چگونه به سازمان دیده بان سن. کامالا هریس, NBA, ستاره راسل وستبروک Juneteenth livestream در حال حاضر - CNET

تاریخ livestream از تولسا بلوک در روز شنبه. Tulsa, اوکلاهما است یک بار دیگر در مرحله ملی بیش از مسائل از مسابق

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 تیر 1399
juneteenthblockparty.png

تاریخ livestream از تولسا بلوک در روز شنبه.

Tulsa, اوکلاهما است یک بار دیگر در مرحله ملی بیش از مسائل از مسابقه. روز جمعه Rev. Al Sharpton ناودان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سخنرانی در داده های تاریخی Greenwood منطقه به عنوان بخشی از این شهر جشن به افتخار Juneteenthتعطیلات که نشانه پایان برده داری و آزادی آمریکایی های سیاه و سفید. در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را در برگزاری یک کمپین تجمع در تولسا و پس از آن به عقب هل دادن یک روز در پاسخ به انتقادات در مورد تناسب برگزاری آن در Juneteenth.

مغلوب ساختن پیشی جستن و Sharpton نیست تنها نام بزرگ جمع آوری در شهرستان. NBA ستاره راسل وستبروک دیابت کامالا هریس بازیگر Alfre Woodard و چند ده دیگر هنرمندان هنرمندان و فعالان و سیاستمداران خواهد شد از ویژگی های در شنبه تولسا Juneteenth بلوک. این رویداد livestream شروع می شود در 6 p. m. CT (4 p. m. PT) -- یک ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی آغاز می شود و در حدود یک مایل دور است -- و انتظار می رود به ویژگی های پیام های سیاسی است که شامل پلیس اصلاحات.

تیفانی Crutcher برای مثال که برادر Terrance بود به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس تولسا در سال 2016 شده است به یک رهبر در این شهر حرکت برای پلیس اصلاحات و صحبت خواهد شد در این مراسم است.

شما می توانید به تماشای Juneteenth رویداد زنده در تولسا بلوک وب سایت و Instagram صفحه.

زمان مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع و Juneteenth بلوک های ویژه تند و تلخ. سال آینده در این شهرستان یادبود سالگرد 100 از تولسا مسابقه کشتار.

دو روز ولگردی و قانونی شکنی از لحاظ نژادی سوخت تخریب آغاز شد مارس 31, 1921, کشته شدن 36 نفر و سیما 35 بلوک از یک منطقه مرکزی به شهرستان موفق, سیاه جامعه آمریکا از جمله منطقه شناخته شده به عنوان سیاه و سفید وال استریت.

شنبه تولسا Juneteenth بلوک نشانه 155 مکان سالگرد آزادی از بردگی سیاهان در ایالات متحده است. این شهر به طور معمول دارای یک Juneteenth جشن به تعویق افتاد اما آن فرد در رویداد بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع همچنین یک منبع نگرانی آن می تواند منجر به یک coronavirus شیوع آن در سالن محل.

اگر شما در حال شرکت در یک رویداد زنده در فرد توصیه می کنیم که شما با پوشیدن یک ماسک صورت برای کمک به محافظت در برابر گسترش coronavirus است که شدت رو به افزایش در اوکلاهما و بیش از 20 ایالت متحده است. خوانده شده در چگونه برای محافظت از خودتان در یک تظاهرات دیگر قابل اجرا راهنمایی در ایمن ماندن.

برای اطلاعات بیشتر اینجا چه Juneteenth معنی, چگونه برخی از شرکت های فن آوری در حال تجلیل از روز, چگونه برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از اعتراضات پایان و چگونه برای پیدا کردن و حمایت از سیاه و سفید متعلق به رستوران در نزدیکی شما.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن