چگونه به افتخار همسر خود را

چه چیزی شما فکر می کنم زمانی که شما می شنوید کلمه "honor?" برخی فکر می کنم ما نظامی برادران و خواهران که در حا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 اردیبهشت 1399

چه چیزی شما فکر می کنم زمانی که شما می شنوید کلمه "honor?" برخی فکر می کنم ما نظامی برادران و خواهران که در حال مبارزه با افتخار. دیگران فکر می کنم در مورد پدر و مادر خود را و چگونه زندگی ما افتخار خود را کار سخت و انرژی به منظور بالا بردن ما. کلمه افتخار است مقدار وزن و کرامت به آن متصل است. برای کسانی از ما که با هم ازدواج ارج نهادن به ما از همسران باید بیشترین اولویت است.

به افتخار کسی که بدان معنی است که شما مراقبت عمیقا در مورد احترام آنها است. متاسفانه بسیاری از مردان موفق به افتخار همسران خود را به طور مداوم. بحث ما بد در مورد ما از همسران به دوستان ما زمانی که ما ناراحت است. ما نگاهی به دیگر زنان آنلاین و یا در دنیای واقعی است. در زمان ما بی احترامی و بی احترامی به ما از همسران حتی بدون دانستن آن. با استفاده از کلمه خود را در اینجا 5 راه ما می تواند افتخار ما زنان.

1. نگه دارید

آن را یک نقطه برای نگه داشتن همسر خود را روزانه با هیچ رشته های متصل.

هنگامی که آخرین باری که شما به سادگی برگزار شد و همسر خود را و یا دست خود را? یکی از بزرگترین نیازهای همسران ما را لمس فیزیکی. اعطا شده, همه همسران ایجاد می شوند به همان اندازه. همسر شما ممکن است نفرت برگزار شد. اما بسیاری از زنان برای کسی به آنها را نگه دارید. آن را یک نقطه برای نگه داشتن همسر خود را روزانه با هیچ رشته های متصل. همین حالا او را در آغوش انتظار ، راه دیگر برای "hold" او است که رهبر از خانه. مراقبت از برخی از وظایف برای او و اجازه دهید او را می دانم که او یک اولویت است.

2. پیشنهاد

صداقت: چگونه اغلب شما را به انجام لباس های شسته شده برای همسر خود و یا هر کار دیگری که می شناسید و نه مورد علاقه خود را ؟ ارائه تراشه و بر وظایف معمول. ارائه پیشنهادات به زندگی خود را آسان تر و نه بیشتر دشوار است. پیشنهاد به بچه ها به طوری که او می تواند قطع با برخی از دوستان. در ابتدا او ممکن است فکر می کنم شما تا به چیزی. اما اگر شما سازگار باشد او را تشخیص صداقت خود را.

3. هیچ

یاد بگیرند که می گویند هیچ. در هر زمان شما می گویند بله به یک چیز به شما می گویند هیچ به همه چیز. تمرین نه گفتن در راه است که افتخارات خود را ، افراد خود را ممکن است بخواهید به بازی بسکتبال در صبح روز شنبه اما فکر می کنم در مورد آنچه شما بله به بسکتبال وسیله ای برای همسر خود است. اگر آن را همه خوب به بازی و از آن لذت ببرید با بچه های خود. اما اگر آن ممکن است باعث درگیری و یا نا امیدی یا استرس برای همسر خود می گویند هیچ. اغلب بزرگترین راه برای افتخار ما زنان این است که می گویند هیچ چیزی شما می خواهید دلیل این که شما به مراقبت بیشتر در مورد او از که در مورد تمایل است.

4. مشاهده

اکثر مردان بسیار خوب در توجه به جزئیات. بنابراین اگر شما می خواهید به افتخار همسر خود را بیشتر عمدی در مشاهده او. مشاهده آنچه او می کند که او چه می گوید و چگونه او تعامل با دیگران است. با مشاهده ما همسران ما می توانید آنها خدمت می کنند بهتر است. چند روز پیش همسر من ذکر او فکر گرفتن یک جدید پرده برای آشپزخانه. اکثر روزها این امر بر سر من رفته. اما من تلاش می شود بهتر است در مشاهده. بنابراین چند روز بعد من رو میله پرده او می خواست و در سمت چپ آن بر روی میز آشپزخانه برای او برای پیدا کردن. همسر من احساس گوش و با ارزش چون من توجه کنید.

5. بقیه

خدا خودش استراحت پس از او آسمانها و زمین است. ما نیاز به انجام همان—این کتاب مقدس. یکی از ساده ترین راه برای افتخار ما زنان این است که آنها را هدیه ای از بقیه است. برنامه زمان دور از بچه ها دور از محل کار دور از روزمره است. اگر همسر من, نظارت دور شدن آن را بسیار آرام برای او. او تا به بسیاری از اطلاعات و برنامه است که او نیاز به یک تعطیلات بعد از تعطیلات. پس مردان را به اتهام. ترتیب فرار و رسیدگی به همه تدارکات به افتخار او با برخی از استراحت بسیار مورد نیاز در یک شب و یا یک تمام عیار دور شو.

برخی از کسب امتیاز: بحث این مقاله است ، از او بپرسید که قطعات به معنی بیشتر به او. و سپس به اشتراک گذاری iMOM مقاله بالا 5 چیزهایی که همسرتان می خواهد از شما و بحث در مورد آن بیش از حد.

صدا کردن: چه هستند برخی از راه شما افتخار همسر خود را ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن