چگونه به جریان Beyoncé سیاه و سفید پادشاه در دیزنی به صورت رایگان و یا در تخفیف - CNET

دیزنی به علاوه شامل بسیاری از دیزنی نمایشی منتشر شد فیلم, به علاوه هر قسمت از سیمپسونها جدید جنگ ستارگان تلویز

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 12 مرداد 1399
disney-plus-3715

دیزنی به علاوه شامل بسیاری از دیزنی نمایشی منتشر شد فیلم, به علاوه هر قسمت از سیمپسونها جدید جنگ ستارگان تلویزیون را نشان می دهد و بیشتر.

آنجلا Lang/CNET

دیزنی به علاوهمحبوب جدید, جریان, خدمات, از, دیزنی است و به Netflix یک اجرا برای پول خود را. این فیلم برداری نسخه از برادوی smash hit همیلتون جاری به طور انحصاری در دیزنی به علاوه در اوایل ماه جولای و در روز جمعه بیانسه آلبوم تصویری سیاه و سفید پادشاه شروع به جریان به طور انحصاری بر روی پلت فرم بیش از حد. جدید آلبوم تصویری یک همراه و همدم به او شیر شاه-الهام گرفته از آلبوم هدیه, جشن, سیاه تعالی و فرهنگ است.

متاسفانه دیزنی به همراه دیگر ارائه می دهد یک هفت روز تست رایگان برای مشترکین جدید. اما اگر شما بوده ام آهسته به ثبت نام نگران نباشید-شما هنوز هم می تواند استفاده از آزمایش از ما Mobile و Verizon یا دیگر بسته نرم افزاری.

ما تلفن همراه ارائه شده است رایگان دیزنی به علاوه subcription به مشتریان با سه یا بیشتر از سه خط سرویس به عنوان بخشی از یک معامله بسته که شامل دیگر اشتراک رایگان به سرگرمی های مختلف از جمله Netflix, Apple TV Plus و Spotify در. و موجود و جدید Verizon نامحدود Fios یا 5G طرح خانه مشترک هنوز هم می توانید دریافت رایگان سال دیزنی به علاوه.

دیزنی به علاوه که راه اندازی Nov. 12 هزینه 7 دلار در ماه و یا $70 سال به اشتراک. (تنها در دسترس در ایالات متحده و کانادا و هلند در حال حاضر دیزنی به همراه راه اندازی در بیشتر کشور در سال آینده.) این پلت فرم به دیزنی را فیلم ها از جمله جنگ ستارگان, مارول و پیکسار franchises. دیزنی همچنین دارای یک تخته سنگ از اصلی نشان می دهد و فیلم را به جریان از جمله جنگ ستارگان spinoff از Mandalorian و یکی دیگر از فیلم های بالقوه در آثار شامل Ewan McGregor reprising نقش خود را به عنوان جوان Obi-Wan Kenobi.

در اینجا چگونه به صرفه جویی در برخی از پول با دیزنی به علاوه اشتراک.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان در ماه ژوئیه سال 2020

3:50

چگونه می توانید در Verizon معامله

اگر شما در حال حاضر یک Verizon نامحدود مشتری:

1. سر به ورایزون دیزنی به همراه ثبت نام در صفحه کلیک کنید و یا ضربه بزنید و شروع کنید.
2. تحت عنوان در حال حاضر نامحدود? کلیک کنید یا ضربه بزنید دریافت دیزنی+و سپس ورود به سیستم با نام کاربری و رمز عبور.
3. در صفحه بعدی زیر 1 سال در ایالات متحده $6.99/ماه پس ازکلیک کرده و یا ضربه بزنید دریافت دیزنی+ را فشار دهید.
4. بررسی جعبه به قبول شرایط و ضوابط و سپس کلیک کنید یا ضربه بزنید تا ثبت نام در دیزنی+ را فشار دهید.

اگر شما یک Verizon wireless, مشتری, اما نمی, ثبت نام در مقدماتی طرح نامحدود:

1. سر به ورایزون دیزنی به علاوه صفحه ثبت نام کلیک کنید یا ضربه بزنید و شروع کنید.
2. تحت عنوان تغییر طرح خود را به نامحدود? کلیک کنید و یا شیر را تغییر دهید خود را طرحو سپس ورود به سیستم با نام کاربری و یا رمز عبور.
3. تبدیل به یکی از ورایزون نامحدود بی سیم طرح و سپس سر به ورایزون دیزنی به علاوه صفحه ثبت نام برای ثبت نام در دیزنی به علاوه.

اگر شما یک ورایزون بی سیم یا Fios مشتری اما می خواهم به ثبت نام برای یک مقدماتی طرح:

1. سر به ورایزون دیزنی به علاوه صفحه ثبت نام کلیک کنید یا ضربه بزنید و شروع کنید.
2. تحت عنوان سوئیچ به Verizonکلیک کنید و یا شیر سوئیچ به نامحدودو یا تحت عنوان سوئیچ به Fios صفحه اصلی اینترنت کلیک کنید و یا شیر سوئیچ به Fiosو سپس به دنبال دستورالعمل برای شروع یک سرویس جدید است.
3. هنگامی که شما ثبت نام کرده اید را به ورایزون دیزنی به علاوه صفحه ثبت نام برای ثبت نام در دیزنی به علاوه.

Verizon ارائه می دهد پنج واجد شرایط نامحدود بی سیم طرح در محدوده قیمت از $35 در هر خط (با حداقل چهار خط) به 90 دلار برای یک خط. ورایزون نیز دارای سه Fios صفحه اصلی اینترنت برنامه اعم از 40 دلار به 80 دلار بسته کمک هزینه داده و در دسترس بودن.

gettyimages-1161993471

Beyoncé جدید آلبوم تصویری سیاه و سفید است و شاه جریان خواهد شد به طور انحصاری در دیزنی به علاوه.

گتی/گرت Cattermole

پشته Verizon ارائه با دیگر معاملات

اگر شما در حال حاضر گرفته شده استفاده از پیشنهاد دیگری مانند سه-سال-برای-به-قیمت-از-دو معامله دیزنی به علاوه ارائه شده در اوایل این سال شما هنوز هم می توانید دریافت رایگان سال به عنوان یک مشتری Verizon. فقط ثبت نام برای رایگان سال دیزنی به علاوه از طریق Verizon سایت به عنوان شما به طور معمول.

هنگامی که شما در حال هدایت به دیزنی به علاوه وب سایت ورود به سیستم با نام کاربری شما استفاده می شود زمانی که شما خرید اشتراک خود را و دیزنی به همراه اعمال خواهد شد رایگان سال به حساب کاربری خود. این بدان معناست که شما می توانید به عنوان بسیاری از چهار سال قیمت دو بسته بسته شما در حال حاضر خریداری شده است. توجه داشته باشید که Verizon معامله خواهد شد تعداد نسبت به سال اول خود را و خود را بسته خریداری شده باقی مانده.

چگونه در آمریکا تلفن همراه معامله

ما تلفن همراه ارائه می دهد یک بسته نرم افزاری از "پردازش" به مشتریانی که ثبت نام برای خطوط متعدد. با دو خط خدمات به مشتریان واجد شرایط هستند را انتخاب کنید از اشتراک رایگان یا تلویزیون اپل به علاوه پاندورا به علاوه یا کسی به علاوه LiveXLive. با سه خط از سرویس مشتریان می توانند با انتخاب یک گزینه از این لیست و یکی از دو دیزنی Plus-Hulu-ESPN Plus, بسته نرم افزاری, Netflix, Audible, Spotify در خانواده و یا موسیقی اپل خانواده اشتراک. اضافه کردن مجموع چهار خط و شما می توانید اضافه کردن یکی دیگر از سرویس رایگان و بالای آن دو انتخاب از هر دو ایکس باکس زنده طلا یا پلی استیشن پلاس.

آمریکا تلفن همراه معامله کمی متفاوت است که در آن شما مشترک به خدمات فوق و با ما همراه کسور هزینه از کسانی که اشتراک از تلفن همراه خود را, لایحه بنابراین شما پرداخت برای همه چیز به طور جداگانه.

برای ثبت نام با ما همراه معامله سر به صفحه فرود بر ما موبایل وب سایت را انتخاب کنید و شروع را فشار دهید در بالای صفحه.

دیگر چگونه به صرفه جویی در پول در دیزنی Plus

در 7 دلار در ماه دیزنی به علاوه در حال حاضر قیمت بین 5 دلار در ماه Apple TV Plus سرویس Netflix بکشد $9-یک-ماه پایه ردیف. به شیرین معامله دیزنی است که بسته بندی دیزنی به علاوه با Hulu (با تبلیغات) و ESPN Plus و ارائه 5% تخفیف اگر شما مشترک برای هر سه جریان آن گزینه در مجموع 13 دلار در ماه است. دیزنی اشاره کرده آن ممکن است در نظر گرفتن افزایش قیمت دیزنی به علاوه در آینده به عنوان خدمات گسترش میدارد و بیشتر فیلم و نشان می دهد.

دیزنی به همراه مشترکین نیز واجد شرایط برای یک هفته تست رایگان پس از سه ماه از Starz برای 5 دلار در هر ماه پس از آن افزایش قیمت به $9 در هر ماه. برای استفاده از این مقابله است, همه شما باید انجام دهید این است که قبول این پیشنهاد را هنگامی که آن را به شما ارائه شده در طول دیزنی خود را به همراه ندارید.

برای اطلاعات بیشتر, چک کردن , چگونه دیزنی به علاوه در مقایسه با دیگر جریان خدماتو نحوه لغو دیزنی خود را به همراه اشتراک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن