به کمک پدر خود را کشف خانواده درخت با صرفه جویی 30 ٪ در یک اصل و نسب تست DNA - CNET

معامله پس انداز قیمت پدر من می دانستم که هرگز خیلی در مورد نسب خود را تا زمانی که من 10 سال پیر ما رفت و ب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 خرداد 1399

معامله

پس انداز

قیمت

پدر من می دانستم که هرگز خیلی در مورد نسب خود را تا زمانی که من 10 سال پیر ما رفت و به کارولینای شمالی برای تعطیلات تابستان به طوری که او می تواند به بازدید از سالن که در آن سوابق پدرش بزرگ شد. متاسفانه-و این داستان واقعی است -- آن را تا به حال به زمین سوخته سال پیش از آن. ما به خانه رفت و بدون یادگیری یک چیز است. برای روز پدر, من در حال حاضر یک فرصت به او هدیه ای از دانش خود را در مورد شجره نامه به دلیل اصل و نسب است که با داشتن یک فروش در آزمایشات DNA و اشتراک آن سوابق خدمات. در اینجا چگونه به صرفه جویی در DNA برای پدر و روز (و یا فقط برای گرفتن یک آزمون برای خودتان).

نسب

30% صرفه جویی در نسب تست DNA است که به شما اجازه می دهد خود را ببینید, قومی, شکست, چه مناطقی از جهان را از, و دریافت آگهی بر روی افراد دیگر شما مربوط به چه کسی دارند و در آزمون. به سادگی ارسال در نمونه بزاق با استفاده از این بسته اعتباری و گزارش خود را آماده خواهد شد در 6-8 هفته.

نسب

نسب سلامت تست به شما می دهد بینش در مورد رفاه و پیشنهادات عملی در گام های بعدی شما می توانید با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. اصل و نسب همچنین شامل تاریخچه سلامتی خانواده ابزار و دسترسی به مشاوره ژنتیک منابع است.

نسب

اصل و نسب اشتراک سرویس اجازه می دهد تا گیرنده خود را کشف آمریکا ریشه با دسترسی به میلیاردها سوابق از تمام 50 ایالت. آن را در شش ماه nonrenewing اشتراک بنابراین هیچ نگرانی در مورد به طور تصادفی شارژ دوباره زمانی که این منقضی می شود.

نیز وجود دارد یک جهان اکسپلورر گزینه ای و دسترسی به همه اشتراک با مزایای اضافی برای هزینه اضافی. بررسی تمام اشتراک در اصل و نسب.

این مقاله قبلا منتشر شده است. آن به روز شده است تا منعکس کننده آخرین معامله.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: DNA ذخیره سازی داده ها می تواند به حل یک مشکل بزرگ

7:06


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب