید باریک برای توجه متمرکز مانند یک مهاجم فوتبال انتخاب یک هدف به منظور نمره هدف یک دکتر انجام دقیق یک روش پزشکی یا یک بیمار در تعامل با یک دستگاه پزشکی برای خود ارزیابی.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن