چگونه به سازمان دیده بان PGA روز کاری خیریه باز امروز زندگی بدون کابل - CNET

پس از نشستن دو هفته گذشته پس از caddie آزمایش مثبت برای COVID-19 بروکس Koepka بازگشت به مسابقات بازی امروز برا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 19 تیر 1399
gettyimages-1251188371

پس از نشستن دو هفته گذشته پس از caddie آزمایش مثبت برای COVID-19 بروکس Koepka بازگشت به مسابقات بازی امروز برای روز کاری خیریه باز است.

سام گرین/گتی ایماژ

مانند دیگر ورزش گلف حرفه ای تعطیل در اواسط ماه مارس به عنوان coronavirus همه گیر رسید. PGA رو در تور چهار هفته پیش و كم این هفته در دوبلین اوهایو برای روز کاری خیریه باز است. این برای اولین بار از دو دوره متوالی به حوادث در Muirfield روستا با یادبود مسابقات در شیر در هفته آینده. وجود دارد بدون نیاز به hush جمعیت در طول حیاتی putts به دلیل وجود جمعیت -- به عنوان با لیگ برتراین لیگ مسابقات و آینده NBA فصل در اورلاندو رقابت در حال وقوع است بدون طرفداران در حضور. این مسابقات شروع می شود و پنج شنبه و چهارم و پایانی دور برگزار خواهد شد در روز یکشنبه. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

که نام های بزرگ در حال بازی این آخر هفته ؟

هفته گذشته برنده Bryson DeChambeau است که مصرف این هفته اما در این زمینه باقی مانده است لود می شود برای روز کاری خیریه باز با جاستین توماس جان رحم بروکس Koepka Jordan Spieth جاستین رز فیل مایکلسون, پاتریک رید و ریکی فاولر همه در این زمینه است.

آنچه در مورد ببر ؟

تایگر وودز هنوز برای از سرگیری مسابقات بازی و نشستن دوباره این هفته است.

چگونه می توانم تماشای مسابقات بدون کابل?

شما نیاز به گلف کانال برای دو دور اول و اوایل پوشش در آخر هفته. CBS است بعد از ظهر پوشش نهایی در دو دور بیش از آخر هفته. (ویراستاران' توجه داشته باشید: ViacomCBS است شرکت مادر CNET.)

در اینجا پخش برنامه:

Golf Channel

  • پنج شنبه و جمعه: 3 تا 6 p. m. ET (12-3 p. m. PT)
  • شنبه و یکشنبه: 1-3 p. m. و همکاران (10 صبح-12 p. m. PT)

CBS

  • شنبه و یکشنبه: 3-6 p. m. ET (12-3 p. m. PT)

اگر شما لازم نیست که یک کابل یا ماهواره ای تلویزیون اشتراک شما می توانید به تماشای روز کاری خیریه باز با یکی از برنامه های زنده تلویزیونی خدمات زیر. گرفتن این است که هر سرویس حمل هر شبکه محلیپس از بررسی هر یک با استفاده از لینک های زیر به مطمئن شوید که آن را حمل CBS در منطقه خود را برای تعطیلات آخر هفته پوشش.

اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه با پذیرایی خوب شما می توانید به تماشای نهایی در دو دور در فردا به صورت رایگان بر روی بیش از حد هوا پخش کانال های فقط با اتصال یک قیمت مناسب (زیر 30 دلار) آنتن به تقریبا هر تلویزیون.

جدی طرفداران گلف می توانید پوشش زنده این مسابقات با PGA Tour Live اشتراک از NBC Sports و یا از نخست تصویری. هزینه آن $9.99 یک ماه یا $65 سال و ویژگی های زنده گروه پوشش و 10 دقیقه دور recaps از برجسته گلف بازان.

Hulu با زنده تلویزیون هزینه $55 یک ماه و شامل CBS و گلف کانال. با کلیک بر روی "مشاهده کانال های خود را در منطقه" لینک در خود صفحه خوش به ببینید که کانال های محلی ارائه شده در کد پستی خود را. ما به عنوان خوانده شده Hulu با زنده تلویزیون نقد و بررسی.

AT&T تلویزیون در حال حاضر اساسی $65-یک-هفته به همراه بسته شامل CBS و آن $80-یک-ماه حداکثر بسته می افزاید: گلف کانال. شما می توانید با استفاده از آن کانال مراجعه به ابزار است که برای دیدن کانال های محلی در دسترس هستند که در آن شما زندگی می کنند. ما به عنوان خوانده شده AT&T تلویزیون در حال حاضر بررسی.

FuboTV هزینه 55 $در هر ماه (رفتن به 60 دلار در اوت. 1) و شامل CBS و گلف کانال. اینجا را کلیک کنید برای دیدن که کانال های محلی می کنید. ما به عنوان خوانده شده FuboTV نقد و بررسی.

زنجیر تلویزیون ارائه نمی CBS. برای اوایل دور اقدام و شروع تعطیلات آخر هفته دور شما می توانید گلف کانال با 10 دلار یک ماه ورزش های اضافی اضافه کردن به $30-یک ماه آبی بسته است. ما به عنوان خوانده شده زنجیر تلویزیون را نقد کنید.

همه از زنده تلویزیون جریان خدمات فوق پیشنهاد محاکمه آزاد اجازه می دهد تا شما را به لغو در هر زمان و نیاز به یک جامد اتصال به اینترنت. برای اطلاعات بیشتر ؟ ما را بررسی کنید عظیم جریان, خدمات راهنمای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب