چگونه بسیاری از COVID-19 عفونت بدون علامت? تحقیقات نشان می دهد ممکن است خیلی بیشتر از فکر

دو سوم یا بیشتر از افراد آلوده به COVID-19 که دیگران را آلوده ممکن است انجام دهد بنابراین همیشه قبل از نشان دا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 تیر 1399

دو سوم یا بیشتر از افراد آلوده به COVID-19 که دیگران را آلوده ممکن است انجام دهد بنابراین همیشه قبل از نشان دادن علائم خود یک چشم انداز است که باعث فعالیت شدید به درک به اصطلاح بدون علامت طبیعت برخی از حامل.

tongji-proteome-array-for-asymptomatic-2020.jpg

پروتئین آرایه های استفاده شده توسط لی و تیم به عنوان یک پروتئوم آرایه دارای 23 مختلف ویروس پروتئین است. واکنش های خون یک فرد به پروتئین نشان می دهد تا تحت یک اسکنر لیزری به عنوان های مختلف نقطه های رنگی در درجات مختلف از شدت. بسته به رنگ و شدت مردم را می توان مثبت برای یک نوع آنتی بادی منفی دیگر و یا مثبت و یا منفی در ترکیب در راه است که نشان می دهد ویژگی برای هر یک از پروتئین است.

لی و همکاران.

بسیاری شاید اکثر بیماران بدون علامت خواهد شد و در واقع هرگز توسعه علائم برخی از محققان معتقدند که ساخت آنها سکوت جمعیت آلوده پنهان همگروهی که undercounted معمولی COVID-19 آزمون های ژنتیکی.

یک مطالعه در خارج از چین در هفته گذشته استدلال می کند که بسیاری از افراد بدون علامت غیر قابل تشخیص که ممکن است زمان به یک تعریف جدید از عفونی مردم-که متکی نه تنها در آزمون های ژنتیکی اما احتمالا در آزمايشهاي که پیدا کردن آنتی بادی در خون حتی زمانی که یک فرد آزمایش منفی برای این بیماری است.

همچنین: با مقادیر بی سابقه ای از اطلاعات ژنتیکی محققان در حال پیگیری چگونه COVID-19 جهش ژنتیکی در سراسر جهان

چینگ لی و همکارانش از چین Tongji کالج پزشکی به نمایش 177 نفر در شهر ووهان که در آن ویروس آغاز شده از فوریه تا مارس, آنها, گزارش, این هفته در یک مقاله نوشته شده در medRxiv pre-print server. مطالعه همسان 63 افراد بدون علامت با 51 نفر نشان داد که علائم خفیف از COVID-19 و 63 نفر بودند و افراد سالم. همه شرکت کنندگان به مدت 65 روز است.

در میان بدون علامت, 12 افرادی که تا به حال هیچ علائم آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به به طور گسترده ای استفاده می شود RT-qPCR تست ژنتیکی به اصطلاح حامل بدون علامت. یکی دیگر از 51 افراد بدون علامت آمد منفی در تست ژنتیکی اما مشخص شد که آنتی بادی به COVID-19 در خون خود معنی آنها آلوده شدند. آنتی بادی های ذرات که به صورت در خون به عنوان پاسخ بدن به ویروس.

به عبارت دیگر 81 درصد از افراد مبتلا به این بیماری در این نمونه که تا به حال هیچ علائم به نظر می رسد منفی در نمونه آزمایش-همه منفی کاذب.

"بدون علامت عفونت روشن عفونت" یکی از دانشمندان Xionglin فن گفته ZDNet در یک ایمیل با استناد به مطالعات گذشته توسط رئیس چینی کمیسیون بهداشت. به همین دلیل گفت: فن "شناسایی اولیه از عفونت بدون علامت است به فوریت مورد نیاز است."

محققان از بسیاری از موسسات با اشاره به ماه در حال حاضر است که افرادی که نشان می دهد هیچ نشانه ای از COVID-19-بدون تب و بدون سرفه بدون تنگی نفس -- با این حال می تواند دیگران را آلوده. این Tongji کار بخشی از روند گسترده در COVID-19 تحقیقات بیشتر به شدت ترسیم که چقدر بزرگ بدون علامت جمعیت است.

همچنین: چگونه یک گوشی هوشمند همراه با یادگیری ماشین ممکن است تبدیل به یک روش ساده و کارآمد برای آزمون COVID-19

اگر اکثر افراد بدون علامت نایافته از آن می تواند بسیاری از بیش از به طور کلی اعتقاد بر این است و اگر بسیاری از کسانی که کشف نشده آلوده دیگران از بخشی از انتقال این بیماری ممکن است پنهان.

فن و همکاران پیشنهاد می کنیم که این تعریف افرادی که مبتلا به COVID-19 تمدید شود فراتر از این تعریف صرفا کسانی که آزمایش مثبت از طریق آزمون ژنتیکی یک اصطلاح نوکلئیک اسید تست و یا NAT ،

به جای "بدون علامت عفونت باید تعریف شده به عنوان یک فرد [که] دهکدهای مثبت NAT و یا/و آنتی بادی بدون علائم بالینی" نوشتن لی و همکاران در این مقاله با عنوان آنتی بادی دینامیک به SARS-CoV-2 در بدون علامت و خفیف COVID-19 بيمار.

این مقاله نشده است کارشناسی و بنابراین یافته های آن باید با یک درجه احتیاط.

در مورد تعریف فن گفته ZDNet: "ما فکر می کنیم این تعریف معقول تر و عملی است."

"اگر تنها NAT تشخیص [استفاده] برای شناسایی 81 درصد از عفونت بدون علامت را نمی توان یافت" نوشت فن. که به معنی "دین بدون علامت عفونت ممکن است بسیار بالاتر از نرخ فعلی گزارش شده در چین است."

فن اشاره می کند پشتیبانی برای اهمیت موارد بدون علامت در تحقیقات منتشر شده در طبیعت مجله هفته گذشته توسط محققان همکار در Tongji رهبری Xingjie هائو. این مطالعه به عقب نگاه کرد و در 32,583 موارد در ووهان و متوجه شد که 87 درصد از عفونت های قبل از 8 مارس بودند مواردی بودند که "unascertained به طور بالقوه از جمله بدون علامت و خفیف علامتی موارد" یک پدیده نویسندگان تماس "بالا covertness."

دامنه بدون علامت عفونت و انتقال است که به طور گسترده ای مورد بحث است. بدون علامت موارد COVID-19 شده اند دشوار برای شناسایی و شمارش منجر به جنجال در مورد مدت است.

برای مثال یک بررسی از ادبیات ارسال شده در ژوئن 4 در medRxiv توسط Oyungerel Byambasuren و همکاران در پیوند دانشگاه در استرالیا در نگاه های مختلف نه مطالعات اوليه از COVID-19. نویسندگان به این نتیجه رسیدند که بیماران بدون علامت ساخته شده به طور متوسط 15 درصد از کل موارد COVID-19, "پایین تر از بسیاری از بسیار شایع مطالعات."

لی و همکارانش در Tongji می گویند این داده ها نشان می دهد در غیر این صورت.

"من موافق نیستم با این دیدگاه که واقعا "بدون علامت" ممکن است نادر" فن گفته ZDNet از طریق ایمیل.

فن کارگردانی ZDNet به یک بیانیه ملی چین کمیسیون بهداشت در 15 آوریل است که گزارش 6,764 موارد بدون علامت عفونت در چین تا آن زمان. تنها 1,279 از این موارد بدون علامت بودند در نهایت با تایید از طریق نوکلئیک اسید تست. "این 1,297 موارد ممکن است فکر شود که قبل از علامت," فن گفته ZDNet. "دیگران واقعا بدون علامت باقی می ماند."

tongji-igg-antibody-response-2020.jpg

الگوهای نسل ایمونوگلوبولین G و یا IgG و آنتی بادی در پاسخ به پروتئین های مختلف از COVID-19 ویروس, توسط سالم خفیف بیمار و افراد بدون علامت.

لی و همکاران.

