آی بی ام و پوسته شریک برای استخراج از معادن دیجیتال تحول بازار Oren

آی بی ام و پوسته نیروهای پیوسته اند برای راه اندازی یک معدن خدمات بازار با هدف کمک به شرکت ها در صنعت, ایمنی,

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399

آی بی ام و پوسته نیروهای پیوسته اند برای راه اندازی یک معدن خدمات بازار با هدف کمک به شرکت ها در صنعت, ایمنی, پایداری, معدن, برنامه ریزی و بهره وری عملیاتی.

اورن با هدف سرعت بخشیدن به digitisation از صنعت و معدن. آن را منطبق بر ایده و یا راه حل از شرکت ها از جمله راه اندازی با جهانی معدن شرکت هایی که به دنبال دیجیتال کمک. آی بی ام گفت: این اجازه می دهد شرکت های استخراج معدن برای سرعت بخشیدن به انتقال دیجیتال طرح.

"اورن کمک می کند تا برای حل درد-امتیاز برای استخراج از معادن مشتریان" پوسته VP بازاریابی جهانی گریس کارول چن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. "چشم انداز ما برای Oren برای رفتن به محل معدن در بسیاری از بخش صنعت به راستی درایو انتقال دیجیتال در مقیاس."

آی بی ام گفت: شرکت های استخراج معدن ممکن است همیشه زمان و بودجه برای سرمایه گذاری در خود را در حال توسعه ابزارهای جدید برای مقابله با چالش های این صنعت با آن مواجه است. Saskia Mureau مدیر کل از نوآوری های دیجیتال در پوسته تجاری جهانی به نام اورن "یک توقف فروشگاه" برای "field-راه حل های اثبات شده" به پل شکاف دیجیتال.

پوسته آن گفت: بررسی بیش از 350 معدن کسب و کار در حال آماده شدن برای اورن. آن گفت: در آن یافت می شود که 80 درصد از پاسخ دهندگان گفته بودند مسائل را با تعبیه بیشتر خودکار معدن راه حل های مانند self-driving حمل و نقل کامیون ها و عملیات کنترل از راه دور مراکز به عملیات خود را.

آنها نیز به سختی جمع آوری داده ها را "عملی بینش"; دارای کمبود هوشمند گردش با توجه به "siloed سازمانی کار"; تلاش برای بهبود پایداری و همچنین دست و پنجه نرم نگه داشتن کارکنان امن در حالی که استقرار خودمختار تکنولوژی پوسته گفت.

"یکی از چیزهایی که کلیدی ما در بر داشت پس بسیار زیادی از تحقیقات ... است که این منطقه از digitisation و آوردن آن به صنعت و معدن و حتی بیشتر, ما تصمیم به تمرکز بر چهار حوزه و همه آنها در معدن به بندر فعالیت" بین نژاد های مختلف Braat, شریک, شرکت آی بی ام iX بنلوکس گفت: رسانه ها. "از آنجا که ما معتقدیم این بزرگترین جهش ما می توانیم و این بزرگترین ضربه ما می توانید برای شروع با است."

او گفت: این در مناطق "دارایی" چنین به عنوان راه حل برای بهبود نگهداری و تعمیرات پیشگویانه از تجهیزات.

"معدن مشتریان می تواند از بسیاری از راه حل های دیجیتال مورد استفاده در صنعت انرژی به عنوان مثال کسانی که کمک به مدیریت عملیات با خیال راحت و کارآمد در مکان های از راه دور. ما تصور می کنیم Oren بودن توقف دیجیتال مقصد برای بخش معدن برای دسترسی به بهترین راه حل های دیجیتال و فن آوری نه فقط از پوسته و آی بی ام بلکه از پیشرو و در حال ظهور شرکت های" چن اضافه شده است.

"بعد فشار در معدن نیاز به یک رویکرد جدید نسبت به صنعت گسترده تکنولوژی سیستم عامل که نیاز به سطح جدیدی از شفافیت و نوآوری و همکاری است."

آی بی ام همچنین بازار سیاهی Oren به عنوان امکان استخراج معدن به منظور توسعه یک "نقشه راه طراحی شده برای ارائه به هم پیوسته معدن از آینده با ایجاد ارتباط راه حل های یکپارچه سازی و اهرم اطلاعات, هوش مصنوعی, هوشمند, اتوماسیون و تجزیه و تحلیل".

"این فقط یک سایت ما در حال ارائه در اینجا ما نیز کمک با تخصص مشاوره و پشتیبانی برای کمک به آنها را نیز ساخت یک نقشه راه از راه حل های برای فعال کردن کامل دیجیتال در سفر" Braat اضافه شده است.

"این نیز که در آن ما به دنبال همکاری ایجاد با همکاران به نوآوری و به آن بعدی راه حل های لخت."

بازار را به رخ کشیدن "متناسب جستجو" تابع; و آن را نیز دارای یک "مخزن قابل جستجو از بهترین عمل استخراج موارد استفاده" برای نشان دادن راه حل در عمل در دیگر سایت های معدن.

"به عنوان پلت فرم افزایش استفاده شرکت های استخراج معدن خواهد بود قادر به استخراج بینش مرتبط با گرایش تکنولوژی مورد استفاده در صنعت و درک آنچه در مناطق بخش است که سرمایه گذاری در این شرکت گفت. "این کمک خواهد کرد آنها را تعیین کنید که چگونه خود را انتقال دیجیتال سفر در حال پیشرفت است."

اورن نشسته بر روی آی بی ام ابر که هفته گذشته ارائه شده و وب سایت های کاربران آن بی فایده است پس از قطع برق پوشا ساعت های زیادی صورت گرفت و حتی آبی ابر وضعیت پایین صفحه.

وجود دارد در حال حاضر 180 راه حل ارائه دهندگان که در حال حرکت از طریق فرایند onboarded بر روی اورن.

معدن سیستم عامل وجود دارد می توانید بر روی پلت فرم به صورت رایگان با Mureau خواستار این یک "freemium" مدل کسب و کار با تعدادی از افزودنی های آنها می پرداخت.

از یک فروشنده دیدگاه وجود دارد هزینه برای میزبانی در اورن و آنها نیز پرداخت هزینه تراکنش زمانی که یک راه حل خریداری شده است. آی بی ام و پوسته را قطع پرداخت.

اعلام این خبر از پوسته و آی بی ام به شرح زیر ای در اوایل این ماه با انتشار یک گزارش در مورد وضعیت امنیت سایبر در این بخش برجسته 76 درصد از نفت و گاز اجرائی عدم امکان اندازه گیری اینترنتی صرف است.

"آنها در حال گذراندن کورکورانه و هیچ ایده چه چیزی آنها در حال گرفتن پول خود را" ای گفت.

در میان نکات مطرح شده توسط EY شد 72 درصد از تخته دیدن سایبر خطرات را به عنوان "مهم" با وجود 52 درصد از آنها گفت که آنها لازم نیست که درک آنها نیاز به طور کامل درک خطر و دفاع از خود بپردازند.

"این است که با توجه به شکست از ارتباطات بین CISO در تلاش است به آنها بگویید و آنچه آنها درک" ای اضافه شده است.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im