پنهان کردن.من VPN, دست: حریم خصوصی-با خوب رایگان-ردیف ویژگی های

برای بسیاری از مردم در حال کار از خانه, VPN اتصالات از یک منبع نا امیدی چرا که مگر آنها راه اندازی شده ام با

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399

برای بسیاری از مردم در حال کار از خانه, VPN اتصالات از یک منبع نا امیدی چرا که مگر آنها راه اندازی شده ام با تقسیم تونل زنی برای جدا کردن ترافیک است که باید در شبکه های سازمانی از کلی مرور وب وجود دارد به ندرت پهنای باند کافی برای رفتن به اطراف. اما فردی کاربران در حال استفاده از Vpn ها برای نگه داشتن آدرس IP خود را خصوصی و یا دریافت یک آدرس IP است که باعث می شود آنها را نگاه مانند آنها اتصال از کشور های مختلف برای دسترسی به منطقه-محتوای قفل شده است. پنهان کردن.من رشته در حفظ حریم خصوصی از جنبه -- از جمله حفاظت از حریم خصوصی از خدمات VPN خود را که می توانید تعداد زیادی از اطلاعات در مورد آنچه VPN کاربران آنلاین.

این شرکت در مالزی یک کشور است که بخش های مختلف دولتی اطلاعات اینترنت-شبکه های به اشتراک گذاری. مالزی هیچ نگهداری داده ها و مقررات به تضعیف پنهان.من از سیاست نمی نگه داشتن سیاهههای مربوط به خود فعالیت VPN (اتصال سیاهههای مربوط به جلسات مرور رفتار که وب سایت شما بازدید و یا timestamp که آدرس IP اختصاص داده بود به شما و وقتی که) اگر چه نه ما. پنهان کردن.من دارای یک حسابرسی از یک VPN تحلیلگر امنیتی به عقب وعده به حفظ سیاهههای مربوط. شما می توانید برای پرداخت حق بیمه خدمات با استفاده از cryptocurrency اگر شما فکر می کنم آن را به شما می دهد فوق العاده گمنامی.

hide-me-interface.jpg

پنهان کردن.من دارای یک رابط روشن برای آن طیف وسیعی از گزینه.

تصویر: مریم Branscombe/ZDNet

وجود دارد پنهان کند.من مشتریان برای ویندوز, مک, لینوکس و غیر منتظره ای طیف گسترده ای از گوشی های هوشمند از جمله شاه توت (نسخه ویندوز تلفن است که هنوز هم ذکر شده اما در دسترس در فروشگاه) به علاوه آمازون Fire OS دستگاه. شما همچنین می توانید آن را به طور مستقیم بر روی روتر خود را اگر شما نیاز به تمام اتصالات خود را محافظت می شود اما این است که احتمالا رفتن به بیش از حد آهسته به عملی برای اکثر کاربران است. نیز وجود دارد که افزونهها برای کروم و فایرفاکس که تغییر آدرس IP خود را اما نمی ترافیک رمزگذاری.

hide-me-protocols.jpg

پنهان کردن.من با پشتیبانی از پروتکل های کلیدی اما نه میراث پروتکل هایی است که می تواند شما را امن کمتر به علاوه غیر معمول SoftEtherVPN.

تصویر: مریم Branscombe/ZDNet

پنهان کردن.من مشتری پشتیبانی از OpenVPN جدیدتر IKEv2 و (اضافه شده در این سال) WireGuard پروتکل قدیمی تر پروتکل SSTP و SoftEtherVPN -- جدیدتر پروتکل که بسیار شایع است و بنابراین ممکن است کمتر احتمال دارد به شناسایی و مسدود شده است. پشتیبانی برای L2TP/IPSEC و PPTP پروتکل در مشتریان قبلی برای اتصال به سیستم های میراث, اما آنها کمتر امن و در حال حاضر کاهش یافته است از پنهان کردن.من مشتری. تنظیمات پیش فرض به طور خودکار انتخاب بهترین پشتیبانی از پروتکل برای اتصال, اما شما می توانید تعصبی پروتکل های شما ترجیح می دهم به استفاده مجدد لیست متخصص کاربران همچنین می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن برخی از تنظیمات پیشرفته برای IKEv2 OpenVPN و SoftEtherVPN.

پنهان کردن.من سرور در طیف گسترده ای از مکان اما نمی باید به عنوان بسیاری به عنوان برخی از خدمات VPN (1,700 در حال حاضر نسبت به بزرگتر خدمات با 3000+ سرور). که کمتر مهم است اگر آن سرور را در محل مناسب برای شما و آنها اختصاص داده شده به جای سرور مجازی بنابراین شما می تواند اعتماد به نفس آنها در کشوری که ادعا می شود در.

همانطور که با هر VPN سرعت و زمان تاخیر شما به احتمال زیاد به بدتر از عادی خود را از اتصال به اینترنت و همچنین بیشتر متغیر است. تست شده بر روی یک کسب و کار VDSL اتصال که معمولا 60+مگابیت در ثانیه دانلود و 12Mbps ها با زمان تاخیر بین 15 و 30 میلی ثانیه پیشنهاد شده بهترین ارتباط ما با یک آدرس IP در آمستردام. بیش از چندین اتصالات مختلف در زمان های مختلف روز (به دلیل تراکم تاثیر خواهد گذاشت) این تاخیر به آمستردام ماند بین 20 و 40ms اما پهنای باند دانلود متنوع بین سرعت 10mbps و 60Mbps (که از قابل ملاحظه ای آهسته تر به تقریبا همان) در حالی که سرعت آپلود به ندرت گل رز بالاتر از 2Mbps. US VPN اتصالات بودند بسیار کندتر: اطلس تاخیر از 150-160ms است که انتظار می رود, اما پهنای باند معمولا 3مگابیت در ثانیه یا پایین تر با سرعت آپلود از 0.5 به 2.4 مگابیت در ثانیه بسته به شهر ما برداشت.

بالا ZDNET بررسی

به عنوان کریو, رفتن, این است که کمی بالاتر از حد متوسط اما پنهان کردن.من نمی سریعترین گزینه: رایگان Windscribe VPN موفق ما دانلود و آپلود با سرعت 4Mbps (و گاهی بیشتر) و سریعترین خدمات VPN مانند ExpressVPN, Surfshark یا NordVPN به آسانی ضرب و شتم آن.

تا به حال پنهان کردن.من نبوده است قادر به دور زدن Netflix بکشد geoblocking (Netflix بلوک تونن به شدت) اما این سرویس فقط راه اندازی ما جریان حمایت است که در آن می گوید را پوشش Netflix دیزنی+ آمازون نخست, Hulu, PlayStation Vue HBO در حال حاضر و خدمات مشابه. این به این معنی است که زمانی که شما می توانید سفر دوباره, شما باید یک شانس بودن قادر به لذت بردن از اشتراک خود را.

ببینید: VPN: چیدن یک ارائه دهنده و عیب یابی راهنمایی (PDF رایگان) (TechRepublic)

اگر شما با استفاده از P2P خدمات به اشتراک گذاری یا دانلود فایل های بزرگ با استفاده از پراکسی SOCKS اغلب به شما بهتر توان; اگر شما پرداخت هزینه برای سرویس مخفی کردن.من جوراب ادغام در VPN client است که راحت تر از بارگذاری یک ابزار جداگانه.

مانند بسیاری از VPN و ابزارهای پنهان.من دارای یک محیط به کار به عنوان یک فایروال غیر فعال کردن اتصال خود را مگر اینکه از VPN در حال اجرا است-که دستی بنابراین شما لازم نیست به طور خلاصه بدون اتصال VPN اگر اتصال شما قطره و به عقب می آید تا افشای آدرس IP واقعی خود را. اما شما می توانید کنترل بیشتری روی که در مقایسه با بسیاری دیگر از VPN tools: اگر شما به نوبه خود بر روی خودکار, شما می توانید انتخاب کنید چه اتفاقی می افتد در شبکه های مختلف اتصالات و اینکه آیا آنها به طور خودکار با استفاده از VPN در هنگام اتصال آنها. شما همچنین می توانید سفارشی و اسکریپت را اجرا کنید (به عنوان کاربر فعلی و یا به عنوان مدیر) در هنگام اتصال قطره یا زمانی که VPN برقرار.

hide-me-split-tunelling.jpg

مفید و رابط کاربری برای تنظیم تقسیم تونل زنی اجازه می دهد تا شما هر دو را انتخاب کنید برنامه شما می خواهید به استفاده از اتصال به VPN و یا حذف آنهایی که کار نمی کنند در یک VPN.

تصویر: مریم Branscombe / ZDNet

تقسیم تونل زنی است که مشترک به خوبی پیکربندی شده, شرکت, Vpn, اما نادر برای مصرف کننده ها. در اینجا آن را به شما اجازه می دهد انتخاب کنید که برنامه های کاربردی با استفاده از VPN یا با مسدود کردن برنامه های کاربردی که در آن شما نیاز به یک آدرس IP مختلف و یا برنامه های است که نمی خواهد کار بر روی یک سرور و یا با چیدن برنامه های کاربردی که شما می خواهید به استفاده از بیش از یک اتصال VPN. این اجازه می دهد تا شما را به حذف خدمات مانند به روز رسانی ویندوز است که می تواند به سرعت جویدن خود را از طریق پهنای باند ماهانه کمک هزینه. اگر وجود دارد برنامه های که شما نمی خواهید به استفاده از در همه اگر شما متصل نیست توسط VPN خفا نگهبان است کمی احمقانه نام برای یک گزینه مفید: اختصاص یک برنامه به این حالت و آن را نمی خواهد با استفاده از هر اتصال به جز VPN, بنابراین اگر شما در میانهی شب تبدیل شده پنهان است.من در این برنامه وصل نمیشوند.

به آسانی به سینی سیستم آیکون برای ویندوز مشتری گزینه های بیشتر از حد معمول: شما می توانید انتخاب کنید سرور برای اتصال به از جمله آنهایی که شما مشخص شده به عنوان مورد علاقه های شما و یا به نوبه خود خفا گارد و خاموش از اینجا. ما نیز مانند راه مناسب شما می توانید یک بلیط پشتیبانی از جمله تشخیصی سیاهههای مربوط از داخل مشتری.

ببینید: لینوکس را WireGuard VPN است که در اینجا و آماده برای محافظت از شما

پنهان کردن.من نشانی از یک کار خیلی خوب از حفاظت از آدرس IP خود را از جمله از خود بی دقتی. آن را آسان برای فراموش کردن به خود را روشن VPN هر زمان و سازمان های اجرای قانون را دنبال انواع مظنون چرا که آنها را فراموش کرده به انجام این کار قبل از اتصال به حساس خدمات. بیشتر گزینه های پیشرفته به وضوح توضیح داده شده حتی برای کاربران تازه کار, بنابراین شما لازم نیست به یک متخصص برای راه اندازی تقسیم تونل زنی.

اما کسانی که گزینه های غیر معمول جای از دست رفته در مشتاق بازاریابی نسبتا شایع VPN امکانات مانند تغییر آدرس IP خود را و با استفاده از AES-265. و در حالی که قیمت کاهش یافته است به تازگی €12,99/$12.95 یک ماه (یا €4,99/$4.99 €8,33/$8.32 اگر شما متعهد به یک یا دو سال برنامه ریزی) است که در شیب جانبی در مقایسه با سایر Vpnها با ویژگی های مشابه است که می تواند نیمی از قیمت اگر به شما پرداخت گردد. شما پهنای باند نامحدود اما شما هنوز هم محدود به ده اتصالات به طور همزمان با بیمه ردیف زمانی که Vpn ها مانند Surfshark و Windscribe نامحدود اجازه می دهد دستگاه های خود را در برنامه های پرداخت. سایر خدمات VPN مانند Windscribe همچنین اجازه می دهد تا شما را به پرداخت با cryptocurrency و قول به نظارت بر استفاده و یا نگه داشتن دائمی سیاهههای مربوط.

رایگان لایه اجازه می دهد تا شما را به دسترسی پنج پنهان.من خاص محل سرور در آمریکا و کانادا و هلند و سنگاپور بر روی یک دستگاه در یک زمان با 2GB از داده های یک ماه (و بدون جوراب یا OpenVPN پشتیبانی) به عنوان طولانی به عنوان شما با ثبت نام یک آدرس ایمیل. اگر نه, شما می توانید از همان 500MB یک ماه است که TunnelBear ارائه می دهد (و 10GB در هر ماه رایگان با Windscribe ضربان آنها هر دو). اگر شما در حال تلاش کردن حق بیمه طرح آگاه باشید که آن را به یک اشتراک در محدوده زمانی معین به جای یک محاکمه بنابراین شما را حفظ خواهد کرد گرفتن صورتحساب مگر اینکه شما آن را لغو (اگر چه خدمات وعده 30 روز گارانتی بازگشت پول).

اخیر و مطالب مرتبط

بهترین خدمات VPN برای دفتر خانه خود را در سال 2020: ExpressVPN, NordVPN و بیشتر

لینوکس را WireGuard VPN است که در اینجا و آماده برای محافظت از شما

VPN هشدار: REvil ransomware اهداف مدتهای پالس Secure VPN سرور

به عنوان ما به نوبه خود به از راه دور کار Malwarebytes می پیوندد VPN فرای

دیدار NordSec: این شرکت در پشت NordVPN می خواهد خود را با یک توقف privacy suite

ادامه مطلب نظرات

  • Meizu 17 hands-on: High-end مشخصات اواسط محدوده قیمت و جذاب متعادل طراحی
  • بهترین لپ تاپ برای طراحی گرافیک و عکاسی در سال 2020: MacBook Pro Dell XPS 15 و بیشتر
  • Huawei MateBook X Pro (2020) نقد و بررسی: عالی ultraportable با یک زن و شوهر از معایب
  • سونی WF-SP800N نقد و بررسی: نه ساعت باتری ANC و مقاومت در برابر آب, اما فقیر فعال مناسب
  • eMeet لونا دست در: فوق العاده بلوتوث اسپیکر با افزودنیهای پیشنهاد شده


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب