چگونه به سازمان دیده بان: مدیران عامل اپل و آمازون ، گوگل و Facebook امپریالیسم - CNET

مارک زوکربرگ سوندار پیچای تیم کوک و جف بزوس خواهد بود شهادت در برابر کنگره در جولای 27. برتراند Guay توبیاس ش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 مرداد 1399
Mark Zuckerberg, Sundar Pichai, Tim Cook and Jeff Bezos

مارک زوکربرگ سوندار پیچای تیم کوک و جف بزوس خواهد بود شهادت در برابر کنگره در جولای 27.

برتراند Guay توبیاس شوارتس آنجلا وایس علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ

سر چند تن از امریکا بزرگترین شرکت های فن آوری در حال رفتن به کنگره در دوشنبه 27 ژوئیه به شهادت قبل از قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی. در میان کسانی که انتظار می رود به نظر می رسد مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک مدیر عامل گوگل Sundar Pichai و Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ.

در موضوع پانل "در حال انجام بررسی رقابت در بازار دیجیتال."

"پس از ماه ژوئن گذشته فرعی شده است بررسی تسلط تعداد کمی از سیستم عامل های دیجیتال و کفایت موجود قوانین ضد تراست و اجرای" خانه قضائیه رئیس کمیته Jerrold Nadler و آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David Cicilline گفت: در یک بیانیه مشترک.

"با توجه به نقش محوری این شرکت بازی در زندگی مردم آمریکا بسیار مهم است که مدیران آینده هستند. به عنوان ما گفت: از شروع شهادت آنها ضروری است برای ما برای تکمیل این بررسی است."

در اینجا چگونه شما می توانید به دنبال همراه.

هنگامی که شنیدن ؟

این جلسه برگزار خواهد شد در روز دوشنبه 27 ژوئیه در 12:00 p. m. ET/9 a. m. PT.

که در آن جلسه در نظر گرفتن محل ؟

جلسه برنامه ریزی شده است را در Rayburn خانه ساختمان اداری در واشنگتن ،

آیا مدیران در فرد ظاهر می شود?

این بخش مشخص نیست. در اعلام شنوایی همراه با آزادی مطبوعات اشاره کرد که "در حال حاضر تحت قوانین خانه شهود و عضو مجاز به نظر می رسد عملا." با توجه به افزایش COVID-19 موارد در سراسر کشور معلوم نیست که اگر مدیران یا اعضای کمیته فرعی ظاهر می شود در فرد به شنیدن و یا اگر آنها را به جای انتخاب کردن به نظر می رسد از راه دور.

چگونه می توانم?

خانه فرعی خواهد بود جریان دادرسی در آن کانال یوتیوب.

چرا این مهم است ؟

صرف نظر از آنچه شما انجام آنلاین شما احتمالا نهفته حداقل یکی از این چهار شرکت در یک نسبتا عمده ای در راه است.

اپل و گوگل کار دو تا از محبوب ترین سیستم های عامل تلفن همراه در جهان و به ترتیب کنترل iOS' App Store و Android Google Play Store.

Logos of Google, Amazon, Apple and Facebook

گوگل, آمازون, Facebook و اپل ضد تراست تحت فشار دولت آمریکا.

لیونل Bonaventure/خبرگزاری گتی ایماژ

اپل مواجه شده است و افزایش آنتی تراست نگرانی در ماه های اخیر در مورد آن فروشگاه App شیوه, با اتحادیه اروپا به تازگی راه اندازی رسیدگی به دیجیتال فروشگاه و وزارت دادگستری شایعه به وزن اقدام مشابه.

آمازون آن اسم ماموت تجارت الکترونیکی حضور و تولید خود کالا که برخی از آنها در رقابت با کسانی که از دیگر فروشندگان در فروشگاه آنلاین. این پتانسیل داده های اضافی است که آمازون دسترسی به زیر آتش بعد از وال استریت ژورنال گزارش مفصل چگونه آمازون با استفاده از چنین داده ها به کمک آن مجموعه, قیمت گذاری تعیین می کند که ویژگی های به عنوان سمبل و تصمیم می گیرید که آیا آن را حتی ارزش درگیر شدن در یک رده محصول می باشد.

پس از وال استریت ژورنال داستان بیرون آمدن از خانه به نام برای بزوس به شهادت.

Google و Facebook در علاوه بر این به در حال اجرا در این کشور محبوب ترین موتور جستجو و شبکه های اجتماعی به ترتیب تسلط بر بخش عمده ای از تبلیغات دیجیتال در بازار است.

گوگل شده است تحت افزایش آنتی تراست بررسی متحده در سراسر کشور بیش از آن تبلیغ کسب و کاربا DOJ رود فایل خود طرح دعوی در دادگاه در این تابستان.

Facebook نشان داد در سال گذشته که کمیسیون تجارت فدرال تحقیقات به این شرکت خرید Instagram و واتساپ و اینکه آیا آنها ساخته شده بودند برای سرکوب رقابت است. فراتر از زوکربرگ ظاهر می شود قبل از کنگره او را به عنوان به خوبی به عنوان COO Sheryl Sandberg می تواند مخلوع توسط FTC به عنوان بخشی از تحقیقات خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب