امیدوارم که ماموریت مریخ: چگونه به سازمان دیده بان امارات متحده عربی تاریخ سه شنبه - CNET

امید پروب (Al Amal) را دایره مریخ در 55 روز, مدار, تحلیل فضای آن است. MBRSC امارات متحده عربی خواهد سر به مر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
hope-emm-colors1

امید پروب (Al Amal) را دایره مریخ در 55 روز, مدار, تحلیل فضای آن است.

MBRSC

امارات متحده عربی خواهد سر به مریخ برای اولین بار در روز سه شنبه. از Tanegashima ژاپنی جزیره در جنوب اقیانوس آرام میتسوبیشی H-IIA تقویت کننده را حمل خودرو به اندازه پروب شناخته شده به عنوان "Al Amal" و یا "امید" به فضا-و بر روی سیاره سرخ.

این کاوشگر است و انتظار می رود برای رسیدن به مدار اطراف سیاره سرخ در اوایل 2021. این طراحی شده است برای ارائه یک تصویر کامل از جو مریخ ارائه دیدگاهی چگونه مریخ آب و هوا متفاوت در طول سال است.

چگونه به سازمان دیده بان به امید راه اندازی کاوشگر به مریخ

راه اندازی از Tanegashima ژاپن باز می شود سه شنبه, جولای 14, 1:51 p. m. PT. آن را راه اندازی بر روی یک میتسوبیشی H-IIA تقویت کننده. موشک نمی کاملا به عنوان معروف به عنوان امثال SpaceX را فالکون 9 یا فالکون سنگین راکتاما آن را به یک بزرگ راه اندازی سابقه با بیش از 40 موفق راه اندازی زیر کمربند خود عمدتا از سیستم های ماهواره ای.

این Mohammed bin Rashid مرکز فضا حمل خواهد کرد livestream از راه اندازی از ژاپن است که شما می توانید از طریق این لینک. یا لحن به livestream زیر:

یکی از بزرگ امید

امیدوارم که برای اولین بار بین سیارهای ماموریت به رهبری توسط یک عرب, کشور با اکثریت مسلمان و اگر موفق خواهد شد اضافه کردن یکی دیگر از ملت به لیست مریخ کاشفان.

"قصد نمی شد به قرار دادن یک پیام یا بیانیه ای به جهان" سارا Al امیری صندلی از درهم شورای اسلامی از دانشمندان و معاون مدیر پروژه برای امارات ماموریت مریخ گفت: CNET در ماه مارس است. "این برای ما بیشتر از یک داخلی تقویت آنچه امارات متحده عربی است." تاریخی راه اندازی است به livestreamed در سراسر جهان است.

ماهواره را مطالعه ارتباط بین مریخ تحتانی و فوقانی جو و بررسی چه چیزی باعث از دست دادن هیدروژن و اکسیژن به فضا است. آن را جمع آوری داده ها برای دو سال پس از رسیدن به مدار خود به دور مریخ در ماه فوریه 2021. یک گزینه وجود دارد به گسترش ماموریت برای سال 2025 است.

روی امید سه ابزار را قادر خواهد ساخت که این کاوشگر به بررسی جو مریخ شدت بیشتر. وجود یک دوربین با وضوح شناخته شده به عنوان امارات اکتشاف تصویرساز (شوید.) یک اشعه ماوراء بنفش تصویرساز شناخته شده به عنوان امارات مریخ اشعه ماورای بنفش طیف سنج (EMUS) و اسکن مادون قرمز تصویرساز دوبله امارات مریخ مادون قرمز طیف سنج (امیران).tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب