سرعت بالای Wi-Fi 6 است که در اینجا. به زودی, Wi-Fi 6E در حال رفتن به آن را حتی بهتر - CNET

Wi-Fi 6 به سختی به یک کودک نو پا -- در حال حاضر از Wi-Fi 6E تنظیم شده است به سریع استاندارد منحصر به فرد و عظی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 خرداد 1399
The Wi-Fi Alliance wants you to look for the Wi-Fi 6 logo.

Wi-Fi 6 به سختی به یک کودک نو پا -- در حال حاضر از Wi-Fi 6E تنظیم شده است به سریع استاندارد منحصر به فرد و عظیم نوار از پهنای باند.

Stephen Shankland/CNET

سرعت کلید با Wi-Fi و دسته قطعا حرکت سریع از اواخر سال. اول آمد Wi-Fi 6یک نام تجاری جدید نسخه سریع تر از Wi-Fi آغاز شده است که هدف قرار دادن بازار در سال 2019. در حال حاضر پس از یک اتفاق آراء در کمیسیون ارتباطات فدرال است باز کردن کل یک گروه جدید از طیف به جای نسل بعدی دستگاه های طراحی شده برای ضربه به آن است.

Wi-Fi داد یک گروه صنعتی است که مدیریت Wi-Fi نامگذاری مارک جدید این طیف و دستگاه هایی که می توانید با استفاده از آن را تحت یک نام جدید: Wi-Fi 6E. اولین جمله دستگاه در حال انتظار برای شروع به ضربه زدن به فروشگاه ها تا پایان این سال است. یک صنعت-بودجه گزارش ادعا می کند که همراه با ارائه سرعت سریع تر و جدید اتاق برای رشد ترافیک اینترنت را حرکت خواهد کرد تولید بیش از $180 میلیارد دلار ما درآمد بیش از پنج سال آینده.

به عبارت دیگر, آن را بسیار پر مشغله است چند سال به صورت Wi-Fi-و ورود Wi-Fi 6E ممکن است توسعه قابل توجهی نشده است. در اینجا برخی از زمینه به شما کمک کند قرار دادن سر خود را در اطراف آن.

اجازه دهید بحث در 6GHz

سال گذشته من نوشت: یک پست در مورد Wi-Fi 6 که توضیح می دهد که قابلیت های جدید را به ارمغان می آورد به نسل بعدی روتر. در یک کلام آن را سریع تر و کارآمد تر از نسخه Wi-Fi که اجازه می دهد تا نقاط دسترسی بی سیم مانند روتر برای مدیریت بهتر شبکه های شلوغ با تعداد زیادی از کاربران و دستگاه های مشتری. من پیچیده استعاره برای همه, بود که به تصور روتر خود را به عنوان یک متصدی بار و دستگاه در شبکه خود را به عنوان مردم در تلاش برای سفارش نوشیدنی. Wi-Fi 6 روتر مانند چهار مسلح متصدی بار قادر به کارآمد خدمت به نوشیدنی به چند کاربران در یک بار.

وارد Wi-Fi 6E. آن است که یک نسخه جدید از Wi-Fi مانند Wi-Fi 6, بلکه یک اصطلاح است که شناسایی Wi-Fi 6 دستگاه هایی که مجهز به تراشه و رادیو مورد نیاز برای کار در آن جمعی از طیف FCC فقط باز کردن. اگر یک اتصال Wi-Fi 6 روتر بهتر است یک متصدی بار و سپس Wi-Fi 6E روتر بهتر است یک متصدی بار با یک نام تجاری جدید بار با یکی از منحصر به فرد لیست مشتری و مقدار زیادی از اتاق را به کار می کنند.

که طیف نشسته در 6GHz گروه یک گروه بود که قبلا اختصاص داده شده بدون مجوز برای استفاده از Wi-Fi مانند 2.4 و 5GHz گروههای در حال حاضر بودند. بنابراین آنچه در مورد 6GHz?

همه چیز در مورد پهنای باند

زمان برای یکی دیگر از استعاره!

بیایید می گویند که شما یک گالن شیر نشسته روی کانتر آشپزخانه خود را به نمایندگی از تمام طیف فرکانس های رادیویی. شما یک سوزن ضربت با چیز تیز آن به طرف کارتن و سپس آن را بیرون بکشد. بسیار نازک جریان شیر شروع به جت از چند فوت است. سپس شما را به چیزی کمی ضخیم تر مانند ناخن و فشار با نوک انگشت سوراخ دیگری به سمت ظرف. شیر بیشتر شاخه های این زمان به دلیل سوراخ پهن تر است -- اما آن را نمی کند تا آنجا بروید.

شما می توانید از فکر می کنم این دو حفره به عنوان 2.4 و 5GHz باند. با محدوده فرکانس فقط 70MHz این باند 2.4 گیگاهرتز است باریک تر از دو. مانند سوزن برخوردی خشن روبرو سوراخ تیراندازی شیر در سراسر آشپزخانه شما می تواند ارسال اطلاعات در یک فاصله مناسب اما با چنین باز کوچک وجود دارد محدود به چه مقدار از آن می توانید ارسال. با 500MHz از پهنای باند و باند 5GHz است نشان دهنده بزرگتر از اندازه سوراخ در کارتن شیر. آن می توانید اطلاعات بیشتر در یک بار -- اما آن را نمی توانید ارسال آن کاملا به دور است.

که ما به ارمغان می آورد به Wi-Fi 6E را 6GHz گروه و آن از 1200 مگاهرتز از پهنای باند اضافی. آن را مانند که شما پانچ یک سوراخ در کارتن شیر به اندازه یک چهارم. تن شیر می آید احساساتی کردن اما gushes رو به پایین و نمی مسافرت بسیار دور در همه.

غذای آماده است که 6GHz گروه خواهد بود بهترین راه حل برای نزدیک محدوده اتصالات در حالت ایده آل بین دستگاه های که در همان اتاق به عنوان یکی دیگر. در شرایطی که دو دستگاه باید قادر به عبور از مقدار بسیار عظیمی از داده ها به عقب و جلو با بهره وری کامل از Wi-Fi 6. ما مشتاقانه منتظر تست اتصالات مانند آن (و دامنه خود را از محدودیت ها) بعد از این سال هنگامی که از Wi-Fi 6E-دستگاه های سازگار شروع به می رسند.

Extreme Networks' پری Correll که نشسته است در هر دو IEEE 11ax و اتحاد Wi-Fi Wi-Fi 6 کار گروه نشان می دهد که برد کوتاه از 6GHz گروه و آن تعداد بیشتری از کانال های است که در واقع "یک مزیت فوق العاده ای" در متراکم به چالش کشیدن محیط های مانند حمل و نقل مراکز آپارتمان و واحد عرصه ورزش و کسب و کار مجتمع.

"اگر شما در حال نشستن در ورزشگاه بسته بندی شده با 70,000 افراد دیگر ورود Wi-Fi 6E معنی است که شما در حال رفتن به رقابت برای پهنای باند در همان راه شما استفاده می شود به" Correll می گوید. "از آن خواهد شد به طور قابل توجهی آسان تر به جریان این رویداد به دوستان سفارش امتیازات از طریق نرم افزار و یا حتی برای پیدا کردن که حمام کوتاه ترین خطوط."

Wi-Fi را در بخش VIP

"آر/VR و بازی های بزرگ دیگری مورد استفاده برای 6GHz گروه" Correll می گوید. "بسیاری را درک نمی کنند high-end VR مجموعه که نیاز به بیشترین پهنای باند در واقع افسار با کابل. با Wi-Fi 6E شما نه تنها پهنای باند بیشتر اما تمیز کننده پهنای باند -- به معنی آن است که قادر به به صورت بی سیم ارائه نرخ های داده ای بالاتر مورد نیاز همراه با تحرک واقعی است."

Wi-Fi 6 واقعا کلید هایی که پاک کننده پهنای باند به دلیل وجود خواهد داشت نه هر زودتر-gen Wi-Fi دستگاه هایی که قادر به ضربه زدن به 6GHz گروه است. که بدان معنی است که Wi-Fi 6E شبکه نمی خواهد که هر نسل دستگاه های بازیگری به عنوان لینک های ضعیف در زنجیره.

اجازه بازگشت به آن قیاس من ترسیم کردن قبلا. دوست من گفت: اگر از Wi-Fi 6 باعث می شود روتر خود را به بهتر متصدی بار است که می تواند در خدمت بسیاری از نوشیدنی ها در یک بار و سپس Wi-Fi 6E نوار خود را -- و آن را منحصر به فرد فقط کاربران نوع مشترک است. تنها کاربران سفارش کوکتل Wi-Fi 6E کاربران هستند که قادر به از بودن وجود دارد و همه آنها پشتیبانی از Wi-Fi 6.

به عبارت دیگر هیچ کس, ریخته گری, عجیب و غریب هر اشتباه به نظر می رسد در چهار مسلح به متصدی بار که او دست از نوشیدنی زیرا همه آنها چهار اسلحه ، آن را به عنوان شلوغ و یا به عنوان پر سر و صدا به عنوان دیگر میله و همه مجهز به امکان استفاده کامل از متصدی قابلیت های. این سریعترین و کارآمد ترین تفریحات شبانه در شهر است.

asus-zenwifi-ax-1

امروز Wi-Fi 6 روتر مانند Asus ZenWifi تبر مش سیستم دیده می شود در اینجا هستند برخی از پیشرفته ترین در بازار -- اما آنها قادر نخواهد بود برای دسترسی به 6GHz گروه در همه. روتر است که می تواند باید شروع به ورود در پایان سال 2020 است.

تایلر Lizenby/CNET

بنابراین من نیاز به (دیگر) روتر جدید?

مالش وجود دارد. مانند آن استعاری نوار انحصار ممکن است نشان می دهد شما نیاز به یک عضو به منظور وارد کنید. به طور خاص, شما نیاز به Wi-Fi 6E دستگاه های مجهز به چیپ ست های جدید ساخته شده برای ارسال سیگنال در 6GHz گروه است.

ترجمه ؟ بله شما نیاز به یک روتر جدید -- و مشتری جدید دستگاه های مانند تلفن های همراه و لپ تاپ-به منظور لذت بردن از مزایای Wi-Fi 6E.

"ما در حال انتظار برای اولین بار مجموعه ای از دستگاه برای آمدن به بازار در نیمه دوم سال جاری گفت:" ویجی Nagarajan, معاون رئيس جمهور از بازاریابی برای Broadcom را در ارتباطات بی سیم و اتصال را بدست آورد. "شما خواهید دید کشت تمام دستگاه های در زیرساخت سمت و در سمت سرویس گیرنده و خیلی بیشتر در یک مقدار بیشتر شتاب شیوه در 2021."

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Wi-Fi 6: هک چیست آن ؟

6:57

که احتمالا خسته کننده برای هر کسی که شروع به پریدن کرد در اوایل و خرید جدید Wi-Fi 6 روتر در سال گذشته اما نمی شود بیش از حد سخت خود را. آن را هنوز هم خیلی زود برای Wi-Fi 6E و اجرای را برخی از زمان. Wi-Fi 6 تنها به تازگی نفوذ جریان اصلی با استقرار و پشتیبانی از بالا مشخصات دستگاه های مانند آی فون SE و Samsung Galaxy S10. دستگاه های مانند کسانی که از Wi-Fi 6E ممکن است تبدیل شدن به طور گسترده ای در دسترس تا 2021.

به عبارت دیگر که Wi-Fi 6 روتر که شما خرید در جمعه سیاه را همچنان بالا از خط نقطه دسترسی برای یک سال دیگر یا بیشتر و آن را ادامه خواهد داد به یک بسیار خوب روتر پس از آن, با تشکر برای همه چیز که Wi-Fi 6 به ارمغان می آورد به جدول. در واقع انتظار به روز رسانی تا زمانی که Wi-Fi 6E است و بیشتر به طور گسترده ای اجرا شده و جلا ممکن است بهترین رویکرد است. که در آن نقطه ما باید یک درک بهتر از مرتب کردن بر اساس از کاربران که ایستاده به نفع بسیاری از ارتقاء و آنها باید زمان آسان تر انجام بیش از حد.

بیشتر خبر خوب: شما مسن تر-gen Wi-Fi ابزارهای هنوز هم کار با روتر است که پشتیبانی از Wi-Fi 6E چون Wi-Fi 6 به طور کامل به عقب سازگار با نسخه های قبلی از Wi-Fi. آنها فقط نمی خواهد بود قادر به کار در آن منحصر به فرد 6GHz گروه است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب