چگونه iOS 14 می تواند به طور دائم تغییر راه شما استفاده از آی فون خود را به صفحه اصلی - CNET

تغییرات بزرگ در حال آمدن به آی فون خود را به صفحه اصلی در iOS 14. اپل آی فون خود را (با قیمت 699 دلار در اپل)

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 7 تیر 1399
Novedades iOS 14

تغییرات بزرگ در حال آمدن به آی فون خود را به صفحه اصلی در iOS 14.

اپل

آی فون خود را (با قیمت 699 دلار در اپل) صفحه نمایش هنوز هم به نظر می رسد و توابع تقریبا همان آن را به عنوان برای آخرین بار 13 سال اما همه که مجموعه ای به تغییر زمانی که iOS 14 -- که عرضه دوشنبه در اپل سالانه در سراسر جهان در کنفرانس توسعه دهندگان -- منتشر شده است به مدتی این سقوط. (توسعه دهندگان می تواند دانلود نسخه بتا در حال حاضر.)

نشانه گرفتن از ویژگی های اصلی اندروید تا به حال برای سالاپل متمرکز شده خیلی از iOS 14 روز رسانی در ساخت صفحه نمایش آسان تر به سازماندهی با گزینه های سفارشی سازی بیشتر و دقیق تر پیشنهادات و لاغر و سریع تر برنامه تجربه است. نتیجه نهایی این است که یک سیستم عامل تلفن همراه است که بیشتر به خارج از راه خود را دادن به شما سریع تر دسترسی مستقیم به اطلاعات و محصولات و خدمات شما نیاز دارید.

ما قصد داریم تا نگاهی به بزرگترین خانه جدید طرح بندی صفحه نمایش و ویژگی های سازمان اعلام کرد در WWDC سال 2020 و همچنین به عنوان چگونه شما استفاده از آنها را زمانی که iOS 14 می رسد بر روی دستگاه شما.

Novedades iOS 14

برنامه کتابخانه به طور خودکار تمام انواع آی فون خود را برنامه به دسته ها و مکان های اخیرا و برنامه های اغلب استفاده می شود در بالای صفحه.

اپل

iOS 14 می تواند به شما کمک کند پاک کردن صفحه نمایش خود را درهم و برهمی

مگر در مواردی که شما در بالا از آن, پس از یک در حالی که برنامه شما دانلود شروع تا ستون و در نهایت صفحه نمایش خود را شروع می شود به خاطره. برنامه کتابخانه پاک است که ظروف سرباز یا مسافر تا برای شما - در راه میدان.

آنچه در آن است: یک صفحه, صفحه تلنگر, فراتر از گذشته خود را در صفحه اصلی صفحه. نرم افزار کتابخانه و لیست تمام برنامه های خود را در هوشمندانه سرپرستی دسته بندی پوشه ها که نمایش به تازگی و یا برنامه های اغلب استفاده می شود در بالا و تمام دیگر برنامه های نوع.

چگونه شما از آن استفاده کنید: نرم افزار کتابخانه ندارد سازماندهی مجدد صفحه نمایش خود را برای شما. اما آن را سازماندهی تمام برنامه های خود را در یک نمایش جدید بنابراین شما می توانید به سرعت پیدا کردن و باز کردن آنها را بدون کشیدن از طریق صفحه در صفحه. شما همچنین می توانید جستجو و یا اسکرول با نام برنامه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: iOS 14 hands-on preview: تلاش توسعه دهندگان'...

12:13

شما می توانید تکیه بر برنامه کتابخانه به همان اندازه و یا به عنوان کمی به عنوان شما می خواهید. اگر شما ترجیح می دهم به معاون کشیش بخش خود برنامه پوشه ها مثل شما انجام داده ایم, برنامه کتابخانه هنوز هم وجود دارد و به عنوان آخرین صفحه از صفحه اصلی خود را اگر شما به آن نیاز دارید. اگر شما می خواهید چند سفارشی صفحات اما برای استفاده از این برنامه کتابخانه به سرعت پیدا کردن همه چیز شما می توانید انتخاب کنید که کدام صفحات را پنهان و آن را نمایش می دهد. و یا شما می توانید به همه و هیچ چیز به جز یک صفحه سفارشی از برنامه به دنبال برنامه کتابخانه.

چگونه برای شروع: اول شما باعث آی فون خود را "jiggle mode" که استفاده می کنید برای تنظیم مجدد برنامه. هنگامی که شما در آن شما می توانید ضربه بزنید ردیف از نقطه در پایین صفحه نمایش و سپس به بررسی و یا لغو انتخاب صفحه نگه دارید و یا خلاص شدن از شر آنها را از خود نمایش معمولی. نرم افزار از صفحات شما لغو خواهد شد و سپس در دسترس خواهد بود تنها از داخل برنامه کتابخانه است که شما می خواهید به با کشیدن سمت راست گذشته آخرین صفحه از صفحه اصلی خود را.

ابزارک می تواند تغییر اندازه و اضافه شده به صفحه اصلی

پس از معرفی خود در سال 2008 iOS ویدجت شده اند تنزل به مرکز اطلاع رسانی و یا امروز مشاهده. iOS 14 در نهایت اجازه می دهد تا شما را به آنها را بر روی صفحه نمایش خود را.

آنچه در آن است: ویدجت های صفحه نمایش بزرگ و پویا "آیکون" که نمایش زنده برنامه اطلاعات آب و هوا یا تعداد گام های روزانه خود را.

چگونه شما از آنها استفاده کنید: به جای باز کردن برنامه های کاربردی مانند آب و هوا و تقویم و یا تناسب اندام ردیابی نرم افزار برای دیدن داده های کنونی را, شما قادر خواهید بود برای دیدن یک نمای کلی از هسته خود اطلاعات نمایش داده شده در یک غذای زنده بر روی صفحه نمایش خود را. یک ویجت -- هوشمند پشته -- به شما اجازه می دهد معاون کشیش بخش و تلنگر از طریق چندین ویدجت. آن را نیز به شما اجازه نمایش ویدجت های مختلف در زمان های مختلف روز همه از یک محل بر روی صفحه نمایش خود را. بنابراین برای مثال شما ممکن است دیدن گزارش آب و هوا در صبح یک ویجت اخبار در بعد از ظهر تعداد گام خود در اوایل شب و باد کردن حالت قبل از خواب.

چگونه برای شروع: شما می توانید ضربه بزنید و نگه دارید و یک ویجت در امروز نمایش و حرکت آن بر روی صفحه نمایش خود را و یا برای انجام بیشتر وارد jiggle mode و سپس ضربه بزنید + در گوشه بالا سمت چپ را انتخاب کنید و یک ویجت. از آنجا شما می توانید ضربه تند وشدید زدن از طریق سه اندازه در دسترس و سپس کشیدن و رها کردن یکی از شما می خواهید بر روی صفحه نمایش خود را.

Novedades iOS 14

برنامه کلیپ به شما اجازه دسترسی به چند توابع برنامه بدون نیاز به دانلود و نصب کل برنامه.

اپل

برنامه های ویدیوئی: برنامه های کوتاه شما می توانید راه اندازی بدون نیاز به دانلود

گاهی اوقات شما نیاز به استفاده از یک برنامه یک یا دو بار اما آخرین چیزی که شما نیاز به یکی دیگر از برنامه بر روی آی فون خود را -- نرم افزار Clips شما اجازه دسترسی به برنامه بدون نیاز به آن را دانلود کنید. اگر شما بوده ام به فرد نگه داشتن خط به دانلود و ثبت نام برای یک برنامه شما با استفاده از یک بار پرداخت برای یک متر پارکینگ این است برای شما.

آنچه در آن است: پایه ویژگی های نرم افزار اجرا از یک پنجره به جای یک برنامه کامل پنجره.

چگونه شما از آنها استفاده کنید: اگر شما نیاز به استفاده از یک برنامه اما می دانم که شما ممکن است نیاز به دوباره آن را -- می گویند به منظور رفتن غذا از یک رستوران در حالی که در تعطیلات-برنامه کلیپ به شما اجازه کامل معاملات و وظایف اساسی بدون نیاز به دانلود کل برنامه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: برای اولین بار: iOS 14 و تمام ویژگی های جدید

8:10

چگونه برای شروع: نرم افزار Clips باعث می شود یک دسته از راه های مختلف: لینک وب سایت یک پیام متنی از داخل برنامه نقشه یک QR کد یا تگ NFC. هنگامی که شما ماشه یک شما قادر به ثبت نام در با استفاده از ورود به سیستم با اپل و پرداخت برای هر تراکنش با استفاده از اپل پرداخت و پس از آن به خارج از برنامه با هیچ درهم و برهمی در آی فون خود را ذخیره و یا صفحه نمایش از شما را با آغاز شده است.

نگاهی به تغییرات بیشتر در آینده به اپل در پاییز اینجا را عمیق تر شیرجه رفتن به تمام تغییرات در iOS 14 اعلام کرد در WWDC سال 2020 است. بار دیگر اپل دو برابر کردن در حریم خصوصی کاربر به عنوان دقیق توسط CNET را آلفرد Ng اینجا. بدانم که آیا شما زمان آیفون را پشتیبانی iOS 14? در اینجا یک لیست از دستگاه های سازگار برای دیدن اگر شما یکی از آنها است.

آخرین مطالب