اگر افراد بدون علامت هستند واقعا یک گروه که هرگز نشانه توسعه و حتی نمی نشان می دهد تا در یک آزمون ژنتیکی و بنابراین نه مورد تأیید و سپس این بدان معناست که انتقال توسط افراد بدون علائم ممکن است بسیار بالاتر از اعتقاد.

برای مثال یک مطالعه توسط Tapiwa Ganyani و همکاران در I-BioStat بخشی از بلژیک اسلت دانشگاه به این نتیجه رسیدند که بیش از 62 درصد از انتقال ممکن است قبل از علامت. این مطالعه تنها نگاه علامتی و قبل از علامت انتقال و به صراحت از مطالعه خارج شدند بدون علامت انتقال است.

علاوه بر اشاره به دامنه بدون علامت انتقال آن قابل تصور سرولوژی مطالعات از نوع انجام شده توسط لی و تیم ممکن است منجر به یک درک متفاوت از عفونت است. چون آزمايشهاي می توانید اندازه گیری انواع مختلف واکنش های آنها می تواند در طبقه بندی افراد به گروه های زیر.

سرولوژيکی تست استفاده شده توسط لی و همکاران. برای تشخیص بدون علامت بیماران آنتی بادی با تعجب از تکنولوژی مدرن شناخته شده به عنوان bio-چاپ است.

پروتئین های ویروس در حال لود در راه حل به یک نوع از پرینتر جوهر افشان از شرکت Arrayjet. چاپگر ساطع می کند کسانی که پروتئین ها از طریق آن نازل بر روی سطح یک نوار نازک از فیلم است. این فیلم با نقطه از پروتئین شناخته شده به عنوان یک پروتئین microarray است و سپس در معرض خون سرم از افراد است. اگر خون یک فرد به شکل یک واکنش برای هر یک از پروتئین است که به این معنی است که فرد خون ممکن است حاوی آنتی بادی است که شکل گرفته اند در پاسخ به قرار گرفتن در معرض ویروس. واکنش دیده می شود بر اساس رنگ و شدت تغییر رنگ در این فیلم هنگامی که آن اجرا را از طریق یک اسکنر لیزری.

وجود 23 مختلف ویروس پروتئین های چاپ شده در این روش مورد استفاده توسط لی و تیم. بسته به نوع و تعداد نقطه است که نشان می دهد مردم می تواند مثبت برای یک نوع و یا آنتی بادی منفی دیگر در راه است که نشان می دهد ویژگی برای هر یک از پروتئین است.

این تغییرات آنقدر خاص آنها می تواند نشان دهد که در آن برخی از مردم شده اند اشتباه فن گفته ZDNet.

"ما پروتئوم آرایه واقعا نشان متعددی وجود دارد misclassifications [از] سالم مخاطبین بدون علامت عفونت و خفیف بیماران در درمانگاه گفت:" فن.

همچنین: "ما در حال انجام در چند ماه چه به طور معمول مواد مخدر در فرایند توسعه سال به انجام": سازمان حفاظت محیط زیست را در آزمایشگاه آرگون جنگ COVID-19 با هوش مصنوعی

تا حدودی ominously دانشمندان نیز مشاهده شده احتمال این که خنثی سازی آنتی بادی در خون یک فرد نوعی که مبارزه با این بیماری به نظر می رسد به از بین رفتن بیش از زمان. لی و تیم دریافتند که آنتی بادی شروع به ساییده شدن 25 روز پس از عفونت آغاز شد. در عرض چند ماه آنها به طور کلی از افراد bloodstreams.

که پژواک مطالعه دیگری در هفته گذشته از آزمايشهاي از جفری Seow و همکاران در گروه بیماری های عفونی دانشکده ایمونولوژی و میکروبی علوم در کالج کینگ در لندن است.

اگر آنتی بادی ناپدید می شوند در عرض چند ماه پس از آن ایمنی به COVID-19 بعد از بهبود ممکن است آخرین طولانی است.

به عنوان یک نتیجه "هر دو مقاله را فراموش نمی کنم ایمنی گذرنامه خوب است" فن گفته ZDNetرد این تصور از یک معافیت ویژه برای کسی که برای جلوگیری از مستند و ماسک پس از بهبود.

Coronavirustinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب