چگونه به سازمان دیده بان: اپل, آمازون, گوگل, Facebook اجرائی به صورت کنگره - CNET

سر چند تن از بزرگترین شرکت های فن آوری در ما می رویم به کنگره به شهادت قبل از قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 مرداد 1399

سر چند تن از بزرگترین شرکت های فن آوری در ما می رویم به کنگره به شهادت قبل از قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی در چهار شنبه در ظهر و همکاران (9 a. m. PT). در میان کسانی که برنامه ریزی شده به نظر می رسد مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک الفبا و مدیر عامل گوگل Sundar Pichai و Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ.

این جلسه به تعویق افتاد دو روز به طوری که واشنگتن می تواند سوگواری John Lewis, یک نماینده دموکرات و رهبر جنبش حقوق مدنی که درگذشت جولای 17 از سرطان لوزالمعده است.

در موضوع در جلسه کمیته فرعی است "در حال انجام بررسی رقابت در بازار دیجیتال." تمام شرکت ها و نفوذ قابل توجه بر بازارهای خود و هر گزارش شده است که در مواجهه با یک پروب توسط وزارت دادگستری و یا ائتلافی از دولت به طور کلی وکیل.

"پس از ماه ژوئن گذشته فرعی شده است بررسی تسلط تعداد کمی از سیستم عامل های دیجیتال و کفایت موجود قوانین ضد تراست و اجرای" خانه قضائیه رئیس کمیته Jerrold Nadler و آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David Cicilline گفت: در یک بیانیه مشترک.

"با توجه به نقش محوری این شرکت بازی در زندگی مردم آمریکا بسیار مهم است که مدیران آینده هستند. به عنوان ما گفت: از شروع شهادت آنها ضروری است برای ما برای تکمیل این بررسی است."

در اینجا چگونه شما می توانید به دنبال همراه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل, آمازون, Facebook و گوگل به گریل شده توسط کنگره

5:33

هنگامی که شنیدن ؟

در این جلسه مجموعه ای برای چهار شنبه 29 جولای ظهر ET/9 a. m. PT. این معلوم نیست چه زمانی رسیدگی خواهد داشت.

که در آن جلسه در نظر گرفتن محل ؟

این جلسه در حال حاضر برنامه ریزی شده را در Rayburn خانه ساختمان اداری در واشنگتن, DC.

آیا مدیران در فرد ظاهر می شود?

در اعلام شنوایی همراه با آزادی مطبوعات اشاره کرد که "در حال حاضر تحت قوانین خانه شهود و عضو مجاز به نظر می رسد عملا." با توجه به افزایش COVID-19 موارد در سراسر کشور معلوم نیست اگر مدیران یا اعضای کمیته فرعی ظاهر خواهد شد در شخص و یا از راه دور.

چگونه می توانم?

خانه فرعی خواهد جریان دادرسی در آن کانال یوتیوب. آن را نیز می توان در پخش کانال های کابل مانند C-SPAN.

چرا این مهم است ؟

صرف نظر از آنچه شما انجام آنلاین شما احتمالا تحت تاثیر حداقل یک یا بیشتر از این شرکت ها در یک نسبتا عمده ای در راه است.

اپل و گوگل کار دو تا از محبوب ترین سیستم های عامل تلفن همراه در جهان و به ترتیب کنترل iOS' App Store و Android Google Play Store.

Logos of Google, Amazon, Apple and Facebook

گوگل, آمازون, Facebook و اپل همه رو ضد تراست نگرانی.

لیونل Bonaventure/خبرگزاری گتی ایماژ

اپل مواجه شده است و افزایش آنتی تراست نگرانی در ماه های اخیر در مورد آن فروشگاه App شیوه, با اتحادیه اروپا به تازگی راه اندازی رسیدگی به دیجیتال فروشگاه و وزارت دادگستری شایعه به وزن اقدام مشابه.

آمازون آن اسم ماموت تجارت الکترونیکی حضور و تولید خود کالا که برخی از آنها در رقابت با کسانی که از دیگر فروشندگان در فروشگاه آنلاین. این پتانسیل داده های اضافی است که آمازون دسترسی به زیر آتش بعد از وال استریت ژورنال گزارش مفصل چگونه آمازون با استفاده از چنین داده ها به کمک آن مجموعه, قیمت گذاری تعیین می کند که ویژگی های به عنوان سمبل و تصمیم می گیرید که آیا آن را حتی ارزش درگیر شدن در یک رده محصول می باشد.

پس از مجله داستان آمد از خانه به نام برای بزوس به شهادت.

Google و Facebook در علاوه بر این به در حال اجرا در این کشور محبوب ترین موتور جستجو و شبکه های اجتماعی به ترتیب تسلط بر بخش عمده ای از تبلیغات دیجیتال در بازار است.

گوگل شده است تحت افزایش آنتی تراست بررسی متحده در سراسر کشور بیش از آن تبلیغ کسب و کاربا DOJ رود فایل خود طرح دعوی در دادگاه در این تابستان.

Facebook نشان داد در سال گذشته که کمیسیون تجارت فدرال تحقیقات به این شرکت خرید Instagram و واتساپ و اینکه آیا آنها ساخته شده بودند برای سرکوب رقابت است. فراتر از زوکربرگ ظاهر می شود قبل از کنگره او را به عنوان به خوبی به عنوان COO Sheryl Sandberg می تواند مخلوع توسط FTC به عنوان بخشی از تحقیقات خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب