HPE 5G را راه اندازی آزمایشگاه تست برای telcos

HPE روز پنج شنبه اعلام کرد راه اندازی HPE 5G آزمایشگاه یک محیط که در آن شرکت های مخابراتی می توانید تست و اعتبار خود را 5G شبکه محصولات مختلف با فروشندگان و ارائه دهندگان پلت فرم. آزمایشگاه مستقر در اطراف HPE رشد نمونه کارها از 5G محصولات و خدمات. تمرکز خود را بر روی کمک به telcos استفاده, مختلف, بهترین نژاد فروشندگان برای ساخت مدولار 5G شبکه تلفن همراه هسته.

آزمایشگاه واقع در فورت کالینز کلرادو و در دسترس به مشتریان در سطح جهانی از طریق دسترسی از راه دور. Telcos با استفاده از آزمایشگاه را بهره مندی از پرسنلی که مدیریت و راه اندازی آزمایشگاه محیط زیست و همچنین کمک به یکپارچه سازی و تست.

HPE اشاره می کند که 5G استاندارد طراحی شده برای اجازه telcos می ساخت شبکه های 5G با باز ابر-سیستم عامل بومی است که استفاده از مدولار نرم افزار و قطعات سخت افزاری از فروشندگان مختلف. در حالی که با استفاده از HPE 5G هسته پشته — یک شبکه باز نرم افزار پشته — telcos می توانید با استفاده از آزمایشگاه برای تست شبکه های مختلف توابع از فروشندگان مختلف.

“دولت ها و اپراتورهای مخابراتی در سراسر جهان به دنبال باز 5G فن آوری به عنوان یک فرصت برای حرکت به دور از تعدادی از فروشندگان که مطرح اساسی نگرانی ها در مورد امنیت و انعطاف پذیری و تنوع بازار” فیل موترام VP و جنرال موتورز ارتباطات و رسانه ها راه حل در HPE در بیانیه ای گفت:. “اما با وجود چندین
استقرار موفقیت آمیز و شک و تردید هنوز هم باقی بماند در مورد توانایی باز 5G فن آوری واقعا جای راه ساختمان شبکه. با راه اندازی HPE 5G آزمایشگاه telcos راه حل فروشندگان و ملی ذینفعان می توانید تست های نوآورانه راه حل های جدید با اعتماد به نفس و اطمینان حاصل شود که آنها آماده هستند برای توده تصویب است.”

این HPE 5G آزمایشگاه در حال حاضر پشتیبانی از کلید بازیکنان صنعت از جمله تأیید شبکه Casa سیستم های اینتل, Openet, Metaswitch و کلاه قرمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>