در اینجا همه چیز که می رود زمانی که coronavirus مزایای پایان ماه جولای - CNET

افزایش مزایای بیکاری در حال پایان ژوئیه 31. سارا تو/CNET برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 تیر 1399
cash funds running out of money change dollars wallet empty

افزایش مزایای بیکاری در حال پایان ژوئیه 31.

سارا تو/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

مزایای طراحی شده بود که به سهولت مالی تنش برای آمریکایی ها در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال آمدن است به پایان ماه ژوئیه 31, ترک میلیون ها نفر از بیکاری و یا بیکار آمریکایی بدانم چه می آید بعدی. مراقبت عمل می کنند که به قانون امضا شده بود در مارس 27 توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه مزایای مانند افزایش بیکاری پرداخت به مکمل درآمد از دست رفته از اخراج. این همچنین شامل یک بند به تاخیر اخراج به مدت 120 روز. هر دو این شبکه های ایمنی دریافت reeled در قبل از ماه آینده است.

در این زمان آن مشخص نیست که آیا کنگره قصد دارد به گسترش این مزایا اگر بحث در حال پیشرفت است که همچنین شامل یک سوال که آیا وجود خواهد داشت یک دوم محرک چک برای افراد و خانواده ها. در اینجا تمام مزایای آن از بین برود هنگامی که مراقبت عمل منقضی می شود.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

افزایش مزایای بیکاری

زمانی که شهرستانها در سراسر کشور رفت و در مستند در ماه مارس کسب و کار تا به حال هیچ انتخاب دیگری اما به طور موقت به بستن درهای خود را ترک میلیون ها نفر بیکار است. در حال حاضر نزدیک به 21 میلیون نفر در حال دریافت مزایای بیکاری و همچنین 9.7 میلیون شغل کارگران دریافت کمک. در هفتۀ منتهی به 20 ژوئن نزدیک به 1.5 میلیون نفر در زمینه بیکاری برای اولین بار وزارت کار گزارش شده است.

در جولای 31, 2020, افزایش بیکاری مزایای اضافی 600 $در هر هفته در بالا از معمول کمک هزینه به پایان خواهد رسید. این نیز می تواند معنی فرفره کارگران مترجمان آزاد و مستقل پیمانکاران و صاحبان کسب و کار کوچک -- آن است که معمولا نمی واجد شرایط برای بیکاری -- خواهد شد و همچنین از دست دادن این منبع درآمد.

کسانی که هنوز واجد شرایط برای منظم مزایای بیکاری هنوز هم ادامه خواهد داد به آنها را دریافت.

026-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

مزایای بیکاری مثل اضافی 600 $در هر هفته به پایان خواهد رسید و در ماه جولای.

سارا تو/CNET

فدرال اخراج حمایت

شامل تحت مراقبت عمل است یک مهلت قانونی به طور موقت اخراج برای بسیاری از ساکنان با یارانه, آپارتمان و اجاره خانه های تحت پوشش Fannie Mae, FHA و فردی مک. این محافظت آمریکایی ها بودند که قادر به پرداخت اجاره خود را از اخراج از خانه های خود را برای 120 روز.

این حمایت به پایان خواهد رسید جولای 25-و در آن تاریخ صاحبخانه می توانید شروع به ارسال اخراج استفاده نمي نماييد. در آن زمان صاحبخانه موظف هستند که به ساکنان 30 روز متوجه به تخلیه قبل از اخراج. وجود نگرانی که افرادی که نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره خود را و در حال اخراج می تواند کمک به افزایش تعداد خانواده های بی خانمان در سراسر کشور است.

money-cash-dollar-economy-recession-2874

مالیاتی تشکیل پرونده مهلت 15.

آنجلا Lang/CNET

وقت اضافی به فایل مالیات خود را

اصلی مهلت به فایل خود را مالیات شد مارس 15, اما با توجه به coronavirus آن را تمدید ژوئیه 15. که هنوز هم در اثر اما این مهلت در حال حاضر فقط هفته دور. اگر شما واصل نشده و در عین حال شما نیاز به انجام این کار قبل از مهلت می رسد برای جلوگیری از هر گونه مسائل در آینده با IRS.

اگر شما فکر نمی کنم شما قادر خواهید بود به فایل در زمان, شما می توانید درخواست برای فرمت, اگر چه شما مجبور به پرداخت بهره که تجمع می یابد. اگر شما فایل مالیات خود را در زمان شما شارژ می شود 300 دلار جریمه.

اگر شما یکی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها در تلاش برای کشف کردن آنچه در گام های بعدی ما رو بیشتر راهنمایی به شما کمک کند. اینجا چیزی است که پایان unenhanced اشتغال بدان معنی برای شما, چه زمانی که اخراج حمایت از پایان و چگونه به فایل مالیات خود را آنلاین. همچنین در اینجا آخرین محرک بررسی دور 2 و اینکه آیا شما یکی دیگر از $1,200 از IRS.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن