چگونه به سازمان دیده بان: اپل, آمازون, گوگل, Facebook اجرائی به شهادت به کنگره – CNET

سر چند تن از امریکا بزرگترین شرکت های فن آوری در حال رفتن به کنگره به شهادت قبل از قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی. در میان کسانی که انتظار می رود به نظر می رسد مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک مدیر عامل گوگل Sundar Pichai و Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ.

در این جلسه برنامه ریزی شده برای روز شنبه, جولای 27. اما ممکن است به تعویق افتاد, به واشنگتن, مذاکرات اواخر, John Lewis, یک نماینده دموکرات و رهبر جنبش حقوق مدنی که فوت کرد در اوایل این هفته از سرطان لوزالمعده است. لوئیس دروغ در دولت در کنگره برجک آغاز در روز دوشنبه.

Axios گزارش شنوایی می تواند دوباره برای هفته Aug. 3.

در موضوع در جلسه کمیته فرعی است “در حال انجام بررسی رقابت در بازار دیجیتال.” تمام شرکت ها و نفوذ قابل توجه بر بازارهای خود و هر گزارش شده است که در مواجهه با یک پروب توسط وزارت دادگستری و یا ائتلافی از دولت به طور کلی وکیل.

“پس از ماه ژوئن گذشته فرعی شده است بررسی تسلط تعداد کمی از سیستم عامل های دیجیتال و کفایت موجود قوانین ضد تراست و اجرای” خانه قضائیه رئیس کمیته Jerrold Nadler و آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David Cicilline گفت: در یک بیانیه مشترک.

“با توجه به نقش محوری این شرکت بازی در زندگی مردم آمریکا بسیار مهم است که مدیران آینده هستند. به عنوان ما گفت: از شروع شهادت آنها ضروری است برای ما برای تکمیل این بررسی است.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل, آمازون, Facebook و گوگل به گریل شده توسط کنگره


5:33

در اینجا چگونه شما می توانید به دنبال همراه.

هنگامی که شنیدن ؟

این جلسه در اصل به جای برنامه ریزی شده در دوشنبه 27 ژوئیه در 12:00 p. m. و/9 a. m. PT. که به سوال پرتاب در روز پنج شنبه شب. این جلسه می تواند دوباره برای هفته Aug. 3. این معلوم نیست چه زمانی رسیدگی خواهد داشت.

که در آن جلسه در نظر گرفتن محل ؟

این جلسه در حال حاضر برنامه ریزی شده را در Rayburn خانه ساختمان اداری در واشنگتن ،

آیا مدیران در فرد ظاهر می شود?

این بخش مشخص نیست. در اعلام شنوایی همراه با آزادی مطبوعات اشاره کرد که “در حال حاضر تحت قوانین خانه شهود و عضو مجاز به نظر می رسد عملا.” با توجه به افزایش COVID-19 موارد در سراسر کشور معلوم نیست که اگر مدیران یا اعضای کمیته فرعی ظاهر می شود در فرد به شنیدن و یا اگر آنها را به جای انتخاب کردن به نظر می رسد از راه دور.

چگونه می توانم?

خانه فرعی خواهد جریان دادرسی در آن کانال یوتیوب.

چرا این مهم است ؟

صرف نظر از آنچه شما انجام آنلاین شما احتمالا نهفته حداقل یک یا بیشتر از این شرکت ها در یک نسبتا عمده ای در راه است.

اپل و گوگل کار دو تا از محبوب ترین سیستم های عامل تلفن همراه در جهان و به ترتیب کنترل iOS’ App Store و Android Google Play Store.

Logos of Google, Amazon, Apple and Facebook

گوگل, آمازون, Facebook و اپل ضد تراست تحت فشار دولت آمریکا.

لیونل Bonaventure/خبرگزاری گتی ایماژ

اپل مواجه شده است و افزایش آنتی تراست نگرانی در ماه های اخیر در مورد آن فروشگاه App شیوه, با اتحادیه اروپا به تازگی راه اندازی رسیدگی به دیجیتال فروشگاه و وزارت دادگستری شایعه به وزن اقدام مشابه.

آمازون آن اسم ماموت تجارت الکترونیکی حضور و تولید خود کالا که برخی از آنها در رقابت با کسانی که از دیگر فروشندگان در فروشگاه آنلاین. این پتانسیل داده های اضافی است که آمازون دسترسی به زیر آتش بعد از وال استریت ژورنال گزارش مفصل چگونه آمازون با استفاده از چنین داده ها به کمک آن مجموعه, قیمت گذاری تعیین می کند که ویژگی های به عنوان سمبل و تصمیم می گیرید که آیا آن را حتی ارزش درگیر شدن در یک رده محصول می باشد.

پس از وال استریت ژورنال, داستان و آمد به این خانه به نام برای بزوس به شهادت.

Google و Facebook در علاوه بر این به در حال اجرا در این کشور محبوب ترین موتور جستجو و شبکه های اجتماعی به ترتیب تسلط بر بخش عمده ای از تبلیغات دیجیتال در بازار است.

گوگل شده است تحت افزایش آنتی تراست بررسی متحده در سراسر کشور بیش از آن تبلیغ کسب و کاربا DOJ رود فایل خود طرح دعوی در دادگاه در این تابستان.

Facebook نشان داد در سال گذشته که کمیسیون تجارت فدرال تحقیقات به این شرکت خرید Instagram و واتساپ و اینکه آیا آنها ساخته شده بودند برای سرکوب رقابت است. فراتر از زوکربرگ ظاهر می شود قبل از کنگره او را به عنوان به خوبی به عنوان COO Sheryl Sandberg می تواند مخلوع توسط FTC به عنوان بخشی از تحقیقات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>