HPE اعلام کرد ابزار جدید برای کمک به telcos استقرار لبه خدمات

HPE روز سه شنبه اعلام کرد HPE لبه Epolicy و آینده ارائه SaaS است که کمک می کند تا telcos ارائه خدمات جدید و بر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399

HPE روز سه شنبه اعلام کرد HPE لبه Epolicy و آینده ارائه SaaS است که کمک می کند تا telcos ارائه خدمات جدید و برنامه های کاربردی خود را برای مشتریان شرکت های مستقر در لبه. این آخرین در یک سری از خدمات جدید از HPE طراحی شده برای کمک به telcos امکان استفاده از 5G.

راه اندازی شبکه های 5G ارائه فرصت برای telcos به کشف جریان درآمد جدید با ارائه خدمات مانند هوش مصنوعی-طراحی تصویری تجزیه و تحلیل اتوماسیون صنعتی و VR خدمات خرده فروشی.

"امروز telcos قابل توجهی سرمایه گذاری, کسب و کار, اما آنها اغلب دیده می شود که کمی بیشتر از پهنای باند ارائه دهندگان رقابت عمدتا در قیمت" فیل موترام VP و جنرال موتورز از HPE ارتباطات و رسانه ای راه حل های کسب و کار واحد در بیانیه ای گفت. "HPE لبه Epolicy سبب telcos به حرکت زنجیره ارزش و تبدیل به اعتماد لبه ارائه دهندگان خدمات, ارائه متفاوت, با ارزش سرمایه گذاری خدمات و همچنین لبه های جدید برنامه های کاربردی برای تلفن همراه خود مشترکان است."

با HPE لبه Epolicy telcos قادر خواهد بود به شرکت خود را به مشتریان دسترسی به فروشگاه از لبه محاسبات برنامه های کاربردی است که می تواند به راحتی مستقر در سراسر صدها نفر از مکان های. برنامه های ارائه شده به عنوان ماشین های مجازی و یا ظروف از طریق زیرساخت های واقع در لبه شبکه های مخابراتی و یا در محل مشتری.

این سرویس چند مستاجر. های مختلف شرکت می تواند مشتریان خود را خصوصی رابط برای مدیریت وظایف سنگین, سایت, لبه دستگاه ها و خدمات. این مخابراتی ارائه دهنده در ضمن می توانید مدیریت تمام لبه محاسبات نمونه کارها به عنوان یک سیستم واحد.

همچنین: آنچه که لبه محاسبات? اینجا چرا لبه مسائل و جایی که آن را به رهبری

از آنجا که برنامه های کاربردی را پردازش درخواست های محلی آنها قادر خواهید بود برای ارائه زمان تاخیر کم عملکرد. لبه پردازش نیز کاهش wide-area network (WAN) پهنای باند این نرم افزار نیاز به ترجمه به کاهش هزینه های WAN برای کسب و کار و کمتر از تراکم ترافیک در شبکه های مخابراتی.

تحلیلگران انتظار دارند در دهه آینده برای دیدن ظهور لبه محاسبات که در آن داده ها فشرده وظایف سنگین مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشین (میلی لیتر) واقعیت افزوده و واقعیت مجازی برنامه خواهد بود سرويس رايگان فورشيرد در لبه.

با هزاران لبه سایت در حال حاضر تأمین تلفن همراه و ثابت شبکه های telcos باید نخست فرصت برای ارائه لبه خدمات به سرمایه گذاری. در همین حال نظرسنجی ها نشان می دهد که این شرکت تا حد زیادی به دنبال به اپراتورهای تلفن همراه برای جهت برنامه ریزی 5G خدمات.

ارائه دهندگان ابر مانند گوگل و مایکروسافت باید شروع به کار با مخابرات برای کمک به آنها در راه اندازی خدمات در شبکه لبه در حالی که فروشندگان مانند سیسکو نیز استقرار محصولات برای کمک به ارائه دهندگان خدمات دریافت بیشتر از خود 5G سرمایه گذاری در زیرساخت های.

در اوایل سال جاری HPE اعلام کرد 5G هسته پشته مخابراتی برای مشتریان همراه با پیشرفت HPE Edgeline. این HPE-متعلق به آروبا معرفی جدید خدمات رومینگ که گسترش رسیدن به 5G شبکه های موجود در داخل با نقاط دسترسی wi-fi.

HPE لبه Epolicy در دسترس خواهد بود به عنوان یک سرویس به telcos شروع ژوئیه 31.

اخبار مرتبط:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب