چگونه به تماشای بازی های لیگ برتر در زندگی ما بدون کابل - CNET

Mohamed Salah و لیورپول تنها دو پیروزی به دور از تاج قهرمانان انگلستان است. گتی ایماژ پس از بستن آن فصل در ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399
gettyimages-1203388983

Mohamed Salah و لیورپول تنها دو پیروزی به دور از تاج قهرمانان انگلستان است.

گتی ایماژ

پس از بستن آن فصل در اواسط ماه مارس در میان coronavirus شیوع حرفه ای فوتبال در انگلستان است که بازگشت به زمین -- البته در خالی استادیوم. لیگ برتر از سر گرفته خواهد آن فصل در 17 ژوئن هنگامی که استون ویلا و شفیلد یونایتد دیدار و پس از منچستر سیتی و آرسنال. تیم هنوز نه یا 10 بازی به بازی لیورپول خواهد سعی کنید به انتخاب کنید تا جایی که آن را ترک کردن و ادامه تاریخی آن فصل است. به آن نیاز دارد تنها دو برد در آن نه باقی مانده مسابقات را به نفع خود عنوان برای اولین بار در 30 سال.

ورزشی-گرسنگی طرفداران در آمریکا می توانید به تماشای بازی های لیگ برتر زنده در NBC و NBCSN. بازی های لیگ برتر نیز خواهد بود که برای اولین بار زندگی ورزشی به نظر می رسد در NBC جدید, جریان, خدمات, طاووس. شما می توانید NBC پخش برنامه مسابقات به نشان داده شده است در زندگی ما. نگه داشتن خواندن برای دیدن گزینه های خود را برای تماشای این نتیجه از فارسی فصل فوتبال.

چگونه به سازمان دیده بان لیگ برتر بدون کابل

ساکنان ایالات متحده نمی نیاز به یک کابل یا ماهواره ای تلویزیون اشتراک به منظور تماشای ان بی سی یا NBCSN یا تأیید هویت یک حساب کاربری به منظور جریان این مسابقات در NBCSports.com یا NBC Sports app. همه از عمده live TV streaming خدمات شامل NBC و NBCSN و شما می توانید با استفاده از یک تلویزیون زندگی می کنند جریان ثبت نام برای ورود به سیستم NBC Sports live streams آنلاین.

اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه با پذیرایی خوب شما می توانید به تماشای بازی های لیگ برتر نشان داده شده در NBC به صورت رایگان تنها با اتصال یک قیمت مناسب (زیر 30 دلار) آنتن به تقریبا هر تلویزیون.

زنجیر تلویزیون $30-یک ماه آبی طرح شامل NBC و NBCSN. آدرس خود را وارد کنید برای دیدن اینجا است که کانال های محلی در دسترس هستند که در آن شما زندگی می کنند. ما به عنوان خوانده شده زنجیر تلویزیون را نقد کنید.

طاووس است که در حال حاضر در دسترس تنها به Comcast مشترکین خواهد شد نورد از برای هر کس در ژوئیه 15. این ارائه می دهد سه ردیف: محدود رایگان, طرح و دو نمایم. Ad-پشتیبانی از حق بیمه طرح هزینه 4.99 $در ماه و آگهی رایگان حق بیمه طرح هزینه $9.99 در ماه است. تخفیف در دسترس هستند اگر شما ثبت نام برای یک سال قبل از جولای 14; شما می توانید نسخه آگهی پشتیبانی برای $30 یا نسخه آگهی رایگان برای $70. شما نیاز به یکی از Premium برنامه ای برای تماشای بازی های لیگ برتر. ما به عنوان خوانده شده طاووس نقد و بررسی.

همه از زنده تلویزیون جریان خدمات خارج از طاووس در بالا ارائه محاکمه رایگان و اجازه می دهد تا شما را به لغو در هر زمان و نیاز به یک جامد اتصال به اینترنت. برای اطلاعات بیشتر ؟ ما را بررسی کنید عظیم جریان, خدمات راهنمای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب